nasiona marihuany

Opinia: tłumik akustyczny sztywny Grow Air + Black Orchid Axial-Quiet Line

Wyszukiwarka Forumowa:

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
obczaj sobie wentylatory bezłopatkowe

---------- Post Zaktualizowany 10:05 ---------- Data pierwszego postu 10:04 ----------

Dyson robi dobry sprzęt, ale nie kosztuje mało.
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Mozesz kupic tzw rurki wzmacniajace boxa i mocujesz je z boku, a do nich wentylator. Ustawiasz jak Ci wygodnie i wszystko gra :)


Tak ale nie włożę do mojego boxa takiego wenta jak wyżej bo mi liście po ucina :) rozumiem że chodziło ci oto że daje go sobie na środku boxa a nie winklu? Ale dalej musisz pamiętać o wysokości takiego wentylatora, że jak dam na rurce może mi się nie zmieścić przy radiatorze.. bo będzie wysoko jak ma wiać na szczyty + radiator mam na maxa i się po prostu nie zmieści..
 

WWrolnik

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2012
Postów
437
Buchów
0
Gdyby tak rurę pcv fi 250 wyłożyć od środka matą bitumiczną(2mm) potem gąbka akustyczna(4cm) i z obu stron redukcja na fi 125.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Gdyby tak rurę pcv fi 250 wyłożyć od środka matą bitumiczną(2mm) potem gąbka akustyczna(4cm) i z obu stron redukcja na fi 125.

... to byloby pewnie troche ciszej, chociaz ja kombinowalem z przewodem wentylacyjnym izolowanym welna, dokladalem gabke akustyczna (piramidki 3cm) i nic to nie dalo.
 

WWrolnik

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2012
Postów
437
Buchów
0
[MENTION=49562]grymasek[/MENTION]
Możesz zrobić zdjęcie tego tłumika od góry ciekawy jestem jak to wygląda w środku :)
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół