nasiona marihuany

Mr.SQN [6xPURPLE BUD White Label] [400/600 HPS] [1m`]

Wyszukiwarka Forumowa:

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
Witajcie

Zaczynam kolejny projekt który chciał bym szanownemu gronu zaprezentować.

Pestki jakie wybrałem to coś co miałem kilka projektów wcześniej mianowice tak jak w tytule xD

dlaczego wybrałem to ?? pierwszy punkt to to ze nie dokonczyłem projektu, dwa ladnie rosło to palonko i trzecie jestem ciekawy jak sie zaprezentuje tym razem.


o sprzęcie:

Box : 1m`
Wyciag : 365m`
wlot pas :dwa mieszające jeden duzy w miare 30w i drugi mały 15 w zaluje ze nie wzialem 2 duzych
medium : coco 50l okolo 20 l clay peb plus reszta perlitu co miałem
nawozy : canna a+b rizzo boost pk dreep clean ph down cal mag millls
System auto pot 15 L 6x rezerwuar 100L
pH metr , ec metr


o krzakach

13.06 zostały wsadzone do kostek
14.06 wsadzone do donic
17.06 pierwszy post i zarazem 3 dzień od pełnego pokazania listków

zdjecia bede dodawać chronologicznie xD wiec zajażycie


displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]


Lampa na początku wisiała dosyc wysoko zęby za szybko nie przesuszac ziemi w ktorej znajdoway sie juz male miałem kiedys kilka problemow z tym zwiazanych tzn kielki poprostu wysychały

w chwili obecnej z 40 cm od roslin mam dołaczony spreeder ponoc pomaga zobaczymy...

temperatura jaka jest w boksie to pomiedzy 25 - 30`C zalezy od pogody na zewnatrz





mam jeszcze małe pytanko :

Ja jako taki troche Andrzejek z fotografi chciał bym sobie sprawic aparat dodam kilka moich propozycji i licze na pomoc :jaraczz:

wiem ze jest inny dział ale jakos wole miec wszystko w jednym miejscu

prosze tylko za bardzo glupio nie pier***ic bo tego nie lubie :sunny:


tak czy siak pozdrawiam.

---------- Post Zaktualizowany 22:25 ---------- Data pierwszego postu 18:47 ----------

NIKON D5600 + AF-P 18-55mm VR


bedzie dobre do robienia zdjec ??
 

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
siema... narazie zdjec małych nie bede dawac moze w przyszłym tyg bo nic ciekawego sie nie dzieje ale ....


zakupiłem vapka Mighty pierwsze wrażenia dobre

widac ze w miare dobre wykonanie wyglad itd...

faza po vapowaniu jest ale jakas inna hmmm wyższy poziom pi**y ze tak powiem :smokee:

faza w moim przypadku wchodzi stopniowo powoli w koncu osiagajac swoj ostateczny poziom niby nic nie ma ale jest xD ujawnia sie w momentach w ktorych trzeba sie skupic i zmobilizowac

smak po paleniu wgl nie przypomina jarania jaranego z jaranego papirusa lub szklanej szklistej szklanki :D

wydobywaja sie takie aromaty i walory smakowe jakich bym sie w zyciu nie spodziewał dosłownie rzecz ujmujac jaki zapach w worku taki smak a nawet lepszy

troche zabawy jest przy nabijaniu bo trzeba zmielic wsypac zeby nie rozsypac i delikatnie dobic zaj,uje wiecej niz nabicie dzidy ale mniej niz skrecenie lolka... co do lolkow blantow to takie jaranie mnie nie jara xD ewentualnie cos skreconego to bym zapalil staffik zwiniety w liscia :D

"po wypaleniu " poprostu przestaje leciec para i nalezy wyj***c zuzyty materiał zastepujac nowym swiezym ziolkiem

displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
 

PyraTHC

Active member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
Już niedługo soczystego kusha sobie przypalisz w nowym urządzonku,oddaje już niebiańsko słodkie aromaty hehehe pokaż jak tam małe majster:bounce:
 

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
Witam

Spooooro czasu mnie nie byřo ale praca dom inne spray po za tym mialem lekkie problemy tzn z poczatku za nisko trzymalem lampe i jak by za duzo swiatla mialy i karlowacialy blad szybko naprawilem lampa poszla do gory i rosliny odzyly.

nastepnie identyczna sytuacja z przejsciem na hpsa 600 rowniez za nisko i tym razem zauwazylem wybielanie sie lisci tak jak by wypalalo chlorofil czy cos w tym stylu poprostu liscie robily sie biale nie wiem jak nazywa sie to zjawisko

natomiast dzisiaj po powrocie z pracy zauwazylem ze lampa swieci dluzej niz 12 h bo juz 3 -4 dni sa przelaczone okazalo sie ze swiecila o 3 i pol godz za dlugo czyli 15,5 h

mam nadzieje ze roslinom nie wyjdzie to na zle podejrzewam ze jakis stresik mogly zlapac ale jestem dobrej mysli i trzymam sie tego ze herm nie bedzie xD

zdjecia mam troche stare ale nie mialem tez sprzetu przez jakis czas do foto i kompa wiec wybaczcie

aktualne zdj wjada jak wstane i sie ogarne

panny mialy zafundowany lst baniak z pozywka ogarne chyba dzisiaj tez tylko nie wiem czy mi dnia starczy xD

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]


najbardziej zastanawiam sie teraz czy to ze mialy jazde z tym swiatřem nie po***ie im w glowie

panny w 28 dniu przelaczone na flo dzisiaj dzien 31 i 3 dzien od przelaczenia
 

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
41 - DZIEN OD WYJSCIA NAD ZIEMIĘ - 13 DZIEŃ OD PRZEŁĄCZENIA

WITAM

W ostatnim czasie duzo sie nie dzieje panny zyja majo sie dobrze ... z dwa dni temu wycielem wg mnie najmniej potrzebne odrosty i walcze z wysokimi temperaturami ze wzgledu na pogode jaka panuje w moim rejonie...

panny tez to przezywaja jak wszystcy za dnia temp 35* w nocy nie wiele mniej po zgaszeniu lamp funduje delikatny prysznic

nie wiem czy mi sie zdaje czy powiniennem dac troche do oprysku cal-mag ?? znowu mam tez wrazenie jak by lampa byla zbyt nisko a jest jakies 50 cm nad szczytamiwiec nie wiem moze cos doradzicie....

do picie ostatnio dostaly sama wode bo zauwazylem lekko przyzulkniete koncowki lisci tzn zatankowany baniak 50 l duzo pija przy tych upalach nie ma sie co dziwic tez czekam na ochlodzenie jak na zmilowanie xD

dla spokoju z przedziorkami zrobilem jakis czas temu oprysk z preparatu A R T S i dzisiaj przed wlaczeniem lamp dwie godz
z dwa tyg temu zauwazylem miejscami jakiegos gnoja i teraz jestem uczulony bo wiem ze to ciezki przeciwnik...

planuje nie dlugo porozciagac troche odrosty na boki za pomoca bambusowych tyczek zeby troche wiecej swiatla powietrza docieralo pomiedzy rosliny

dajcie znac co myslicie i do nastepnego.

displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
witajcie.

46 Dzien od poczatku i 18 od przełączenia

Panienki dosyc szybko zaczely indukowac tzn dosyc szybko pojawily sie oznaki kwitnienia wloski...
rosliny odzyskuja wigor po dodaniu do zbiornika cal maga plus co jakis czas ***ne im oprysk...

kilka dni temu mialem przygode w h*j i duzo szczescia.... przychodze do domu patrze slysze ze wiatraki nie chodza ....wchodze do pokokoju i cala pozywka 50 L zalana kilka godz wczesniej wy***ala na podloge... kabel od lampy wrac ze zlaczem na podlodze w tej wodzie korki wy***ane.... okazalo sie ze mialem gluwny wąz z odprowadzeniem do potow zagiety w lekki luk i pod wpluwem tego wygiecia zlaczki ktore wchodzily do tego weza jak by zaczynaly puszczac mozliwe ze dostal wyzszej temp stal sie bardziej elastyczny co za tym idzie mniej zacisniety na zlaczeniach... i przepuszczal zauwazylem tez ze jakims cudem w jednym pocie ten plywak byl lekko wypiety i w pewnym momencie nie spelnial swojej funkcji zamykania doplywu wody.... wiec sprawdzajcie se co jakis czas caly system czy wszystko kra... ja uszczelnilem zlączenia klejem oraz podociskalem te plywaki zeby mnie sie wiecej taka przygoda nie powtórzyła...

co tu wiecej... walka z temperaturami na nic upaly takie ze nic i tak na to nie poradze wentylacja ***ie juz na maksa ...co jeszcze... ostatnio troche opuscilem lampe bo panny odzyskaly kolor i tyle dodatkowo zrobilem male przemeblowanie z roslinami

displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]

tutaj na dwuch zdjeciach widac lekko powykrecane liscie moglo to powstac na wskutek silnych podmuchow jakie panowaly w boksie Xd
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Dobrze zadziałałeś z tym calmagiem, nie żałuj im teraz azotu podczas indukcji.
Pozdro
 

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
Ooo

Witam kolege po fachu... uszanowanie:afroweed: postaram sie zeby bylo jak najlepiej
 

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
Siema

Dzisiaj krótko

Dzień 51od wyjscia nad coco i 23 od przełączenia do tego odliczcie sobie jakis tydzien na indukcje nawet taki dobry okolo 10 dni

Do picia A+B 25ml na 50l rizzo 25ml/50l pk 45ml/50l dreep it clean 45ml/50l no i cos na zbicie pH

pH 5.8 ec dzisiaj nie mierzylem moze zrobie edit to dopisze....

jutro jak znajde czas to moze powycian jeszcze raz te dolne odrosty bo duzo malych szczycikow sie znowy narobilo...
temperatury nadal nas dobijaja ale wg mojej lokalizacji nie dlugo ma sie ochlodzic dobrze by bylo bo widze juz
na jednej pannie liscie blizsze szcytowi zawijaja juz sie w rulon krawedziami do gory na moje to za niska wilgotnosc i wysoka temp ... i tak dlalej ic nie poradze czekam za boostem jak do mnie dojedzie i odrazu dostana porcje cukru a jak ...

displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]


za zdjecia hujowej jakosci przepraszam ... mam nadzieje ze kiedys sie dorobie kozaka aparatu elo
 

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
Haha to jednak jestę fotografę xD
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Jeszcze 8 buszków i Sqn będzie miał 420 więc zapraszam z buchami !!! :bongo4:
 

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
Siemano Pany

Zaczne od podstawowych informacji.

Dzień 73 od wyjscia nad ziemie 45 dzien od przełączenia indukowaly jakos troche ponad tydzień

Przed ostatnim razem panny do picia dostaly w lajtowej dawce do picia pk oraz boost bez pozostałych odzywek chcialem je troche przepłukać z racji tego ze myslalem ze maja w sobie za duzo azotu byly dosyc ciemno zielone i tak tez zrobiłem.

Po pewnym czasie zaczeły sie pojawiac jak by nie dobory Cal i mG zostały uzupelnione w ostatnim zalaniu baniaka tzn dostały cała palete canny plus cal mg do baniaka plus opryski poprawa zaczeła byc widoczna po nie calym tygodniu...

zdjecia z brakiem cal mg beda jako pierwsze pozniej juz aktualne z dzisiaj

w nastepnym zalaniu zbiornika tj za dzien moze dwa znowu dostana pelna dawke nawozów i niech suki puchna....

w dniu jutrezjszym mam tez odbiur moich maluch predatorów zobaczymy czy dadza rade... z przedziorkami

dzieki Bogu temperatury juz nie sa takie wysokie co pomaga mi w walce z wrogiem spryskuje co jakis czas rosliny woda zeby podbic wilgotnosc nieznacznie i zeby zmyc chociaz czesc tego kurestwa z moich panienek...


ZDJECIA Z NIEDOBORAMI krzaki wygladaly dosyc slabo ale wszystko sie zaczyna normowac
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]


zdjecia aktualne z dzisiaj

displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]


tyle ode mnie dla WAS

NIECH OBDARZY NIECH OBRODZI KAZDEMU Z NAS YO yO YO
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół