nasiona marihuany

Dobry początek! - Passion #1 | EasySativa | Ak-47

Wyszukiwarka Forumowa:

damian0meister

Active member
Rejestracja
Cze 24, 2018
Postów
43
Buchów
2
Witam
Nowy jestem tutaj i nawet sie nie spodziewałem że tutaj zawitam, lecz postanowiłem spróbować tutaj się radzić i iść za ciosem :D
Więc tak, mam Easy Sative, Passion #1 i ak-47, pierwszy problem wygląda tak że miałem oznaczone dziewczyny ale przy przesadzeniu zapomnialem o oznaczeniach i zrobilem lotto w donice, licze na pomoc doświadczonych rolników w odnalezieniu która dziewczynka jest którą ;D

Dziewczęta siedzą od (ponad) połowy Maja (około 20'stego )

Drugi problem, zastanawiam się czy roślinki nie powinny być bardziej rozrośnięte :szczena:

Jedyna odżywka która używam to gnojówka od sąsiada rolnika :D
Sativy są wbite w ziemie jakies 10 dni później ale wciąż nie potrafię rozróżnić a warto by bylo wiedziec co jest co

Pierwsza
thumb_20180624_163122.jpg
[/url][/IMG]

thumb_20180624_163131.jpg
[/url][/IMG]

Druga

displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]

Trzecia

displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
Bardzo drobniutka
Czwarta

displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]

Niedługo idą na spota, póki co nie miałem możliwości
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,228
Rozwiązań
1
Buchów
15,879
Odznaki
4
Daj je w końcu na spota bo masz małe donice i mało ziemi. Obracaj zdjęcia. Nikt też nie powie Ci która roślina to która.
 

damian0meister

Active member
Rejestracja
Cze 24, 2018
Postów
43
Buchów
2
Strzeliłem w większe donice, obciąłem od połowy w dół i w glebe.
Na numerze trzecim zrobiłem ''FIM" zobaczymy co z tego wyjdzie.
W razie czego moge napisać jakies cechy charakteryzujące dla ułatwienia poznania która dziewczyna jest którą :D
 

damian0meister

Active member
Rejestracja
Cze 24, 2018
Postów
43
Buchów
2
W ilu litrowych sa teraz donicach?

Z tego co się orientuję to 10L, ale nie daje ręki uciąć wziąłem to co miałem w ogródku


A co do "FIM'' daje znaki, puszcza mnóstwo bocznych pałąków, jak liczyłem to jest ich 6.
Zdjęcia podeślę jak bedę na spocie ;]
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

damian0meister

Active member
Rejestracja
Cze 24, 2018
Postów
43
Buchów
2
Siema, znowu ja
Sprawa wygląda tak że na spocie bywam wieczorami dlatego nie przesyłam póki co fotek, ale nie długo podeśle coś (soreczka za taki dlugi okres czasu)
Ale przejdę do głowne wątku który chciałem tutaj poruszyć, spot ma strasznie gliniaste podłożę, zapewne z tego względu ze strumyk spływa obok, nie jestem pewny czy korzenie poradzą sobie z tak trudnym podłożem więc pytanie brzmi czy dobrym pomysłem jest użyć teraz RHIZOTONICA dla wzmocnienia i zwiekszenia gestości korzeni ?
No i w planie mialem od razu kupic biohumusa, nie wstydzimy się, wypowiadamy się !:D

---------- Post Zaktualizowany 15:33 ---------- Data pierwszego postu 12:07 ----------

I jak je zastosować i dawkować, czytalem juz na forum co i jak i co ile dni ale chodzi mi o to ze chyba nie mozna dwóch boosterów na raz stosować, wiec poprosiłbym kogos o taki plan podlewania i nawożenia. Pozdrawiam i z góry dziękuje !
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,210
Buchów
5,537
Odznaki
3
Poszukaj w okolicy spota ziemi, może być czarna z pod pokrzyw. Wykop dołki w glinie na półtorej sztycha i szerokość 50 cm na 50 cm może być więcej, na dno daj jakiegoś próchna, suchych patyków i ściółki z drzew liściastych. Wypełnij tak 1/3 dołka czyli pół sztycha. Jak znajdziesz ziemię to najlepiej rękami bierzesz garść ziemi i pocierasz w rękach aby ją rozdrobnić i wyczyścić z większych korzeni, możesz też dodać trochę gliny rozdrobnionej, trochę liści i próchna. Sypnij garść dolomitu, wszystko przemieszaj ładnie i wsyp delikatnie ubijając, jak wysadzisz panny to z góry możesz dać grubszą folię i na to ok 5 cm warstwę np. zwiru. Na samą górę trochę ściółki i jest zamaskowane i odizolowane :) Przy samej roślinie zostaw wystający kawałek foli abyś mógł trochę odsłonić i podlać.
 

damian0meister

Active member
Rejestracja
Cze 24, 2018
Postów
43
Buchów
2
mam 4 panny z czego 2 siedzą już, bo musialem coś z nimi zrobić, z tego względu wykopałem własnie takie dołeczki na 1,5 metra i 50x50cm, tylko ze podsypałem czarnej ziemi na dno i od razu wbiłem tam panny, po czym z zewnątrz dosypałem rozdrobnionej gliny (słyszalem że dlugo trzyma wodę) i podlałem, siedza dwa dni póki, sądzisz ze bedzie z nimi w porządku ?

A co do kolejnych dwóch, zastosuje się do rad. Dzieki!
Jak to wygląda z nawożeniem tymi odzywkami ? Inwestować w Rhizotonica ?
Nawozić biohumusem, gdy rosliny mają juz miesiąc ale nie są jakieś mega wyrośnięte ?
Wiem, słabiutko że sie dopiero teraz budzę odnośnie odżywek ;p
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,210
Buchów
5,537
Odznaki
3
Na początku nawozy nie są aż tak istotne. Zawsze coś tam jest w tej ziemi dla pań do jedzonka na start i pierwsze dni. Biohumus na początek wystarczy, dawki takie jak podaje producent.
 

damian0meister

Active member
Rejestracja
Cze 24, 2018
Postów
43
Buchów
2
Ogólne pytanie, mam dziewczynę w odrębnym spocie i sie zastanawiam jak to z słoneczkiem, krzak siedzi w cieniu do 8-9 godziny, do 18-19 w słoneczku, to nie problem takie osłonecznienie ? Ile jest wymagana ilosc h sloneczka ;p

Szybki Up, nie mialem mozliwosci na zrobienie wiecej zdjęć, póki co, tak sie rozwijają, wydaje mi sie ze idzie w dobrą stronę.
Jesli ktoś ma jakieś sugestie, zapraszam!
displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

Jakośc ziemi przed podlaniem z bliska ;>

displayimage.php
[/URL][/IMG]'
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

damian0meister

Active member
Rejestracja
Cze 24, 2018
Postów
43
Buchów
2
pierwsze podlanie z biohumusa już za mną ale wątpie zeby miał tu jakąs rolę gdy pada deszcz juz 3 dzień z rzędu :/
 

damian0meister

Active member
Rejestracja
Cze 24, 2018
Postów
43
Buchów
2
Znowu tu jestem i zaprezentuje zmiane, dość solidnie się rozrastają względem ilością liści i bocznych odrastających łodyg, ale jesli chodzi o wysokość nadal słabo :/

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,210
Buchów
5,537
Odznaki
3
Jest dobrze, panienki zielone zdrowe :) Jeśli się nie wyciągają, to znaczy ze słonka masz tam sporo,a to bardzo ważne :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół