nasiona marihuany

Grube szybkie auto

Wyszukiwarka Forumowa:
A

Arcane

Guest
Siema!
Poszukuje szybkiego automata z duzym plonem (Plon rownoznaczny z czasem uprawy)
Co moglibyscie dobrego polecic?
Bo ziolko mi sie juz prawie konczy a nie chcial bym zbytnio przedluzac uprawy z powodow osobistych.

Wiec co mi mozecie polecic?
 

SHOTUZI

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
175
Buchów
0
Super Skunk auto od Sensi seeds- rośnie niezła kopa i jest niezwykle mocną indicą.
Automazar- tego nie muszę przedstawiać. Sezonowy plon a co do mocy opinie są różne, indica.
Northern xxl- tutaj jeden z moich faworytów, moc przednia, rozmiar wielki i w sumie plon także, też indica.
Pineapple express auto od Fast Buds- boski haj, hybryda. Dużo odrostów, plon na in sięgnął 110 z jednej przy idealnych warunkach.
Moby Dick af od dinafem- skubana choinka 1 metrowa na oucie, bardziej psycho sativa. Jedna z szybszych.
Blueberry choć lepsza dla mnie Blueberry Domina od Ministry of cannabis- zrobi z Ciebie kamienia, wiadomo- indica. Rośnie wielka, także na boki.

Na pewno jest ich więcej, ja podałem te z którymi miałem styczność a miałem naprawdę z wieloma. Może znajdziesz coś dla Siebie ;)
 

zenitmarek

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2018
Postów
64
Buchów
0
Super Skunk auto od Sensi seeds- rośnie niezła kopa i jest niezwykle mocną indicą.
Automazar- tego nie muszę przedstawiać. Sezonowy plon a co do mocy opinie są różne, indica.
Northern xxl- tutaj jeden z moich faworytów, moc przednia, rozmiar wielki i w sumie plon także, też indica.
Pineapple express auto od Fast Buds- boski haj, hybryda. Dużo odrostów, plon na in sięgnął 110 z jednej przy idealnych warunkach.
Moby Dick af od dinafem- skubana choinka 1 metrowa na oucie, bardziej psycho sativa. Jedna z szybszych.
Blueberry choć lepsza dla mnie Blueberry Domina od Ministry of cannabis- zrobi z Ciebie kamienia, wiadomo- indica. Rośnie wielka, także na boki.

Na pewno jest ich więcej, ja podałem te z którymi miałem styczność a miałem naprawdę z wieloma. Może znajdziesz coś dla Siebie ;)

o a co byś polecił z automatów który da dobrą bekę po jaraniu?
 

SHOTUZI

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
175
Buchów
0
Jeśli chodzi o automaty patrz bardziej na przewagę sativ. Największa śmiechawka u mnie była z:

Rodzina Amnesii i Haze to klasyk i zdecydowanie po tych genach jest największa euforia <dla mnie> w nie strzelaj, obczaj RQS
Ak47 odrealnienie i beka z wszystkiego <byłem częstowany produktem od bulka>
Moby Dick xxl (dinafem) niezła psychodela, nagonka i śmiechawka, troche ryje beret
Super silver auto też petarda po której idzie się pośmiać
Geny grapefruit'a też elegancko wchodzą
Słyszałem ,że shot adrenaline jest spoko ale nic więcej o niej nie powiem


Ogólnie obczaj pestki od RQS.

Natomiast wiadomo najlepsza jest sezonówka bo nie dostaniesz czystej sativy z autosa, ale polecę Ci te odmiany:
Amnesia Haze auto od RQS, ewentulanie Royal haze auto
Moby Dick XXL od Dinfm
Fastbuds Green Crack auto

Dostaniesz przyzwoite plony i świetny haj.
Zdecydowanie najbardziej z nich polecam Haze'y i Amnesie.
 
A

Arcane

Guest
Niestety Haze odpadaja ze wzgledu na swoj dlugi czas rozwoju.

Narazie myslalem nad :

Auto AK47 od RQS
Auto Blue Berry - Bulk seed Bank
Auto The Ultimate - Dutch passion

I oczywisice chodzi tylko o indor :)
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Ja uprawiałem kilka razy auto od Bulk Seed Banku i dają dobre plony, tylko mam wrażenie, że to są bardziej połautomaty, bo zaczynają kwitnąć dopiero koło 30 dnia, a np. automaty od RQS zaczynają koło 17-20 dnia. Na Dutch Passion uważaj, bo ich pestki są znane z hermienia.
 
C

Convictus

Guest
To chyba niedługo będziemy musieli zrobić selekcję i stworzyć różne kategorie półauto. Jak wysadzałem od grzecha półauto to od maja do środka sierpnia mi stały, nie wiem jak miałbym go zmusić do kwitnienia po 30dniach.
Za to jestem w stanie zrozumieć, że jeden auto zakwitnie po 20stu a drugi po 30stu dniach :p
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
AUTO CBG od CBG ;) [MENTION=87911]fazogastor[/MENTION], niektórzy breederzy w sferze automatów operują pojęciem 'generacja' np. sweetseeds, fastbuds (?) gdzie LR#2 to pierwsza generacja, a jakiś utralahejzxxlbengbeng to czwórka. :D
 
A

Arcane

Guest
Zamowilem Auto Mazar i Auto Ultimate od dutch passion ktore myslicie lepiej "dadza plon" ?
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Zamowilem Auto Mazar i Auto Ultimate od dutch passion ktore myslicie lepiej "dadza plon" ?



Plon zależy od tego jaki potencjał drzemie w pestce i od tego jakie warunki zapewnisz :)

Więc po ch*j pytać ile ci wyjdzie z krzaka zanim go posadzisz.
 
A

Arcane

Guest
chodzilo mi bardziej ktora odmiana jest plonodajna bardziej ;)
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Obydwie daja dobry plon, ale chodza opinie, ze auto ultimate sa slabe czy jakby ktos inny by to powiedzial srednie jesli chodzi o moc suszu. Jesli jestes starym koneserem to przypuszczam, ze ultimate wow Ci nie zrobi. O mazarze natomiast chodza dobre opinie, stawialbym na niego.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół