nasiona marihuany

Projekt Kicaj [1m2][clu058][BioTabs] - Destroyer, bruce banner#3 i inne

Wyszukiwarka Forumowa:

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Nie mam ani mozliwosci, ani miejsca na kolejnego boxa. Wydaje mi sie, ze przy wiekszych uprawach ludzie tez miewaja wieksze lub mniejsze roznice wzrostu i idzie im to normalnie. Licze, ze u mnie tez to nie wplynie negatywnie.

Nie rób sobie problemu , ja ostatnio miałem 2 x OExSK , i jedna miała 70cm do swiatła , a druga 40cm .
obie dały ten sam plon , tak samo spuchły , roznica byka tylko taka ,że tą panne co była 40 cm od coba bardziej popaliło.
Po mojemu w 95% wszystko zależy od genów.

Jak tych mniejszych nie zasłaniają , te wieksze , to ja bym sie nie przejmował . Zawsze możesz później obnizyc jednego coba , lub cos podłożyć pod te małe.

pozdr
 

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
794
Buchów
825
Ładnie lecisz, będę zaglądał.
Mam pytanie odnośnie lampy. Nie grzeje się ten radiator przy 150w z diody ? Jaki ma wymiar ?
Do tej pory kręciłem diody na max 2,1A i nie grzały się bardzo ... teraz chciałbym się pokusić na 2,8A tylko nie wiem jak będzie z temp samego coba.
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
[MENTION=71630]Zmiana_Na_Lepsze[/MENTION] niestety grzeje sie, nie to, ze parzy, ale czuc dosc mocno. Nie znam dokladnego wymiaru, ale jest niewiele wiekszy od wentylatora, ktory na nim jest. Moim zdaniem gdyby byl wiekszy byloby lepiej, ale nie mielismy innego i jest jak jest. Wydajnosc samego leda jest za***ista na tej mocy, ale temp rowniez wysoka :).
 

mercedesevo

Well-known member
Rejestracja
Sie 10, 2010
Postów
354
Buchów
1
Daj planty na podestach żeby w miarę równo szczyty były i będzie cacy dżungla.

a nie masz możliwości rozłożenia roślin do dwóch namiotów?

Wyrówna szczyty w łatwy sposób to drugi namiot przyda się ale na nowe grow :)
 

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
794
Buchów
825
[MENTION=71630]Zmiana_Na_Lepsze[/MENTION] niestety grzeje sie, nie to, ze parzy, ale czuc dosc mocno. Nie znam dokladnego wymiaru, ale jest niewiele wiekszy od wentylatora, ktory na nim jest. Moim zdaniem gdyby byl wiekszy byloby lepiej, ale nie mielismy innego i jest jak jest. Wydajnosc samego leda jest za***ista na tej mocy, ale temp rowniez wysoka :).

Dzięki za odpowiedz , spróbuje na 2,8A tylko na większym radiatorze.
Jeszcze jedno pytanie , masz tam holdery , te dedykowane pod clu058 plastikowe , nie topią się ? :d
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
[MENTION=71630]Zmiana_Na_Lepsze[/MENTION] nic takiego nie zauwazylem, ale przyznam bez bicia, ze nawet sie nie przygladam za bardzo, bo wszystko funkcjonuje tak jak nalezy. Moge dodac, ze przy odpalonych 300w, moge zlapac bez problemu za radiator i trzymac caly czas, wiec wydaje mi sie, ze to jeszcze nie jest ta temp, aby stopila plastik.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół