nasiona marihuany

Nawożenie na flo. Co z czym??

Wyszukiwarka Forumowa:

adamdriver13

New member
Rejestracja
Wrz 28, 2016
Postów
3
Buchów
0
Witam wszystkie dobre mordeczki. Mam 3 automaty, 2xak47, 1xcheese. Pojawiły się już malutkie kwiaty i muszę zaopatrzyć się w nawozy na flo. Zdecydowałem się na markę Canna. Produkty jakie chce kupić to canna terra flo + canna pk 13/14 + melasa. Co o tym myślicie, to wystarczy? Melasa mam już kupioną dlatego zrezygnowałem z canna booster.
Jakie to mieszać, od początku lać pełne dawki?
Doradzcie mi co i jak. Nie mam doświadczenia.
 
K

K2

Guest
hej :)

Ja zawsze lałem pełne dawki nawozów, a melasę lejesz pod koniec. Ludzie mówią, że ona łagodzi smak itp, ja nigdy tego nie używałem, bo wolę im zrobić porządny flush przed ścinka tak z 2,3 tygodnie samej wody. Jak już myslałeś o boosterze, to mogłeś jednak kupić to pk canny.

pozdro !
 

adamdriver13

New member
Rejestracja
Wrz 28, 2016
Postów
3
Buchów
0
Pk kupuje, zastanawiam się tylko nad booster od Canna, myślałem że melasa w pewnym stopniu mi go zastąpi, bo wyczytałem gdzies że melasa od początku kwitnienia podlewania. CannTerra flo od początku mieszać z Canna pk? Co drugie podlewanie dawać nawóz.?
Również pozdrawiam i dzięki za szybką odpowiedź

---------- Post Zaktualizowany 12:09 ---------- Data pierwszego postu 11:53 ----------

Kupuje pk, zastanawiam się tylko nad booster od Canny, myślałem że choć w pewnym stopniu zastąpi mi go melasa bo wyczatalem że działa podobnie jak booster i można lać ją od początku kwitnienia. Canna Terra Flo od początku mieszać z Canna Pk?
Jeżeli tak to dwóch preparatów lac pełne dawki?

Pozdrawiam i dzięki za szybką odpowiedź
 
K

K2

Guest
hej :),

nie, canna pk lejesz później 4,5 tydzień ?, nie wiem jak z tą melassą, poczytaj, ja tego nigdy nie używałem a i poczytaj czy masz odpowiednia mellasę do konopii, bo jest chyba więcej niż jeden rodzaj ;) ale ja nie wiem . Masz tutaj wyszukiwarkę u góry po prawej stronie, proszę wpisz tam melassa do konopii, jaka melassa itp, albo nawet w google to znajdziesz, napewno znajdziesz wiele odpowiedzi.

nie ma sprawy, pozdrawiam Ciebie
 
O

OdcieńZieleni

Guest
siema! a może byś sam powertował forum i czegoś sie dowiedział a nie liczysz na gotowe, na forum jest wiele informacji, jak korzystać z nawozów canny, jakie mniej wiecej dawki dawać, nawet na opakowaniu masz napisane, z Twoim podejsciem do sprawy będzie ciężko, może brutalne ale prawdziwe
 
K

K2

Guest
, z Twoim podejsciem do sprawy będzie ciężko

Haj @odcień, z Twoim podejściem będzie nowemu jeszcze ciężej, tym bardziej , że miło pytał o pomoc i ma 3 posty na koncie. Dajmy mu czas i jak dobrze pyta i spokojnie to dlaczego by nie pomóc jak znamy odpowiedź. Ja z chęcią mu pomogę.
[MENTION=16017]adam[/MENTION]driver - co do twojego drugiego zapytania to jak ma wyglądać ph gleby ? I po coi się interesujeszph gleby, lej nawóz z wodą o odpowiednim ph i wszystko będzie ok, a nie kombinujesz jak końpod górkę. Jak badasz ph to wlewaj nawóz do wody i badaj wtedy ph wody z pożywką, a nie że zbadasz ph wody wlejesz nawozu i się wszystko może pochrzanić. Musisz badać ph jak już wlejesz nawóz do wody.
Dlatego właśnie zdecydowałem się na samą organikę po uprawach mineralnych, bo w niej nie redukujesz ph i Ciebie to nie interesuje.

pozdro !

ps. a teraz już trochę poczytaj, tak jak odcień ci dobrze radzi :)
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Konopniak ziomalku, zgadzam się z TObą, by nowym uzytkownikom tego forum pomagać, ale to takie bezczelne pytać o to co w 3sekundy można znaleźć samemu, taka analogia troche do tego lisa z Tatr, co kanabisek o nim pisał, dasz mu wszystko pod nos to zimy nie przeżyje, tak samo tu, jeśli już na początku stanowi wyzwanie dla niego dawkowanie nawozu to raczej uprawa nie przebiegnie po jego myśli nie mówiac już o finale, fajnie, że masz takie chęci, ale jak to mówią, można kogoś zagłaskać kogoś na śmierć, nie mniej jednak zycze powodzenia :) a tak już wogole abstrahując to jak można brać się za coś co nie ma się choćw minimalnym zakresie informacji na ten temat? ktoś ma za dużo pieniedzy? to już lepiej kupić psiakom karme do schroniska, z której bedzie korzyść.
 
K

K2

Guest
ja Ciebie rozumiem bo mi nikt też nie pomagał, jak zacząłem to robić to było takie ezoteryczne środowisko jeszcze wtedy w Polsce, nie było internetu gdzie mieszkałem itp..., uczyłem sie sam na błędach swoich, ale wiem jak się czuje człowiek jak pyta a nikt nie pomaga albo mówi to co np. powiedziałeś Ty ( to nie było niemiłe co powiedziałeś ale może ten gościu jest kompletnym amatorem ( i pewnie jest ) i potrzebuje tylko dobrego słowa ? ... jak zepsuje to zepsuje, ale jak mu się uda i uda mu się bo pomogłeś mu Ty, to będzie Tobie wdzięczny - i to jest wtedy już Twój sukces :). Sukcesem moderatorów tutaj jest zwykły użytkownik, bo jak zwykłemu użytkownikowi się udaję to oznacza, że wszystko idzie w dobrym kierunku, a czasem trzeba pomóc. Pamiętaj, że sukcesem managera jest dobry pracownik, dobrego pracownika trzeba wyszkolić a jak go wyszkolisz i masz dobrego pracownika to możesz siedzieć w biurze i pić sobie spokojnie kawę. To jest właśnie Twój sukces. Ok nie rozmawiajmy już o tym bo ja rozumiem Ciebie a Ty rozumiesz mnie :) hehe

ps. podobało mi sie porównanie tego gościa do tego liska - poetyckie :)

pozdrawiam :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół