nasiona marihuany

Czekająca policja

Wyszukiwarka Forumowa:

KidJunkie

Active member
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
31
Buchów
0
Joł
Przeczytałem cały wątek, a to dlatego, że też chwilowo spanikowałem :) dwa dni z rzędu przejeżdżały psiarskie obok wjazdu na tereny w którym znajduje się spot, po czym okazuje się, że trzeciego dnia są co raz to bliżej.
Stoją i stoją więc podchodzę bliżej z aparatem na szyi, że w razie co "ornitolog" czy inny pasjonata przyrody, przyglądam się bliżej a jeden napie****a w jakąś gierkę na telefonie a drugi kima .... wniosek jest jeden
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Oznakowanym pojazdem właśnie tak odpoczywają plus oczywiście kawa i pączek :dance:
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Joł
Przeczytałem cały wątek, a to dlatego, że też chwilowo spanikowałem :) dwa dni z rzędu przejeżdżały psiarskie obok wjazdu na tereny w którym znajduje się spot, po czym okazuje się, że trzeciego dnia są co raz to bliżej.
Stoją i stoją więc podchodzę bliżej z aparatem na szyi, że w razie co "ornitolog" czy inny pasjonata przyrody, przyglądam się bliżej a jeden napie****a w jakąś gierkę na telefonie a drugi kima .... wniosek jest jeden

Miałem tak w zeszłym sezonie. Wbijam na drogę polną na spota ubrany na komandosa z plecakiem z opryskiwaczem i nawozami a tu za drugim zakrętem pod drzewkiem w cieniu stoi radiowóz z odpalonym silnikiem a wsrodku 2 fajfusów i klima pewnie na maxa bo żar lał sie z nieba. Dobrze że ja widziałem ich oni mnie nie. Jeszcze kilka razy ich tam spotkałem a sezon zakończył sie całkiem dobrze. Nie zawsze trzeba srać po gaciach ale zawsze trzeba znać swoja miejscówkę i wszystkie drogi i dróżki do niej prowadzące. Przez zawirowania losowe w tym roku niestety out mnie ominie i powiem że brakuje mi trochę tego uczucia tuż przed wejściem na spota.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół