nasiona marihuany

Mutant?

Wyszukiwarka Forumowa:

Mr.Weed420

Member
Rejestracja
Kwi 9, 2018
Postów
16
Buchów
0
Siema.

Chciałem poznać waszą opinię. Od małego krzaczek był inny niz wszystkie. Sami zobaczcie :D



 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Czy wy ku**a nie potraficie zdjęć obrócić do jasnej ciasnej ?!?!?!
Nie wiem co tam się dokładnie spie****iło ale wygląda na upośledzenie stożka wzrostu
 

Mr.Weed420

Member
Rejestracja
Kwi 9, 2018
Postów
16
Buchów
0
Czy wy ku**a nie potraficie zdjęć obrócić do jasnej ciasnej ?!?!?!
Nie wiem co tam się dokładnie spie****iło ale wygląda na upośledzenie stożka wzrostu

No właśnie chodzi o to, że na telefonie nie umiem. Soreweeczka hehe.
No bardzo dziwnie rośnie, jakby było pół rośliny a następne pół znikło ch*j wie gdzie haha. Bo mają tylko po 1 odroście
 

zjarany arab

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2018
Postów
70
Buchów
0
No wyglada na upośledzenie stożka no ale jak nie jesteś zadowolony to Przygarne kobitke ja kocham i te zdrowe i słabe nawet. Przyjade bo moje trzy automaty ktoś za***al, ahh a mial bym dziś palonko szkoda strasznie ale cuz raz się żyje na następnym sezonie kupie sobie nasionka taksamo automaty ale te będą w domu pod stałym okiem. To też będzie mój pierwszy indoor może jakieś wskazówki i co będzie mi potrzebna jak na taki start oczywiście taki żeby dużo nie wydać. Ps oczywiście będe szukać na forum o tym pozdrawiam
 

Mr.Weed420

Member
Rejestracja
Kwi 9, 2018
Postów
16
Buchów
0
No wyglada na upośledzenie stożka no ale jak nie jesteś zadowolony to Przygarne kobitke ja kocham i te zdrowe i słabe nawet. Przyjade bo moje trzy automaty ktoś za***al, ahh a mial bym dziś palonko szkoda strasznie ale cuz raz się żyje na następnym sezonie kupie sobie nasionka taksamo automaty ale te będą w domu pod stałym okiem. To też będzie mój pierwszy indoor może jakieś wskazówki i co będzie mi potrzebna jak na taki start oczywiście taki żeby dużo nie wydać. Ps oczywiście będe szukać na forum o tym pozdrawiam

Spokojnie, nie przeszkadza mi że jest :p
Nie wiem w indorze się nie orientuje, bo to nie moja bajka
 

zjarany arab

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2018
Postów
70
Buchów
0
Oki heh, a macie jakiś pomysł czy przepis na jakieś ciastka czy coś bo chce trochę pośmieszkowac z znajomych
 

zjarany arab

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2018
Postów
70
Buchów
0
No małe strasznie małe zrób nowe i poczekaj jeszcze jakiś czas i zobaczysz
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
lifehack: kliknijcie w nie to się powiększy. Chwast i jakaś ziemia do dupy
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Chwast. Zainwestuj w dobre nasiona i podłoże a inwestycja się opłaci.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół