nasiona marihuany

Outdoor 2009 Passion#1 by bolek123

Wyszukiwarka Forumowa:

unnamed

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2009
Postów
455
Buchów
0
ładnie, ładnie:D starasz sie i to widać. Pozdro
 

TFD

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2009
Postów
342
Buchów
0
nie ma co oceniac
rosliny jak rosliny, normalne
jak narazie wszytko jest w porzadku
ładne, zdrowe
 
G

Gość

Guest
Uptade bedzie za tydzien.
Pytanie kiedy zaczac naginac albo zrobic FIM?
 
G

Gość

Guest
WitamDzis Uptade.Rosliny maja juz 40 dni. Jedna z nich ta wieksza ma 55 cm wysokosci ta druga z 30 cm i jest jakas taka marna jakby jasnozielone liscie mniala i zatrzymala sie w zroscie.Natomiast ta wieksza ma bardzo ladne liscie takie ciemno zielone.Zakupilem srodek na slimaki nazwa SLIMAK.. bo na tej mniejszej zobaczylem dziury ale mysle ze to nie od slimakow ale wole dmuchac na zimne :).Wyszedl 1 Lowryder fotka na samym dole.W ziemni sa juz 2 AkxDR i 6 Sweet edi ale jeszcze pozniej wsadzam 3 passiony 3 sweet edi, 6 AkxDR i 2 Lowrydery.Moje pytania czy juz zaczac fimowac rosline ta wieksza albo LST zrobic roslima ma juz 5 pieter palczastych, czy moze nie fimowac tylko LST ?Tutaj fotki tej wiekszej (te biale na okolo to ten slimak...) Tutaj ta mniejsza A tutaj Lowryder Pozdrawiam
 

monopolowy

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2008
Postów
456
Buchów
0
Ta mniejsza wygląda jakby ją ph gnębiło (za kwaśno) . Nie zmierzysz nie bedziesz wiedział . Podsyp ją dolomitem albo postraj się odkwasić w inny znany Ci sposób tę ziemię ale najpierw wykonaj pomiar. Jeśli nie masz jak zaryzykuj z tym dolomitem . A ta większa ładnie wygląda . Mozesz ją już fimować, ładnie się rozkraczy :)
 
G

Gość

Guest
Witam wlasnie nie mam dostepy do dolomitu to jaki sposob mi radzicie.
Dzis poszly 2 AkXDR na wate zobaczymy co z nich bedzie.
Prosze o jakies komenty :)

Pozdrawiam
 
U

Usunięty 11671

Guest
Mozesz przy podlewaniu dodac do wody cytryne ale nie wiem ile sam tego nie stosowalem ale dziala na 100%:spalony:
 
G

Gość

Guest
Wie ktos cos o tej cytrynie?
I nie wiem czy fimowac bo boje sie ze cos spier.... albo zatrzyma sie wzrost.
I pytanie po jakim czasie mozna rozpoznac plec u passion#1 ?
 

monopolowy

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2008
Postów
456
Buchów
0
Mozesz przy podlewaniu dodac do wody cytryne ale nie wiem ile sam tego nie stosowalem ale dziala na 100%:spalony:
:lol3:Taak zeby odkwasić ziemie na pewno dziala ..

co do skorupek. skorupki nie bardzo dzialaja ich rozkład jest powolny i ttylko przekompostowane uwaniają wapń . Podsyp kredą ale ostrożnie, popiół z drzewa liściastego też odkwasza(duzo wapnia i potasu) ale nie wiem jak go dawkować(podobnie jak krede) , może ktoś kto używał powie coś wiecej . Lepiej w sumie dać za mało jak za dużo :p

Najlepszy bedzie dolomit mimo wszystko . Kupisz w kazdym sklepie ogrodniczym. Bardzo tanie i skuteczne
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
Chodzi o zwykla krede biala taka jak pisze sie na tablicach tak?
 
G

Gość

Guest
Ok poszukam jutro ide do szkoly to sie wezmnie ;p (oczywiscie mam 18 lat ) zeby nikt nie myslal ze jeszce gimnazjum ;p

I zastanawiam sie z tym fim ale jeszcze sie pomysli a moge juz stosowac lst? to zaczne za tydzien
 

monopolowy

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2008
Postów
456
Buchów
0
Chcesz najpierw naciągać a poźniej fimować ? hmmm ciekawe rozwiązanie :p . Ta większa nadaje się na fim już ale nie musisz jeszcze tego robić . Ja LST będę stosował po 2-3 fimie (tyle mam w planie) pod koniec wega :) .
 
G

Gość

Guest
Jednak zrezygnowalem z LST zrobie fim tylko tak czytam czy jutro pojsc fimowac czy poczekac jeszcze z miesiac i dopiero.
Co to za roznica bedzie i jak utne ta gorne(fim) to musze czyms pryskac czy przyjde za tydzien i juz odrosty beda?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół