nasiona marihuany

Zamówienie na Black Marketach [TOR]

Wyszukiwarka Forumowa:

SHOTUZI

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
175
Buchów
0
Siemaneczko

Mam pytanie, czy zamawianie np. kwasu na ukrytym necie na własne dane jest bezpieczne?
Czy można wpaść jak przykładowo upadnie market, a raczej będzie przechwycony i wpadnie sprzedawca a z nim jego klienci. Taka historia była z Silk Road, Ci którzy w tym siedzą czają ocb.
Ale czy wzięli się za tę naprawdę dłuuugą listę klientów? Nie wiem...
W każdym razie krążą różne opinie a najczęściej takie tematy są tematem tabu. :confused:

Edit moderator:
Polecam przeczytać temat kupowanie w darknecie
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
C

Convictus

Guest
Ale nie rozumiem jaki jest problem z innym bezpiecznym adresem? Nie masz żadnego znajomego ku**a który mieszka bez mamy która mu zagląda do przesyłek? No proszę ludzie xD żadnego kolegi na studiach, nie wiem cokolwiek?
 

SHOTUZI

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
175
Buchów
0
To nie jest temat 'nie ma kto mi wysłać' tylko dyskusja o tym czy to jest bezpieczne dla tych którzy ogarniają temat a póki co robi sie off.

---------- Post Zaktualizowany 10:56 ---------- Data pierwszego postu 10:54 ----------

/A np. dajmy wyciekną te dane i np policja dobierze sie do znajomego juz jakis czas po? Niby nie ma dowodów że to on ale jakieś dane pozostają.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
czy zamawianie np. kwasu na ukrytym necie na własne dane jest bezpieczne?:

Jakbyś potrafił myśleć logicznie, to nie zadałbyś tego pytania.
 

SHOTUZI

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
175
Buchów
0
Sądze ,że to środowisko siedzi głównie w uprawie. Myślałem ,że ktoś się orientuję też podobnych tematach- nie wiem może ktoś w końcu trafi na ten wątek który ogarnia temacik.

De'ath
Nie znam twojego zdania na temat black marketów. To pytanie wbrew pozorom nie jest głupie-
Tak samo jak zapytałbym Cię czy kupowanie na marketach jest pewniejsze i czy po przesłaniu pieniędzy ktoś mnie nie oszuka "bo już mu przelałem".
Sądze ,że przeciętny Kowalski odpowiedziałby ,że lepiej kupić na ulicy bo tam (deep web) to sami oszuści i tajniacy a w ogóle to NIE WIADOMO co dostaniesz od nich. A niestety w tej kwestii wiem ,że przychodzi to co zamawialiśmy w świetnej dodatkowo jakości i zachowując odpowiednie bezpieczeństwo mamy pewnego sprzedawcę. To co ja wiem to tylko malutka cząsteczka, dlatego zadaje pytania

Zulihno
Gostek jarasz chyba za dużo zielska bo widze ,że z wszystkiego masz bekę, elo.

:smoking:
 

wipe

Active member
Rejestracja
Kwi 12, 2018
Postów
32
Buchów
1
Cześć, przedstawię swoje zdanie na ten temat. Co do przechowywania danych to Ci lepszy sprzedawcy przechowują je tylko do wysyłki i po wysłaniu paczki wszystko jest niszczone. Ale w praktyce nigdy nie wiesz jak jest. Co do przejęcia marketu. Od tego masz PGP, żeby policja nie położyła rąk na Twoim adresie.. Ludzie, którzy wysyłają swój adres bez szyfrowania go sami proszą się o przypał. Zamawiałem na kilku przejętych już marketach i nigdy nie miałem problemów (odpukać).

Co do już samego adresu i danych.. Najlepsze są tzw. dropy, czyli opuszczony dom, rodzina na wakacjach itd. Zamawiasz tam paczkę na fejkowe dane. A, że przesyłki z dark netu idą listem to wystarczy otworzyć skrzynkę na listy.

Jeśli już decydujesz się na zamawianie na swój własny adres.. Generalnie to znam kilka takich osób i obyło im się bezproblemowo. Kwas jest często na prawdę za***iście zapakowany od tych ogarniętych vendorów. Ja osobiście dostałem list w którym była jakaś gruba kartka z "zaproszeniem na forum BDSM" ze zdjęciami jakichś związanych lasek. Sam nie miałem pojęcia o co chodzi. Dopiero po przecięciu tej pocztówki w środku między warstwami papieru był cały blok kwasu ;). Na prawdę sam bym tego nie ogarnął jeśli nie wiedziałbym, że mam tam czegoś szukać. Generalnie nie zachęcam, sam bym nie robił tego na swój adres, ale jeśli już się zdecydujesz to podałbym prawdziwe dane, żeby nie przykuwać jakiejś uwagi listonosza, który przynosi list i wie, że nikt taki tam nie mieszka. Zawsze w razie przypału możesz się tłumaczyć, że Ty nic nie zamawiałeś, że każdy może przecież coś Ci wysłać, a Ty nie masz nad tym kontroli. Ale wtedy możesz być pewny, że Twój komputer zostanie zatrzymany i przeszukany. Dlatego ważne jest, żeby działać na maszynie wirtualnej w trybie live cd (moim zdaniem).
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Wszystko co chcialbys wiedziec o zamawianiu z black marketow mozesz sobie znalezc na najwiekszym polskim forum dla cpunow.Widac, nawet Ci sie nie chce wpisac frazy w google...Co do bezpieczenstwa, to jak kolega pisze, wszystkie wiadomosci szyfrujesz i tyle.Ze swojego doswiadczenia powiem tyle, ze dzien przed zajeciem alphabay przez policje w zeszle wakacje, zdazylem zamowic troche ziola za ok.Ł200.Na drugi dzien po odebraniu paczki juz nie moglem wbic, zeby uwolnic pieniadze z escrow.Zadnych problemow nie mialem, poza tym, ze w portfelu marketowym mialem jeszcze Ł130, ktore sie poszly je**c i tyle.Vendor, od ktorego bralem przeniosl sie na inny market, jemu tez sie nic nie stalo, tyle, ze plakal, ze On mial ok.Ł30k w portfelu...Kupujuesz tylko od tych, co maja duzo i dobrych opinii, niektorzy maja po 20-30 tysiecy feedbackow, wiec to mowi samo za siebie.Wez troche pogoogluj, zamiast zakladac tu tematy, bo juz wszystko dawno zostalo opisane w polskim necie, jak i skad krok po kroku zamawiac.A wiekszosc tych kwasow w internetach to i tak pewnie 1PLSD, a nie prawdziwy kwach.Od polskich vendorow, ktorych i tak jest jak na lekarstwo(nie pisze o kwasie), trzymalbym sie z daleka.Zawsze zamawialem na swoj adres, ale to tez inny kraj, inna kultura, nie scigaja za pol gramulca ziola, nigdy nie zamawialem zza granicy, a paczki tez ubezpieczone i recorded, takze zero stresu, ze ktos otworzy.Nie zamawiaj na zadnych kolezkow, bo, albo Ci skroja material, albo jak ktos przejmie paczke i beda miec problemy, to Cie pewnie sprzedadza.Tak to juz jest...
 

SHOTUZI

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
175
Buchów
0
Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi. Wiadomo anonimowość jest najważniejsza + trochę trzeba ruszyć głową. Ogólnie jeszcze zostaje temat historii transakcji BTC ale zawsze mogła pewna osoba przelać na portfel w markecie np dla pewnej osoby z forum (chyba?)..

Kwas <lsd> podobno jak mowicie mozna bezpiecznie zamówić a co do jakości i pewnosci towaru raczej nie mam wątpliowości.
O ile zamawianie trawy czy koki domyślam się ,że może stworzyć jakieś tam ryzyko, zastanawiam się czy mala ilość changi obejdzie się bezproblemowo. W razie przypału pod jakim wzgledem ja zbadają? Moge się tylko domyślać..
:crazy:
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
a co do jakości i pewnosci towaru raczej nie mam wątpliowości.

bromo dragonfly'a predzej sprzedadza, albo inną replikę. tak mi sie wydaje przynajmniej że kwestia kwachu bedzie taka jak z tabletkami i zawartoscia cociaz nawet nie wiem co teraz "oferują" alchemicy zeby wzglednie legalnie bylo.
 

SHOTUZI

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
175
Buchów
0
bromo dragonfly'a predzej sprzedadza.
Nie ma co negatywnie się nastawiać, od czegoś są w końcu komentarze i ocena vendora i nie wierzę ,że ludzie którzy tam zamawiają są tak głupi żeby nie rozpoznać kwachu od innych substancji. Dodatkowo warto mieć przy dłoni narko-test żeby nie skończyło się duużym bad tripem z zaskoczenia.

Z resztą ostrożność też trzeba pilnować bo nie za***iesz od razu 1,5 porcji tylko np 1/4
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
Niekoniecznie he. Detalista bierze w piwnicy od dilca a jak jakis biznesmen knuje z d.netu to mysle ze sie nie zastanawia tylko bierze byle pisali ze kopie. Przeciez tak sie w koncu pojawil blizej nie okreslony "krysztal". Kopie? Kopie. Jest w krysztale? Jest. Moze gdzies przy czechach faktycznie ogarniaja mete ale watpie by osiedlowy biznesmen z centralnej albo pomorza ja mial, predzej jakies wynalazki jak dopy
 

SHOTUZI

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
175
Buchów
0
Black Markety są wielkie i zazwyczaj dobrze zorganizowane.
Vendorzy się szanują i szanują też klientów, jedna wpadka, jeden komentarz i traci zaufanie w oczach wszystkich bo opinie to jedyne źródło tego ,że coś co kupimy rzeczywiście do nas dojdzie.
Nie znam się na kryształach, ale jak kopie to chyba spełnia swoją rolę?

Co do bromo obiło mi się o uszy, ale z tego co wiem jest bardzo drogie. Wyobraź sobie badtripa na 2 dni ;D
LSD jest silniejsze mimo ,że działa krócej.

Mianowicie ciekawe jak przychodzą większe ilości ziółka np. z Holandii gdzie nadzór jest na pewno większy niż pozostałych krajów EU. Podoba mi się tamtejsze określenie: Jakośc Coffeshop :D
Oczywiście dowiedziałem się tego od kolegi znajomego kuzyna wujka, ale nie kojarze chłopa

[MENTION=88306]SHOTUZI[/MENTION] przypominam, że brakuje Ci jednego ostrzeżenia do bana. Skończ spamować i gadać jak potłuczony. Nic wartościowego tu jeszcze nie wniosłeś.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
C

Convictus

Guest
Jakiś przykład z życia, grupa zorganizowana sobie była gdzieś i sprowadzała coś. Jakiś koleś łatwił towar w holandii (będą tu w pl, a sam tam był tylko raz z kierowcą), 3 innych robiło sobie zrzutkę. Jakiś pan który pracował sobie jako kierowca busa jeździł po europie. Zabierał w jedną stronę kasę, wracał po tygodniu z trasy np z dwoma czy trzema kilogramami. Różnych substancji, nie tylko suszu. Ale serio, koniec dobrego. Bo jesteś na forum konopnym gdzie powinieneś się uczyć uprawy krzaków a Ty chcesz żebyśmy przeprowadzili Cię przez podstawówkę z posiadania suszu w ogóle. Jakbyś ten czas z pisania poświęcił na czytanie to byś se teraz siedział i mówił "ja pier***ę, co ja na tym forum wypisywałem". Pisałem Ci to wszystko bo lubię coś komuś wyjaśnić jak nie rozumie, ale granica jakaś musi być xD poznaj się z jakimś dilerem bliżej to Ci się wszystko rozjaśni. Wtedy zamiast jak Ty przychodzisz i siedzi 2 ziomków to Ci dają 0.7 a potem se wbijają z tego worka po lufie, to Ty będziesz siedział z kolegą i przyjdzie ktoś po wora, po czym Ty sobie spalisz tą lufę z ziomkiem. Kierwa Ty nie poznałeś jeszcze nawet metra kwadratowego czubka góry lodowej xD
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół