nasiona marihuany

Czy moge już zdjąć butelki bez obawy przed ślimakami?

Wyszukiwarka Forumowa:

hayozzer365

Member
Rejestracja
Cze 6, 2018
Postów
8
Buchów
0
Witam. Ma prawie 3 tygodniowe automaty na oucie, dotychczas trzymałem je pod butelkami 5l, nadszedł czas, żeby zdjąć butelki. I mam pytanie czy takie rośliny są już na tyle duże że ślimak ich nie zje. Jeżeli odpowiecie, że nadal ślmiaki są zagrożeniem to potłukę szkło i rozlożę wokół roślinek, jak sądzicie 1 butelka 0,5l starczy na okrąg wokół rosliny o srednicy jakos 20cm? Bo wole uniknąć sytuacji gdy zabraknie mi szkła już na spocie. Z góry dzięki
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
ku**a żadnych tłuczonych butelek. Ślimak Ci nie opie****i takich plantów w 2 dni. Nie stresuj sie tak. Zaglądaj Co kilka dni do nich i bedzie dobrze. Nie rozumiem tego tłuczonego szkła. Syf tylko ku**a robicie i zostawiacie po sobie. Tyle mam automatów w rożnych rejonach i tez tych podmokłych i zero wyżerania przez ślimaki. Wpadasz, łapiesz wszystkie ktore są w okolicy i wywalasz kilkadziesiąt metrów dalej. Zero szkła!! Jest jeszcze slimakol. Myślałeś o tym?
 
L

Lord of Old School

Guest
Pułapki z piwa są dobre ja robilem i pomagalo ale z drugiej strony lepszy ślimakol bo szkoda piwa
Yo
Ps.pamietaj nie rób syfu na spocie......
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
ku**a żadnych tłuczonych butelek. Ślimak Ci nie opie****i takich plantów w 2 dni. Nie stresuj sie tak. Zaglądaj Co kilka dni do nich i bedzie dobrze. Nie rozumiem tego tłuczonego szkła. Syf tylko ku**a robicie i zostawiacie po sobie.

dodatkowo jak spot bedzie elegancki to sie mozna pociac w nastepnym roku przy sadzeniu he.
albo jak ty zrezygnujesz a ktos go znajdzie za kilka lat to sie niemiło zdziwi. kup se slimakola albo chociaz wlej browara do sloika i postaw gdzies z metr od rabaty
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół