nasiona marihuany

Czekająca policja

Wyszukiwarka Forumowa:

Wally

Active member
Rejestracja
Lip 29, 2012
Postów
35
Buchów
0
Nie będę pisał co gdzie kiedy i jak. Prosił bym aby wypowiedziały się osoby które miały podobną sytuację bądź mają jakąś wiedzę na ten temat.

Gdy sobie leciałem na spota to nieopodal jeszcze przed mijałem się z policją. Dla bezpieczeństwa wybrałem się w miejsce gdzie mogłem sobie ich obserwować DLACZEGO oni tutaj są. Wyglądało jakby mieli się już zwijać ale nie patrze, a oni sobie radiowozem oznakowanym podbijają PRAWIE pod moje tajemne wejście dodam, że to był naprawdę wyczyn tam wjechać samochodem bez zerwania tłumika albo zawieszenia fury na tym bardzo nie równym terenie. Fart to już był gdy mijałem sie z nimi z plecakiem wypchanym butelkami, że mnie nie zaczepili. Więc jak sobie tam stali tym radiowozem zwinąłem stamtąd porzucając dowody zbrodni po drodze. Wjazd zajął im jakieś 40 minut na przejechanie 100 metrów naprawdę nie równy teren.

Konkrety na razie nie widzę nigdzie żeby coś się chwalili podbijając sobie staty. Będą coś z tym robić jeżeli znaleźli spota, a nie mają farmera? Stricte nie widziałem żeby tam wchodzili docelowo ale raczej nie mają innych powodów żeby być AKURAT tam.
 

Leon Ciapecki

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2013
Postów
205
Buchów
0
Może na k***y zajechali w ustronne miejsce? XD Raczej w takie miejsca nie przyjeżdżali by oznakowaną suką tylko tajniaki, i raczej jeśli już to czaili by się w tamtym miejscu przez chwilę, a później zawineli krzaki i mógłbyś je oglądać na zdjęciach strony swojego miasta :D w Polsce nie mają czasu ani pieniędzy żeby pilnować 24/7 jakichś krzaków dopóki sie ktoś nie zjawi, ewentualnie mogą zamontować jakąś kamerke, ale w to wątpie, no chyba że lecisz naprawdę grubo i to spora plantacja. W każdym bądź razie uważaj teraz, przed pójściem na spota ogarnij dobrze teren czy gdzieś sie ktoś nie czai i nie pojawiaj sie tam zbyt często
 

Wally

Active member
Rejestracja
Lip 29, 2012
Postów
35
Buchów
0
Właśnie mam srake żeby tam wejść bo jest tylko jedna droga wejście/wyjście :/ Porozgladam się za fotopulapkami.Bo potem jeszcze na chatę Ci wjadą i afera gwarantowana.
Nieoznakowane suki tez były.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Właśnie mam srake żeby tam wejść bo jest tylko jedna droga wejście/wyjście :/ Porozgladam się za fotopulapkaki. Bo potem jeszcze na chatę Ci wjadą i afera gwarantowana

Od czego jest balaklawa? ;)
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,616
Odznaki
8
Na moich terenach też policja przyjeżdża sobie pospać. Hahn bo ich nikt nie znajdzie na wsi a niby czuwają. Pozdro. Nie cykaj będzie okej.
 

Trzy Zera

Well-known member
Rejestracja
Sie 8, 2015
Postów
310
Buchów
0
Moze ktos zglosil ze smieci sa wypie****ane regularnie w tamtym miejscu, jak nie to mozliwe ze ktos cie widzial jak wchodzisz/wychodzisz, moze z ambony ? Mogles zostac, zobaczyc czy wchodza czy nie.
 

NaGruboOgrodnik

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2017
Postów
56
Buchów
6
Nie cykaj malolat, jesli by jechali sprawdzic zgloszenie juz bys byl sprawdzony jak cie mijali, psy jezdza na zadupia, chu*a robic, poopie****ac sie, godziny leca...czasem wjezdzaja w las, w uliczki z nudow...zeby zobaczyc co tam jest itd pospac....u mnie czesto stoja 200 metrow od mojego spota...ale znam miejsce jak wlasna kieszen...siedza i pala jana czesto....jak stoja tez wbijam na miejscowke bo wiem ze to normalne...grunt to nie panikowac, mam zabiezpieczone miejsce i wiem na wstepie czy ktos tam mogl wejsc czy nie.....mysl ziomek, patenty wzkazane...ale nie bede sie pucowal..mam nadzieje ze inni tezzzzzzzzzzzzz..
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
W zasadzie to najpierw tną próbkę do analizy, a dopiero potem coś uskuteczniają. Grunt to nie panikować. Jak wbijesz na spota to lukaj czy nie ma nic ucietego, jakiegoś odrosta.
W sumie to zależy jeszcze jakieś masz rośliny na tym etapie bo jak małe to łatwo zauważyć, jak większe to już się trzeba poprzyglądać. Zawsze jak taną to gdzieś z dołu w jak najmniej widocznym miejscu. Dobrze jest na spocie zostawić jakaś rzecz w widocznym miejscu. Ja np. Zostawiłem na kopcu koło autosów zrzuta, parostek rogacza. Jak ktoś wbije to na bank podniesie i na pewno albo weźmie albo odłoży inaczej jak ja go położyłem :)
 

NaGruboOgrodnik

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2017
Postów
56
Buchów
6
na jaka cholere tna probke? masz jakies potwierdzone info ze tak robia?

---------- Post Zaktualizowany 00:42 ---------- Data pierwszego postu 00:39 ----------

ja wiem ze policjanty to sa malo obeznani, masa szkolen a chu*a wiedza o narkotykach,,,,ale wydaje mi sie nawet moj tata co ma 60 lat jak by spojrzal na rosline wiedzial by ze to zioloo.................ejjj...na ch*j te analizy

---------- Post Zaktualizowany 00:50 ---------- Data pierwszego postu 00:42 ----------

kiedys mialem taka akcje ze wlasnie tam gdzie czesto staly policjanty, raz ktos albo cos zawinelo mi na poczatku flo glowne szczyty, jakby ktos je obciol albo zjadl, ciezko powiedziec,na poczatku myslalem ze byly scinane nozem, wlasnie probki do analizy,,, obserwowalem miejsce nic sie nie dzialo, chodzilem zesrany przez tydzien, nie moglem spac............finalnie zebralem z tego miesjca dobry plon, mysle ze to byly jednak sarenki .....pzdro sarenki;)
 

ccossma

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2017
Postów
69
Buchów
0
ja bym szukał nowego spota i wszystko przesadził i zacznij latać lasami a nie polnymi drogami
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
iiiii jooooo iiiii joooooo

Autorze wątku,jesteś jeszcze z nami?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Zbitka na jakas ramke szlug i prime? :prisoner-smiley-emo
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Kolejna skuteczna akcja 50gramów stifa nie trafi na rynek..... :spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół