nasiona marihuany

Wentylacja ma działać 24/7 ?

Wyszukiwarka Forumowa:

golem21

New member
Rejestracja
Cze 23, 2018
Postów
1
Buchów
0
Witam, jestem początkującym growerem i czytając masę poradników na tym forum nie mogłem znaleźć poprawnej odpowiedzi na pytanie zadane w temacie. Czy wentylacja ma działać non stop? Czy np. może być podłączona do tego samego programatora co oświetlenie? Pozdrawiam
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Witam, jestem początkującym growerem i czytając masę poradników na tym forum nie mogłem znaleźć poprawnej odpowiedzi na pytanie zadane w temacie. Czy wentylacja ma działać non stop? Czy np. może być podłączona do tego samego programatora co oświetlenie? Pozdrawiam

Non stop. ;)
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
dokladnie, caly czas musi went chodzic ;)
 

jack_kirito

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2017
Postów
262
Buchów
18
Ja na weg mam programatorem ustawione 30min pracy i 30min przerwy, żeby przy użyciu nawilżacza utrzymywać 80% wilgotności a na flo 24h włączone oprócz 2h po 22:30, żeby lepiej się zasypiało - świecę do 22:00 a box w drugim pokoju a ja go słyszę i mi przeszkadza przy zasypianiu na trzeźwo, kiedy wszystko słyszę w całym domu :-D
 
K

K2

Guest
Na weg nie musi być w ogóle chyba, że masz np 0.36m2 i 250tke ustawioną na super lumeny w cooltube
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Na weg nie musi być w ogóle

czyżby? próbowałem takiego patentu, zacząłem veg pod ledem i nie miałem weny na składanie wentylacji, więc stwierdziłem że pojadę bez, bo przecież nie grzeje mi mocno lampa i się nie ugotują. I to był bład, glony na powierzchni ziemi, słabo rosnące rośliny i różnej maści plamy na liściach wyglądające jak niedobory. Jak chcesz to podlinkuję Ci fotorelkę, gdzie gościu wegował klony, też pod ledem COB bez wentylacji i miał identyczne jazdy jak te opisane wyżej ;)
 

jack_kirito

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2017
Postów
262
Buchów
18
Wymiana powietrza zawsze musi być - wiadomo co2 [MENTION=85296]kanabisek[/MENTION] ma rację
 
K

K2

Guest
Nie , dziękuje za miłe chęci [MENTION=85296]kanabisek[/MENTION], zrobiłem już w życiu trochę roślin i weg nie musi być z wentylacją, a napewno nie wczesny weg, jak pojawią się rośliny to zapewne zauważyłeś że wilgoć wzrasta ale na początku wcale nie musi być wentylacji, no chyba ze jak napisałem jak powyżej. Z cob jest trochę inaczej ( mówię trochę bo mam za sobą jedno grow ) i wilgoć jest większa.
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
możesz uważać co chcesz [MENTION=82812]konopny[/MENTION] , ja sprawdziłem to na własnej skórze i więcej tak nie zrobię :D
 

jack_kirito

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2017
Postów
262
Buchów
18
We wczesnym weg racja nie jest wymagana wymiana powietrza - w obecnej uprawie prawie miesiąc wegowałem rośliny (top'ingując je) w szklance w szafce na żarówkach led ale z powodu takiego oświetlenia lub z powodu trzymania ich w kubkach lub z powodu braku wymiany powietrza (wieczorem je tylko wietrzyłem na zewnątrz) lub z powodu treningu odczułem zwolnienie o 30% prędkości rośnięcia w mimo wszystko ten eksperyment dał mi nowe pomysły i doświadczenia :-D i w next grow też tak zacznę weg już w czasie flo obecnej uprawy :-D
 

Banita00

Well-known member
Rejestracja
Sie 3, 2018
Postów
60
Buchów
0
na weg nie musisz miec wentylacji non stop na flo daj normalnie juz caly czas niech chodzi nie wiem jaki masz sprzet bo jezeli masz fana i kontroler do niego to mozesz zwiekszac zmniejszac moc i na poczatku nie musi chodzic na maxa
 

CodeGreen

New member
Rejestracja
Maj 23, 2018
Postów
3
Buchów
0
Nie jest prawdą co piszecie....mozna miec wentylacje podlaczona razem ze swiatlem..czyli na noc nic nie dziala..bedzie roslo I bedzie dawac topy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół