nasiona marihuany

Outdoor 2009 Passion#1 by bolek123

Wyszukiwarka Forumowa:

PeyPey

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2009
Postów
1,635
Buchów
0
Weź te chaszcze na około trochę obal. Słoneczko im zasłaniają i się wyciągają.
Będziesz miał patyki jak ch*j.
 
G

Gość

Guest
Ok za tydzien beda foty jak juz bedzie ladnie zrobione :)
I moje pytanie czy jak bede mnial np. AkxDR czy moglbym jakas przyspieszyc zbior chodzi mi o to ze np. po 50 dniach zeby zebrac a np. bedzie tylko 30% brazowych wloskow albo wogole ?
 
G

Gość

Guest
Aha ale automaty lac biohomusem wogole czy po 2 tygodniach zycia flo i jak sie pokarza juz topy wieksze to ripenem :)??
 
K

koczy_obry

Guest
Po jakim czasie bede mogl rozpoznac plec??

to zalezy od Ciebie, w jakim czasie spogladniesz do gaci.! jak sie pokaze to sie pokaze.!...


Aha ale automaty lac biohomusem wogole czy po 2 tygodniach zycia flo i jak sie pokarza juz topy wieksze to ripenem ??

dopoki nie pokaze plci to lej biohumusa, a jak sie okresli to wtedy planton K.! na koniec ripen. tydzien przed scinka.
 
G

Gość

Guest
Ok cos mi dlugo nie moga wyjsc z tej ziemi te automaty ale jeszcze poczekam :)
 

Dj Segate

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
152
Buchów
0
pasion

siema czy jak zaczne kielkowac pasiony ok czwartku jeszcze da rade aby doszly? do wrzesnia?;] pozdrawiam :spalony:
 
G

Gość

Guest
Ten temat byl poruszany z 1000 razy juz, TAK DOJDA ALE BEDZIE MNIEJSZY PLON.

O i jak myslicie jak pojde w niedziele na spota to jeszcze bardziej ja naginac ta lodyge do samej ziemni czy juz jej nie naginac i ona caly czas musi byc przywiazana?
 

Lookas

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2008
Postów
144
Buchów
0
siema czy jak zaczne kielkowac pasiony ok czwartku jeszcze da rade aby doszly? do wrzesnia?;] pozdrawiam :spalony:

Dojdą tylko mniejszy plon będzie bo nie urosną duże :spalony:
PS: Poszukaj a nie rób śmietnika z czyjegoś tematu :freak2:
 

nick użytkownika

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2008
Postów
1,755
Buchów
4
siema czy jak zaczne kielkowac pasiony ok czwartku jeszcze da rade aby doszly? do wrzesnia?;] pozdrawiam :spalony:

nastepny smieciarz :pl::pl::pl:
koles wez sie ogarnij i nie rob smietnika z czyjejs relacji...myslenie nie boli, czytanie raczej tez nie
 

nick użytkownika

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2008
Postów
1,755
Buchów
4
nigdzie nie widzialem ale qrwa a wy od razu z nerwem :zjarany:
to co, oczekujesz ze bedzie osobny topic na kazdy dzien roku z odpowiedzia czy dojda czy nie?to kiedy sadzisz ma raczej wplyw na wielkosc rosliny a nie na to czy dojdzie czy nie, no chyba ze posadzisz w sierpniu to wtedy nie dojdzie

sorry za offtop
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół