nasiona marihuany

Ile roslin dac na pewnego spota?

Wyszukiwarka Forumowa:

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
Czesc. Uprawiam juz konopie od kilku lat i mam jedna miejscowke co juz 3-4 rok uprawiam rosliny to może jest sens tam wpie****ić teraz np. 20 sztuk? Bo zawsze miałem 3-5 roslinek a w tym roku dałem 7 ze wzgledu na kradzież zwierząt :p Na mojej miejscówce lekko 50 sztuk można posadzić i duzo slońca :)
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
50 sztuk w jednym miejscu to duże ryzyko i taka ilość musi nieźle capić :) Jak sądzisz juz na danym terenie kilka lat to sam powinieneś wiedzieć co gdzie i jak można zainstalować. Najlepiej sądzic po kilka sztuk w odstepach 30 lub więcej metrów. Musisz tak rozkminic żeby narobić jak najmniej śladów, ścieżek w prostej linii. Staraj się chodzić zakosami i nigdy nie chodź tą samą drogą.
 

NaGruboOgrodnik

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2017
Postów
56
Buchów
6
50 sztuk w jednym miejscu to duże ryzyko i taka ilość musi nieźle capić :) Jak sądzisz juz na danym terenie kilka lat to sam powinieneś wiedzieć co gdzie i jak można zainstalować. Najlepiej sądzic po kilka sztuk w odstepach 30 lub więcej metrów. Musisz tak rozkminic żeby narobić jak najmniej śladów, ścieżek w prostej linii. Staraj się chodzić zakosami i nigdy nie chodź tą samą drogą.

z calym szacunkiem GanjaChangeMyLife to zle mu doradzasz...jak kilka sztuk co 30 metrow...jesli ktos znajdzie 3 sztuki znajdzie i reszte w okolicy min 500 metrow i dalej tez..apetyt rosnie jesli ktos cos znajdzie...wtedy zaczyna sie szukanie...zbiorka osob z okolicy itd przeyzylem juz to... i nie pisze tu o 10 krzakach.........pozatym jak bedziesz chodzic do 10 spotow rozwalonych po 3 rosliny na malej przestrzeni to narobisz tyle sciezek ze glowa boli i byle cep albo kumata osoba je wszystkie znajdzie jesli dotrze do jednej z nich, grunt to spoty daleko od siebie najlepiej min 1km, i konkretne,i mniej konkretne, i sprawdzone.i nowe testowe...konkretne spoty duzo krzakow, mniej konkretne malo, i sprawdzone od kilku lat to bardzo na grubo..te sprawdzone od kilku lat ja np mam tak zamaskowane ze sam mam juz teraz problemy zeby tam wejsc.....ciagle ulepszanie i ulepszanie ze w koncu sam mam prze***ane i pot leje sie po dupie czesto..pozdro komary i muszki, glizdy robaczki mszyce, losie i dobre nocne duszki, i myszki lisy....jestem w waszej okolicy hah.............................................ajjj;)
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Kolego masz po części racje ale tylko jeśli sądzi się gdzieś w trawie albo otwartych przestrzeniach. Jest dużo sposobów na dobry out. Podstawa to dobrze obeznany teren, odpowiedni rekonesans poza sezonem i dostosowanie się do okolicznych warunków. Jedni sądzą 50 palm na polu i się udaje a jedni kilka w krzaczorach daleko a i tak nieraz ktoś się wbije. Nie ma złotej zasady na udany out. Tak poza tym to nie ma też wiecznych pewnych miejsc. Ja np. w tym roku opuściłem pewne miejsce które było od 5 sezonów pewne bo wiem ze się ktoś kręcił w okolicy. Natomiast jeśli chodzi o ścieżki i zostawienie śladów to nie ma co się oszukiwać ale zawsze zostawiasz jakaś ścieżkę jak np. idziesz po trzcinach, pokrzywach i podobnych chabaziach. Ważne jest żeby nie iść szybko i w prostej linii. Najlepiej zakosami co kilka metrów np. od drzewa do drzewa itp. I nie gnieść za mocno roślinności.
 

NaGruboOgrodnik

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2017
Postów
56
Buchów
6
Mordko uczylem sie tym forum, nie pytalem duzo, przegladalem fotorelacje, wyciagalem wnioski, PROBOWALEM................czytalem, zapisaywalem, dowiedzialem sie tutaj wszystkiego na temat sadzenia, PROBOWALEM..............jaka mieszanke przygotowac pod out...itd,KILKA porazek.............. pozniej to juz moja wlasna metoda prob i bledow, mysle ze jestem mistrzem ukrywania spotow, rusek byl kiedys dla mnie idolem.........mysle ze mam wlasne patenty teraz ktorych nikt nie robi ale tez nie chce ich kurde ujawniac bo juz tu za duzo bylo pokazane,,i'm reprezent new school..............ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
No to na drugi rok postanowiłem dać max 15 krzaków nie ma co ryzykować ale i tak przez 15 krzakow mogą sk***iele zamknąć bo na dodatek same sezonony sadze ;p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół