nasiona marihuany

Projekt Kicaj [1m2][clu058][BioTabs] - Destroyer, bruce banner#3 i inne

Wyszukiwarka Forumowa:

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Czolem zaloga!

Witam Was w chorym projekcie i zapraszam :).
Na wstepie chcialbym podziekowac wszystkim, kto mi pomagal w przygotowaniach do tego projektu i calej ekipie z SB, ktora wrecz zyla razem ze mna tym co tutaj mamy :).

[MENTION=84329]DarkMessiah[/MENTION] za projekt i wykonanie lampy, a takze caloksztalt i cierpliwosc.
[MENTION=57358]flora-fauna[/MENTION] za skompletowanie pozostalego sprzetu i wsparcie


Plan na ten grow jest prosty - poznac nowy sprzet i oswoic sie z ledami. Chcialbym zeby to fajnie wyszlo, ale jak bedzie to sie okaze. Z pestek, ktore zostaly wysadzone zostanie ostatecznie 8 szt i licze, ze jakos to pomiescimy :). Na razie cierpliwie czekamy, az wszystkie ladnie wyjda. Dni bede liczyl od momentu az wszystkie beda na powierzchni.



A co sadzimy?
2x Destroyer od Zaciera (dzieki [MENTION=85529]Honza[/MENTION] )
2x Z99haze x v3 od Kota
2x (Lemon larry f1 x gbw f4) x sour kush od [MENTION=57187]BOOM[/MENTION] a
2x Bruce banner #3 od Anesia seed
2x Saint OG od Holy Seed Bank

Sprzet:
1. Lampa na 2 diodach Clu058 o mocy 300w max z mozliwoscia regulacji, soczewki 120 stopni


2. Growbox Homebox White Ambient Plus 100x100x220


3. Nawozy firmy Biotabs


4. Wentylator kanalowy Axial Flo 248 m3/h + filtr weglowy prima klima 240-320m3

Wentylator kolumnowy wolnostojacy z oacylacja 90stopni - 50w

5. Gleba Biobizz light mix

6. Doniczki przejsciowe zwykle 0,4 L
Glowne: materialowe gronest 15L

7. Inne duperele potrzebne do uprawy typu stacja pogody itd

Inne wazne informacje
- Panie siedza teraz w doniczkach przejsciowych w samym light mixie z dodatkiem mikoryzy.
- Dlugosc weg jaki przewiduje to 2 tyg jako sadzonki i potem 4 tyg w donicach glownych czyli razem 6 tyg.
- Trening przewidywany na 4 glowne szczyty, zobaczymy czy beda 2 razy toppingowane czy poleci wuja bena..
- Lampa ustawiona na 1m wysokosci i 100w

To by bylo na tyle, ponizej przedstawiam fotke pierwszej roaliny, ktora wyszla czyli z99haze Kota.


Pozdrawiam i dziekuje
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Dobry $etup. Do docelowych kup troche brykietu coco i wymie$zaj z light mixem, od jakiego$ cza$u używam i je$tem mega zadowolony. Powodzenia.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Lecisz Kicaj! Ciekaw jestem jak potoczy się Twoja przygoda z ledami. Lipy na pewno nie będzie, pozdro 600
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Ach, Bruce Banner#3 ciekawe co wyjdzie. U mnie jeszcze ma trochę czasu a aromat niesamowity.
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Czas START

Od dzis zaczynam liczyc dni. Z 10 szt wyszlo mi 7 i 1 walczy o zycie wiec poczekam jeszcze max dwa dni i jak nie wstanie to ja wyrzuce.

1x Destroyer
1x Z99haze x v3
1x Bruce Banner
2x Saint OG
2x (lemon larry f1 x gbw f4 ) x sour kush
1x Chory z99haze x v3 ( w srodku )

Weg 1

 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
W końcu sie doczekałem :) myślałem że bedę czekał na Twój projekt jak na Avatara 2 :D a tu taka niespodzianka :)
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Czesc. Dzis szybki up z okazji ukonczenia pierwszego tygodnia.
Duzo sie nie dzieje, ale Panie leca jak trzeba - jedne bardziej, drugie mniej. Jak dla mnie jest w porzadku, ostatecznie mamy 8 szt :).

Weg 7

1x Destroyer - lewa gora
1x Bruce banner - prawa gora
2x Saint OG - drugi rzad od gory
2x Z99haze x v3 - trzeci rzad od gory
2x Lemon larry... - ostatni rzad w czerwonych doniczkach



Pozdrawiam
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Siema Królik. Dałbym bucha ale jeszcze nie mogę a stare konto niestety skasowane. Pozdro i powodzenia
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Siema Królik. Dałbym bucha ale jeszcze nie mogę a stare konto niestety skasowane. Pozdro i powodzenia

Siema mlody! Dziekuje i rowniez zycze Ci powodzenia. Ogladam Twojego OTH caly czas i czekam az niektorym wlosy posiwieja z wrazenia.

Z Fartem kolezko.
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Siema mlody! Dziekuje i rowniez zycze Ci powodzenia. Ogladam Twojego OTH caly czas i czekam az niektorym wlosy posiwieja z wrazenia.

Z Fartem kolezko.

Hehe. Może lepiej niech nikt nie siwieje haha. Ale powiem Ci że sam jestem pod wrażeniem. Rośnie jak zwariowany. LED już wisi praktycznie pod samym sufitem a roślinie ciągle mało i mało. Mam tylko nadzieję, że odwdzięczy się jakością bo trwa to strasznie długo, a chętnie zacząłbym coś nowego;) nie masz jakiś ciekawych pestek?? Jak chcesz OTH jeszcze mam albo Amnezję jakbyś chciał ale ona też długo kwitnie.
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Na pewno jakosciowo bedzie wprowadzal niezle zamęt w bani :). Tego Ci zycze, sam szukam takich genow i licze, ze cos takiego znajde u siebie heh.

Za pestki na razie dziekuje, mam az nadto, a grow dopiero sie zaczelo. Czas dla mnie nie gra roli, liczy sie jakosc i efekt koncowy. Jak zobacze Twoj smoke raport z tego OTH i bedzie taki jak mysle to na pewno sie zglosze :)
 
Ostatnia edycja:

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4

Dzis mija koniec 2 tyg weg, wiec tak jak planowalem rosliny zostaly przesadzone do docelowych 15L.

Na 130L ziemi poszlo:
- 650g Startrex
- 30g Mycotrex
- 250g Silicium flash

Oczywiscie doszlo takze po 2 g mycotrexu do dolka, 2 tabletki na donice i podlalem 1L na glowe wywaru z organtrxu i bactrexu czyli wszystko zgodnie z instrukcja.

Panny mialy takze ostre ciecie, a po calym zabiegu przenosin i toppingu spryskalem je Boom Boom Sprayem anty-stesowo.

Weg 14



 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół