nasiona marihuany

[AF][pcbox] White Widow Auto XL

Wyszukiwarka Forumowa:

white1234

Member
Rejestracja
Cze 18, 2018
Postów
19
Buchów
0
Witam,
jest to moja pierwsza uprawa i fotorelacja na forum.

- rośliny
- 1 x White Widow Auto XL
- box - Wys: 42, Dł: 39, Szer: 18, Koc ratunkowy wyłożenie,
- oświetlenie - Philips tornado, moc 2x 23W,1450lm = 46W, 2900lm,
- odbłyśnik - 2 puszki złączone w 1 odbłyśnik na ramieniu ( małe dziurki na odprowadzenie ciepła )
- medium - 15x15 koło, planowana zmiana na 20x15 kwadrat, początkowo miało się zmieścić 2 rośliny w 15x15 ale plany uległy zmianie aby zmaksymalizować plon z 1 rośliny
- wentylacja - 2 x 80mm AAB wlot / wylot, 1x 120mm mix (zdjęcia załącznone pod), na zasilaczu dającym 5v
- nawozy - na weg: "biohumus forte uniwerslany", na flo jeszcze nie wiem. Podlewam co 2 - 3 dni sposobem na przelanie oraz spr palcem czy nie ma wilgotno przed podlaniem.
- warunki - naświetlanie (temperatura: 25 - 35 , wilgotność: 40% - 50%), noc (temperatura: 20 - 30, wilgotność: 40% - 50%). Dodam że został dowieszony " recznik " (skarpeta na spince) nawilżająca powietrze przed wentylatorem mix oraz korki w których stoi woda co mniej więcej 1,5 dnia trzeba dolewać
- ogólne - założeniem jest nauczyć się podstaw i wychodować ładny krzaczek :)
- trening - planowany jest trening "LST" na sznurkach lub drutach

Box:
1. Tył: na górze koło zasilania out



2. Środek: Went mix po lewo 120mm (aktualnie ta przecięta butelka ze skarpetą wiszą, dodatkowo 1 na 12h jest wymieniany wkład chłodzący) po prawo z dołu wejście powietrza (ta mała skrzyneczka) dodatkowo filtr na wejściu zamontowany



3. środek oświetlenie: oświetlenie na pałąku możliwość można zmienić wysokość naświetlania, po lewo skrzynka w której jest wentylator wyćiągający ( w przyszłoścni montowany tam będzie filt na wychodzący zapach z boxa), odbłyśnik jak wspomniano pow. na ramieniu




Uprawa:

1. 5 dzień

thumb_1_5.jpg


2. 21 dzień niestety nie naświetliłem wystarczająco i mi się wydłużyła :(





3. 24 dzień





4. 25 dzień



5. 27 dzień na załaczonym obrazku widać mój błąd wydłużenia panny roślina się pod ciężarem ugina ale łodyka się wzmacnia przez lekko więjący wiatr



thumb_1_27_2.jpg


...

Proszę o uwagi i porady :)
 

dejv

Active member
Rejestracja
Maj 21, 2017
Postów
25
Buchów
0
hej,
Mam małe doświadczenie zaledwie dwa grow więc nie do końca sugeruj się moimi radami czekaj na odpowiedzi innych ale uważam ze temp za wysoka 35 to bardzo dużo, wilgotność mogła by być większa, podsyp ziemi troche bo się wyciągnęła a zapas w doniczce jest i dodawaj duże fotki z tzw. linku ,,Forum duze zdjecie'' będę obserwował a tak a propo relka nie powinna być w dziale mikro?
Pozdrawiam
 

white1234

Member
Rejestracja
Cze 18, 2018
Postów
19
Buchów
0
Myślę nad przesadzeniem w kwadrat więc napewno podsypie więc dzięki za propozycje, jak narazie staram sę zbić temp.
a i nie dodałem że świece 13/11 myśle nad zwiększeniem do 15/9, żeby zwiększyć przyrost do flo ,nie jestem doświadczony więc prosze aby ktoś doświadczony mi doradził co do tego automata
Poniżej aktualne fotki
29 dzień



 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,080
Buchów
5,505
Odznaki
3
Strasznie mały ten AF jak na swój wiek, od początku mu tak świecisz? Daj mu 18/6.
Mogłeś go trochę powyginać, fajnie by się rozkrzaczył.
 

warnoken

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
134
Buchów
0
zmienil bym mu ta doniczkę przysypał ziemią do tych pierwszych listkow zmienił swiatło 18/6 na przynajmniej 2 tyg jakis toping, ponaginac i pozniej flo 12/12, te nakręteczki wywalil i dał jakis pojemniczek wiekszy z woda i z tego co widze ze nie masz dziur do tego wiatraczka dlatego pewnie taka temp.
 

white1234

Member
Rejestracja
Cze 18, 2018
Postów
19
Buchów
0
Niestety za mało dałem naświetlenia na początku, zmieniam naświetlanie na 18/6, przesadzam na dniach ją w większą donice.
Chodzi ci o wlot czy wylot ?
Dzięki za rady uwarunkuje sie do nich :)
 

white1234

Member
Rejestracja
Cze 18, 2018
Postów
19
Buchów
0
32 dzień
Po przesadzeniu, zmianie świecenia na 18/6, plus trening lst sznurek i sposobu nawilżania

 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,583
Odznaki
2
Łap bucha na zachęte, dobra ziemia, mocne światło i musi rosnąć.
 

white1234

Member
Rejestracja
Cze 18, 2018
Postów
19
Buchów
0
Wentylator pod zasilaczem jest do mieszania powietrza jest zamontowany na sztywno w pionie więc myśle że miesza powietrze po środku :) Czy dać go jako 2 na wywiew, a wlot zrobić pasywny i wentylator na wlocie zrobić na mix podwieszony po prawej stronie koło żarówek?
Coś poradzacie na zwiększe wilgotnośći bo to co zastosowałem to dało tylko słaby efekt po zmianie tych nakrętek, ale dało :). Zacząłem naginac żeby się rozkrzaczyła.
 

white1234

Member
Rejestracja
Cze 18, 2018
Postów
19
Buchów
0
34 dzień
zmieniłem tor lotu powietrza przez zmiane odbłyśnika na wlocie po prostu przekreciłem go do góry nogami temp spadła do 30 - 32 około
( prawy dolny róg na zdjęciu umiejscowienie wiatraka ) i dołożyłem 1 pojemnik z wodą







Nagiołem i ładnie wstała. Pytanie do was gdy naginam LST mam bardziej nagiąć młode pędy żeby sie rozlazł pomidorek :) ??
 

warnoken

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
134
Buchów
0
chodzi o to żeby szczyt nagiąć niżej albo do tej samej wysokosci co topy, na nich tez mozesz robić lst, zapraszam na moją FR
 

kociulinek

Active member
Rejestracja
Maj 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
lepiej weź tą skarpetę, bo będzie później nią smakować palenie. sprawdzone info.
a krzaczka poprowadź sobie wzdłuż doniczki pozwalając podrosnąć głównemu szczytowi i poźniej doginać go do ziemi. chociaż nie wiem czy jest sens wielki bo to automacik.
pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół