nasiona marihuany

1st Out by misiek99 & Sensei

Wyszukiwarka Forumowa:

Sensei

Member
Rejestracja
Kwi 6, 2009
Postów
22
Buchów
0
Wracamy z dalekiej podróży farmerzy !:bounce: Na początku przepraszam Was za zaniedbanie tematu, ale złożyło się na to wiele czynników: spalony komputer, z***ana pogoda, brak aparatu... Ale najważniejsze jest to, że jesteśmy już z Wami z najświeższymi wiadomościami ze spota<lol> Tak więc rozpoczne od tego, że straciliśmy krzaki z powodu długotrwałych deszczy...-.- Z tego co pozostało, to 1xUnknown, a także dochodzący AF, oraz pare AF, które są w fazie wczesno rozwojowej. Foteczki...

Unknown
clear.gif

clear.gif

AF, bodajże DR, nie wiem który się zachował... Pytanie dla wiedzących i mogących doradzić, jak wiele mu zostało?? 2tyg, a może więcej lub minej, proszę o rade
clear.gif


No, to by było na tyle, Peace!:spalony:
 

m4c

Member
Rejestracja
Maj 22, 2009
Postów
10
Buchów
0
Żeby ocenić ile jej zostało pasowałoby żebyś wrzucił jakieś zdjęcie makro :)
 

Sensei

Member
Rejestracja
Kwi 6, 2009
Postów
22
Buchów
0
Minął miesiąc od naszej ostatniej aktualizacji, więc wypadałoby nam coś wrzucić abyście o nas nie zapomnieli :spalony: Co do plancików, maja się dobrze, a zważając na to co przeżyły w ciągu tego miesiąca rzekłbym, że bardzo dobrze;) Jeden z krzaków został zdeptany przez sarne, zalany podczas ulewy, spisaliśmy go już na straty a on nas zaskoczył po powrocie z 2tygodniowych wakacji ^^ Zresztą zobaczcie sami i oceńcie, komentarze mile widziane!:D

Pierwszy z krzaków, zasadzony trochę późno co widać po rozmiarach... Umie mi ktoś powiedzieć czego przyczyna mogą być żółkniejące liście od dołu??;/
clear.gif


Czy ten ciemny kolor na łodygach to kwestia odmiany???
clear.gif


From the TOP
clear.gif


A oto nasze drugie maleństwo, o którym wcześniej pisałem<coolpalacz> Poddany supercropping'owi, po czym zmiażdzony, ale daje radę:jaraczz:Dla skali...
clear.gif


Od góry... (ciężko mi było objąć cały krzak, dlatego lekko obcięte foto)
clear.gif


Takie coś<joint>
clear.gif


Łodyżka...
clear.gif


9palczasty;) Umie ktoś powiedzieć co to może być za odmiana?
clear.gif


Teraz pytanie... Czy dojdą?:jaraczz:

A tutaj Autoflow DR którego moglismy potrzymać jeszcze jakieś 2tyg, ale nie mogliśmy juz wytrzymać<lol>Efekt marny, jakieś 5-7g po wysuszeniu
clear.gif


I coś optymistycznego na koniec... Patent na Joya, który nie chciał się palić<wodna>
clear.gif


Peace!
 
Ostatnia edycja:

satreip

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2008
Postów
1,001
Buchów
5
sensei ja tez mam identyczne 9-cio palczaste liscie w Easy Sativie wiec mozliwe ze to wlasnie to ;]
na tak generalnie to ladne planty
 
G

Gość

Guest
sensei ja tez mam identyczne 9-cio palczaste liscie w Easy Sativie wiec mozliwe ze to wlasnie to ;]
na tak generalnie to ladne planty

9 palczaste liscie to normalka,miałem 12 palczaste liscie,czy af który wszystkie liście miał 3palczaste.
 

terrorister

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 24, 2006
Postów
1,000
Buchów
6

Sensei

Member
Rejestracja
Kwi 6, 2009
Postów
22
Buchów
0
Ok, to bez zbędnego pierdzielenia... Konkrety! Kobitki zaczęły kwitnąć:spalony:

Pierwszy z NoName'ów, ten po przejściach, mały, ale wygląda obiecująco...:jaraczz:
W całej okazałości
clear.gif


Szczycik<rotfl>
clear.gif


clear.gif


Jakiś boczny topik
clear.gif


No i drugi z NoName'ów, nasza duma bym rzekł<lol>
W całej okazałości...
clear.gif


Jego prawica (nie dałem rady całego objąć na raz z bliższa)
clear.gif


No i lewica...
clear.gif


Jakiś topik, tak artystycznie:p
clear.gif


I coś optymistycznego na koniec:spalony:
clear.gif


Liczymy na komenty i rady! Peace;)
 
Ostatnia edycja:

Misiek99

Well-known member
Rejestracja
Lut 15, 2009
Postów
167
Buchów
0
ano lejemy planton K.

ma ktos pomysł jak dawkować ten nawóz plantowi o takich rozmiarach?
ile ile mozna mu przewidziec dni kwitnienia +/-? (kwitnie m/w 10 dni juz)


pozdro
 

Misiek99

Well-known member
Rejestracja
Lut 15, 2009
Postów
167
Buchów
0
wiem, ze pisze drugi post z rzędu i odświeżam na siłe swój temat, ale to właśnie chce zrobić, równocześnie prosząc o odpowiedz kogos doświadczonego na moje pytania powyzej.

przypomne, ze to nasza pierwsza uprawa i oboje wiemy tyle co przeczytaliśmy na haszyszu i nauczylismy sie na lekcjach biologii ( :D ) dlatego chciałbym, zeby ktoś uświadomił mnie ile moze kwitnąc taki plancior przy obecnych realiach pogodowych. Dodam, ze zalezy nam bardziej na ziólku o efekcie 'śmiechawkowym', czyli zeby nie bylo za duzo cbd.

i fajnie by było jakby ktoś określił czy te krzaczki są bardziej sativa, czy tez indica.
(odmiany chyba są rózne, sądząc po kształcie liści i kolorze kwiatów)

pozdrooooooooooo
 
Ostatnia edycja:

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Maksymalną dawkę jaką ja dawałem to byla mała łyżeczka stołowa na 1,5l wody, ale trzeba uważać bo można łatwo przesadzić. Najlepiej żebyś sam zwiększał stopniowo proporcje i obserwował czy nie dzieje się nic niepokojącego z plantem. A odnośnie kwitnienia to odezwij się gdzieś za miesiąc i Ci ktoś powie ile mu mniej wiecej zostało :)
 

Sensei

Member
Rejestracja
Kwi 6, 2009
Postów
22
Buchów
0
Update!:bounce: Co do plantów... Laseczki mają sie dobrze, cycuszki im rosną, a najbardziej cieszy to, że topy i liście przytopowe są fioletowe:spalony: Sądzę, że mniejszy krzaczek ma jeszcze z 3 tyg, a większy koło miesiąca, jak się myle, to mnie poprawcie<lol> Konkrety...

Oto mniejsza z panienek, jak zauważycie na zdjęciu jakaś sarna zapewnie ob***ała jej 2 szczyty z jednej strony, przez co jest już taka łysa:p Część włosków jest już brązowa, wczoraj nie mogliśmy się oprzeć i zerwaliśmy mały szczycik<joint>Po szybkim częściowym wysuszeniu oceniam, że palonko daje bardzo dobrze radę^^ Fazka bardzo śmiechowa, a samo palenie nie siada na bani:smokee: Jak to dojdzie do końca, myślę że będzie jeszcze lepiej!

Całość...
clear.gif


Jakiś szczycik
clear.gif


No i druga panienka, nasza duma:freak: Krzaczek jest mniej/więcej około tydzień-półtora do tyłu w fazie kwitnienia niż poprzedni. Supercropping zadziałał pozytywnie, czego efektem jest bardzo dużo mniejszych i większych szczytów bocznych<coolpalacz>

Całość, przed obcięciem liści
clear.gif


Jakieś boczne odgałęzienie
clear.gif


Topik
clear.gif


Puchnące szczyciki
clear.gif


Całość, po obcięciu liści
clear.gif


Teraz pytanko, czy to, że obciąłem tak dużą ilość liści nie zaszkodzi plantowi???

Wszelkie uwagi, pomoc i krytyka mile widziane

Peace & Love
 
Ostatnia edycja:

PeyPey

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2009
Postów
1,635
Buchów
0
czy to, że obciąłem tak dużą ilość liści nie zaszkodzi plantowi???
Zaszkodzi, ale Tobie. Po co to zrobiłeś? Napewno odbije się to na zbiorach.
Roślina całą energię, pobiera poprzez liście. Tak że zastanów się... jak ona teraz będzie to robić?
 

Misiek99

Well-known member
Rejestracja
Lut 15, 2009
Postów
167
Buchów
0
Zaszkodzi, ale Tobie. Po co to zrobiłeś? Napewno odbije się to na zbiorach.
Roślina całą energię, pobiera poprzez liście. Tak że zastanów się... jak ona teraz będzie to robić?


mhm... zostało jej sporo mniejszych liści, obcielismy głównie te wieksze, stare liście. Jesli to wplynie b. negatywnie na rozwój kwiatów to będziemy wiedziec zeby nastepnym razem tego nie robic ;) <joint>
aczkolwiek ja spotkałem sie wyłącznie z opiniami zeby w fazie kwitnienia obrywać liście.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół