nasiona marihuany

Sez. [11x - Twilight | OG-Kush | Easy-Sativa | Shaman | Maroc] - Pierwszy Out :) !

Wyszukiwarka Forumowa:

BoggyGER

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2018
Postów
102
Buchów
0
Mam pewien problem z automatami, nie zakładałem oddzielnego tematu bo w sumie chodzi o krzaki z fotorelacji. A sama fotorelacja odświeżona będzie w tym tygodniu już. Wracając do tematu, kilka dni temu byłem u moich afów podlać je nawozem canna terra flores i plagron alga grow. Dziś zachodzę na spota a tam dolne partie liści usychają ale nie jest to moim zdaniem od niedoborów czy tam od przenawożenia. Bardziej przez ph ale chciałem się upewnić więc pytam na forum :mrgreen: Oto zdjęcia:



 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1

Jakie PH...
Ja bym się nie przejmował Ale jeśli chcesz to możesz opryskac .
 

BoggyGER

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2018
Postów
102
Buchów
0

Jakie PH...
Ja bym się nie przejmował Ale jeśli chcesz to możesz opryskac .

Nie znam się na owadach itp. i nie wiem jak wyglądają szkody po takich szkodnikach :D . Dlatego lepiej zapytać :) Co do ph wiedziałem że nie wygląda to typowo dla złego ph ziemi. Ale że ostatnio podlałem je kranówą bez sprawdzania jej ani regulacji, tylko to mi wpadło do głowy :D . Dzięki i powiadasz że one za bardzo szkód nie wyrządzą?
 

BoggyGER

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2018
Postów
102
Buchów
0
SIEMANO !!!
Na spontanie kolejny update w którym nie będę skupiał się na opisywaniu i podpisywaniu który krzak to który. Po prostu ta aktualizacja ma cel jedynie podglądowy jak to mniej więcej wygląda na dzień dzisiejszy.
Za niedługo dodam bardziej opszerny opis i lepszej jakości zdjęcia która będzie dopełnieniem tego co teraz napisze.
Jedna roślina sporo wycierpiała i teraz nie wiem czy jej coś dolega czy to może z braku światła ją tak wykręciło na dole będziecie mieli jej zdjęcie. Pięć krzaków już w miarę wjeżdżają na kwitnienie i topy jako tako już wyglądają. Reszta już słabiej a to przez to, że na spocie mam ograniczony dostęp do światła, baardzo ograniczony. Za dniach wybiorę się tam aby jakoś to poprawić. Ale bez zbędnego gadania przechodzimy to meritum...
A więc tak, mamy 23.08 i krzuny przezentują się na dzień dzisiejszy tak:












O tutaj właśnie na roślina najbardziej ucierpiała, z 3 razy ją wiatr przewalił i była podnoszona. I właśnie tutaj mam te pytanie czy te liście złożone to przez to że krzak się kładł na ziemie i zawijał bo nie miał słońca a teraz gdy stoi drugi krzak zaraz obok zasłania mu słońce czy to o coś innego chodzi?



Lecim dalej:



Tutaj już w miarę to wygląda





















Tutaj po lewej krzak ma problem z ph, na następnej wizycie postaram się go odratować :D



Automaty z innego spota:











Na koniec mam do was jeszcze jedno pytanie czy wycinać już liście wiatraczne przy topach by światło lepiej padało na topy? Bo na niektórych jest w ch*j liści opadniętych i zasłaniają dostęp do światła.

To tyle na dziś, czekam na wypowiedzi :D :zjarany::freak:

 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Mordeczko jak Cie nic nie zje podrodze to będą z Ciebie ogrodnicy :)

Kto się zgadza stawia Bucha

Pozdro
 

BoggyGER

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2018
Postów
102
Buchów
0
Mordeczko jak Cie nic nie zje podrodze to będą z Ciebie ogrodnicy :)

Kto się zgadza stawia Bucha

Pozdro

Dzięki [MENTION=69916]remo2[/MENTION] <coolpalacz>

Dużo przede mną jeszcze nauki i pracy, ale przez te miesiące co jestem na forum sporo się nauczyłem :jaraczz:
 

BoggyGER

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2018
Postów
102
Buchów
0
Niestety wydarzyło się coś czego się obawiałem, jakieś chuje znaleźli spota i za***ali wszystkie górne odgałęzienia z 5 krzaków które były najlepsze. Zostawili po parę gałązków dolnych na każdym krzaku. Teraz nie wiem czy ratować co zostało czy dać im trochę czasu by doszły lepiej i zrobić flusha... Żeby się tymi krzakami otruli *****e złodzieje. Pazerują tylko kogo by tu o***ać a sami dupska nie ruszą by zrobić coś swojego. Wyrwać nie dojrzałe topy jeszcze chu**we w smaku bo napaszerowane nawozami... jakim trzeba być niedo***em. Na następny sezon przyszykuje się lepiej na takie przypadki bo stracić coś na co się przeznaczało tyle czasu i czasami nerwów to krew zalewa. Fotorelacji nie myślę jeszcze zakańczać bo zostało coś tam jeszcze a dodatkowo mam 4 automaty. Zobaczymy co to będzie. Pierwszy sezon uważam za taki co lepiej go nie wspominać :/. Ale to też było do przewidzenia bo spot nie był jakoś mocno zakamuflowany i był w miejscu gdzie mógł dosłownie tam być każdy. Już wiem że miejsce na następny out będzie trzeba znaleźć 10/10 żeby się więcej czymś takim nie przejmować...



 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
760
Buchów
1,273
Nie przejmuj się tym,potraktuj to jako doświadczenie i nauczkę ,że na poszukanie dobrego spota trzeba poświęcić trochę czasu,przemęczyć się na początku niż potem męczyć się jeszcze bardziej i dłużej psychicznie.

Ja na jeden z moich spotów muszę się czołgać kilka metrów a na kolejny zawsze jak idę to się gubię i nie mogę trafić. W jeszcze innym przebijam się przez ścianę 2m pokrzyw ale śpię spokojnie :spalony:
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Spoty mozna podzielic na sezonowe i af. Wtedy te bardziej przypalowe szybko af w kwietniu wysiac bo sa koniec lipca sierpie. Sezonowe outy musza byc tak jak Topas pisze jak bunkier. Ja swojego spota z gory nie moge teraz znalesc jest idealnie zlany a w kolo nawet zwierz sie nie kreci no nie ma jak przejsc !!! Jak zle sie wbijesz to caly poharatany i kolce w lapach ;)

Tez zostalem o***any w tamtym roku. Boli ale wlasnie spoty nie byly na sezony !!!
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Nie ma co plakac, masz jeszcze automaty, mi kiedys okradli jedynego spota, gdzie mialem tylko 1 sezon i kilka sztuk ruderalis skunk :freak:
 

BoggyGER

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2018
Postów
102
Buchów
0
Nie ma co plakac, masz jeszcze automaty, mi kiedys okradli jedynego spota, gdzie mialem tylko 1 sezon i kilka sztuk ruderalis skunk :freak:

Automaty które mam zostały za późno wysiane, dojść w pełni pewnie nie dojdą. Na dodatek są to karły bo za długo były w małych doniczkach, jak pleśń się wpie****i to nic nie zostanie... Jak dobrze pójdzie to może będzie te 15 g. Ale już się z tym pogodziłem, na następny sezon już mam upatrzone 2 miejsca tylko muszę tam jechać i lepiej je zweryfikować :).
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół