nasiona marihuany

[AF] 6x Amnesia XXL + 3 Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Sory za to przejęzyczenie zawsze byka walne :lol3: [Już poprawione]

Planowałem na początku sierpnia ale cały czas pojawiają się nowe białe włoski więc kwitnie w najlepsze ma około +,- 71 dni więc te 2 tygodnie były by optymalne zobaczymy niech puchnie :D
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Siema, mały up ale na początku chciałbym się podzielić z wami informacją może i nudną i wiele razy wałkowaną ale słuszną mam roślinki w różnym stadium te obok siebie było wysadzone w równym czasie i miałem dwie które były później wysadzone nie dawałem im szans ale postanowiłem zrobić test otóż mam ziemie po której chodziły dobre 20 lat ptaki [Kury,gęsi,kaczki,indyki] oraz świnie ziemia w tym miejscu wygląda jak wióry jest dosyć mocno przepuszczalna szybko wysycha także postanowiłem zmieszać kupną około 7 L z tą ziemią i wsadzić roślinkę bardzo fajnie rosła można sobie zobaczyć zdjęcia w fotorelacji ale to co ona tworzy to jest normalnie pompa łodygę ma już wielkości małego palca odrosty wielkości jednych z moim innych roślin myślałem że się ***li i mi sezonówek wysłali ale pokazała już włoski i na prawdę pełna wigoru czytałem post na forum mianowicie ten https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?136926-Uprawa-w-pod%C5%82o%C5%BCu-ze-sklepu-z-dodatkami-%28sprawdzony-niezawodny-patent%29 i serio nie wierzyłem no przecież jest w sklepie ziemia dobra itp ale wystarczyło spojrzeć na moje rośliny i już widać gołym okiem że podłoże jest również ważne jak woda także warto skupić się nie tylko na miejscówce nawozach wodzie ale również na ziemi i efekty widać gołym okiem :p



Wracając do tematu biała wdowa kończy leci pod kosę w piątek teraz podlewana sama wodą liście już powoli robią się blade więc kończy już życie :harvest:

Liczę na 30 suchego zobaczymy <coolpalacz>



Purple Afghan



Speed Boom tutaj włoski są fioletowe ;p


Oraz Amnesie




Pierwszy raz robiłem LST jestem bardzo zadowolony z efektów no i co w piątek pierwsze zdjęcia ze ścinki <joint>
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
Jak na pierwszy raz to pięknie Ci wszystko wyszło. Graty i skręć na jakiego blanta jak juz bedzie :harvest:
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Siema, trochę mnie nie było robota po 12 godzin wykańcza człowieka chociaż teraz mam czym sobie pokolorować życie :D

Kose zaliczyła biała wdowa jakieś 1,5 tygodnia temu kosiłem na oko ładnie popuchła i ogólnie za***iście to wygląda jestem mega zadowolony mój cel 30 G został osiągnięty nawet było około 40 <joint>

Jeśli chodzi o moc mi za***iście podkręca nie siada na głowę jak buldożer a otwiera głowę można się pośmiać i czujesz się za***iście wyluzowany polecam tą odmianę dla ludzi którzy chcą od zioła czegoś innego niż tylko usiąść bo nie ma się siły żeby wstać bywały i takie sprzęty teraz kilka fotek białej mocy :p





Ale to nie koniec bo w ogródku rośnie następna mocna odmiana jest to Amnezja ta roślina mnie bardzo zaskoczyła oraz na niej było moje pierwsze lst liczę ze skoszę z niej 100 :D :harvest:




Teraz kilka Amnezji




Są jeszcze dwie obok tej pierwszej widać karła ale zaczyna kwitnąć coś z niego będzie oraz drugiej co zapomniałem zrobić ... xd

SpeedBoom


Purple Afghan


Zaczynają mi trochę się robić przebarwienia na liściach zapewne nie ma jakiegoś pierwiastka nie lałem nawozów dobrych tydzień bo padało co jakiś czas wczoraj dostały będę obserwował sytuacje

Do następnego piona :spalony:
 

allroad

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2017
Postów
91
Buchów
1
fajnie idzie ładna działka :) będzie ponad zamierzony cel łap buch na szczęście
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Ładna ale niestety ogórki i fasole mączniak zjadł trzeba pryskać na przyszły rok bez chemii się nie obejdzie ...

Fota z suszenia sporo wyszło <joint>
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Siema, mały up wszystko rośnie w najlepsze zamówiłem sobie nawozy na końcowy etap bo niedługo będzie kosa jeszcze dobry miesiąc i będziemy cieli pałeczki :D



Lecimy z amnezjami







SpeedBoom


PurpleAfgan


Ogólnie te mniejsze są w trochę innym środowisku posadzone nie ma tam tyle słońca oraz ziemia pod nimi jest 100% kupna widać że mogłem z nich w ch*j dużo skosić ale cóż trzeba się uczyć na błędach na przyszły rok odbijemy :D

Ważne że ta jedna amnezja mi wyszła za***iście kozak krzak 8 szczytów które dopiero zaczynają puchnąć :smokee:

Do następnego słonecznej pogody życzę :D
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Siema, pogoda dopisuję pomimo zimnych nocy mamy ciepły słoneczny dzień i ładnie wszystko puchnie :D

Mam swojego stróża który pilnuje roślin <lol> PurpleAfgan i imienia jeszcze nie wymyśliłem :p


Amnezje




Powoli nabiera fioletowego koloru :D



SpeedBoom


To na tyle jak na ten up gdzieś pod koniec września planuje kosę zobaczymy jaka będzie pogoda na razie i tak leje pk więc do ścinki jeszcze daleko. Pozdro
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Witam, zapewne przed ostatni post w tej fotorelacji niestety a bardzo polubiłem te zajęcie ;p

Dziś zaliczyły kosy wszystkie rośliny z racji tego że nie było mnie ponad tydzień praca w delegacji niestety, przyjechałem i zobaczyłem na wszystkich roślinach ogniska pleśni nie duże ale punktowe więc postanowiłem wszystko ściąć zostały dwa topy na dużej amnezji bo niestety zastała mnie noc aczkolwiek nie było dużo tej pleśni możesz z 10 małych topów wyrzuciłem :jaraczz:

Zrobiłem tylko jedno zdjęcie na koniec będzie oczywiście wynik końcowych i test ale to w swoim czasie jestem bardzo szczęśliwy że dotrwałem do końca uprawy i mogę powiedzieć śmiało że na pewno ponad 100 będzie to był mój cel na ten rok i na pewno się spełni :D

Ale to nie koniec na ten rok bo niedługo ruszam z boxem i zagości u mnie SuperLemonHaze więc warto obserwować moje poczynania :pr:



Za tydzień lub dłużej wrzucę wynik pozdro farta i konkretnych topów życzę
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Siema, pogoda dopisuję pomimo zimnych nocy mamy ciepły słoneczny dzień i ładnie wszystko puchnie :D

Mam swojego stróża który pilnuje roślin <lol> PurpleAfgan i imienia jeszcze nie wymyśliłem :p

Nazwij go Afgan :D kolor tez pasuje <shiza>
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
A pomidory też już doszły :D ?

Pomidorów w tym roku było od groma dobre 100 kilo malinowe,koktajlowe nie nadążyłem ich jeść <lol2>

Ale zrobiłem przecier więc będzie pomidorówka :D

---------- Post Zaktualizowany 18:19 ---------- Data pierwszego postu 18:18 ----------

Nazwij go Afgan :D kolor tez pasuje <shiza>

Za***iście że ja na to nie wpadłem hahaha :D
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Witam wszystkich sezon na dworzu dobiegł końca jestem bardzo zadowolony z wyniku mój cel na ten rok to było 100 gram a okazało się że ten rok na dworzu kończę z wynikiem...

Amnesia = 200 g
Speed Boom = 34 g
Purple Afgan = 34,5 g
Plus wcześniejsza White Widow= 35g

Także kończę ten sezon z uśmiechem i duża satysfakcja na dalsze uprawy teraz kilka fotek :smokee:




Wyżej zdjęcia przedstawiają amnesie w worku jest ponad 100 :jaraczz:

Także kończymy ta fotoleracje ale to nie koniec na przyszły tydzień wyjeżdżam z boxem i zagoszczą u mnie odmiany super lemon haze oraz biała wdowa tym razem sezonowki także dziękuję za bychy i oglądalność życzę farta wszystkim pozdro <shiza>
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Bardzo ładne topki. Tylko troszkę bardziej przycinaj listki. Piękny wynik. Pozdrawiam życzę udanych sezonów.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół