nasiona marihuany

Canna Pk 13/14

Wyszukiwarka Forumowa:

HaszyszowyBóg

Active member
Rejestracja
Mar 7, 2012
Postów
44
Buchów
0
Hej moje dzieciaczki zaczynają kwitnąć i teraz mam pytanie kupiłem canna pk 13/14 stosować je same z wodą czy z innym nawozem czytałem dużo wątków i jedni piszą tak inni tak prosiłbym o pomoc kupiłem na początku florovit na kwitnienie ale stwierdziłem że chce coś lepszego więc stąd canna pk. Jeśli naruszyłem coś z regulaminu bardzo przepraszam.
 

JestemSzamanem

Active member
Rejestracja
Maj 15, 2018
Postów
25
Buchów
0
Jak zaczela kwitnac polecam
canna terra flow + canna boost i za 3 tygodnie pk 13/14
 

Prontoprosto

Well-known member
Rejestracja
Maj 29, 2012
Postów
278
Buchów
0
Z wodą stosuj , rozdzieńczaj , bo innaczej popalisz korzenie , stosuj według wzoru lub przepisu albo tak jak zaleca stosować producent , masz info tam na papierku jak stosować , dołóż do tego canna bost tak jak kolega wyżej napisał , canna 13/14 dawaj na koniec bo działa jak RIPEN , podlewa i stouje się ten nawóz na koniec a tak jak masz to stosuj już na kwietnienie
 

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
Kolega wyżej widze zapał do nauki ortografi stracił szybciej niż dziwka dziewictwo...
Pierwsze słysze, że pk 13/14 działa jak Ripen, jeśli rzeczywiście tak jest to niech ktoś mnie poprawi. Ja tam zawsze lałem 13/14 w momencie gdy kwiatostany były juz w miare związane. Sama nazwa wskazuje, ze to jest dodatek-fosfor i potas bo tego najbardziej roslina potrzebuje gdy wiąze/zwiększa kwiaty a z kolei Ripen przyspiesza dojrzewanie.

Do tego kolega nie pytal czy to stosować z wodą(o ku**a! :lol3:) tylko czy stosować z innym nawozem. Tak, stosuj to z innym nawozem, rosliny potrzebują różnych pierwiastków a pk 13/14 jest bardziej wspomagaczem.

Zobacz jaki ma skład florovit, bo coś mi się kojarzy, ze ten nawóz ma za dużą zawartość azotu jak na kwitnienie dla naszych panienek, ale nie jestem przekonany, więc sprawdz.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Kolega wyżej widze zapał do nauki ortografii stracił szybciej niż dziwka dziewictwo...

przyganiał kocioł garnkowi :) zresztą
rozdzieńczaj
to zwykła literówka, ale
Ripen przyspiesza dojrzewanie.
to herezja, a więc czuje powinność aby Cie poprawić
Pierwsze słysze, że pk 13/14 działa jak Ripen, jeśli rzeczywiście tak jest to niech ktoś mnie poprawi.

ripen ma npk 0-5-6 pk 0-13-14 więc praktycznie jest to samo, ripen chyba ma jeszcze związki magnezu i siarki

---------- Post Zaktualizowany 11:12 ---------- Data pierwszego postu 10:49 ----------

NO I NAJWAŻNIEJSZE, czyli hipokryzja producentów, a więc:

- pozwala przyspieszyć zbiór, zanim zostanie zepsuty przez zimną lub mokrą pogodę

po czym producent napisał:

- przez ostatnie 10 dni kwitnienia podlewać Ripen z wodą o regulowanym pH (między 5,5 a 6,5)


SZOKOKOKOKO, chyba tłumaczyć nie muszę
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
*jeśli chcesz by twoje kwiaty smakowały i paliły się jak GÓWNO podawaj nawozy w ciągu ostatnich 2-3 tygodni kwitnienia ;)

Taka adnotacja powinna widnieć na każdej butelce nawozu.
 

Prontoprosto

Well-known member
Rejestracja
Maj 29, 2012
Postów
278
Buchów
0
Sokole oko jesteś przykładłem dlaczego Kocham Polskę a nienawidzę Polaków

Gdy ty startowałeś uczyć się czytać i stawiałeś pytania pani nauczyciel jak to się czyta lub wymawia , ja już wdety podlewałem kwiatki CANNĄ 13/14 tt

Trochę szacunku Chłopczyku naprawdę śmieszy mnie twoje nastawienie , a pseudo naukowców , mądrali , eksprertów tu nie brakuje
Dlatego nieraz lubię tu siedzieć cicho niż się wypowiadać , jednak gdy w gre wchodzi moja osoba zamilcz , bo widzę po tobie że jesteś typemCebulaka Janusza więc wracaj do swojego życia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół