nasiona marihuany

1st Out by misiek99 & Sensei

Wyszukiwarka Forumowa:

Sensei

Member
Rejestracja
Kwi 6, 2009
Postów
22
Buchów
0
Witam :) Późno, bo późno, ale i my wraz z kumplem postanowiliśmy rozpocząć naszą przygodę farmerską^^ Jest to nasz pierwszy Out, więc wszelkie uwagi i podpowiedzi są mile widziane <shiza>Przejdźmy do tematu...

W 2 tydzień kwietnia zasadziliśmy 2 nasiona, które zdobyliśmy z bliżej nieokreślonego źródła^^ Miały być one "próbą" przed głównym Outem...Przygotowania ruszyły pełną parą:smokee:
Na początek ziemia na spocie...
clear.gif

clear.gif

2x Unknown przed wsadzeniem
clear.gif

Pierwszy z krzaków, który niestety padł po paru dniach...:S
clear.gif

Drugi z krzaków pierwszego dnia na spocie
clear.gif

Unknown po 5 dniach:p
clear.gif

2 fotki krzaczka z wczoraj, ten blask na nim to woda
clear.gif

clear.gif

I dzisiejsza fotka... Krzaczek był lekko wygięty, ale to zapewne za sprawą nocnych deszczów... Jutro powinien wrócić do formy<joint>Na zdjęciu z najeźdzcą z powietrza...
clear.gif


Jak na pierwsze 2 próbne krzaki w sezonie, myślę, że nie jest źle. W tym tygodniu mają dojść pocztą właściwe gwiazdy tego sezonu, autoflowy:
8 x Diesel Ryder x AK 47
4 x Big Bad John Automatic

Następne fotki w krótce, Peace
 

Misiek99

Well-known member
Rejestracja
Lut 15, 2009
Postów
167
Buchów
0
Gwoli wyjaśnienia dodam, ze roslinki najpierw stały pod słońcem w dzien a w szufladzie w nocy przez około 10dni. Dostają ciągle srednie dawki nawozu uniwersalnego o NPK bodajze 7:5:3.

Jest to nasz pierwszy out i wszystkie komentarze i uwagi będą dla nas skarbem!
pozdro


PS. Aha i dziękujcie Bogu, ze nie dał ślimakom skrzydeł :)
 
Ostatnia edycja:

PeyPey

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2009
Postów
1,635
Buchów
0
To nie krzak, to sadzonka!
ch*j, no co? Dla ślimaka się podoba.
Powo!
 

Sensei

Member
Rejestracja
Kwi 6, 2009
Postów
22
Buchów
0
Hello;) Minęło 10 dni, odkąd ostatni raz dodawałem fotki, i muszę powiedzieć, że trochę się zmieniło :freak2: Po pierwsze doszły nam nasiona autoflow'ów: 8x Diesel Ryder x AK47 & 4x Big Bad John Automatic:p Nasionka mają się dobrze, wykiełkowały i dziś poszły do ziemi, ich fotki wkrótce ^^ Poniżej fotki tego Unknowna, który miał ostatnio ciężkie dni:, ulewne deszcze, wiatry, najazdy nieprzyjaciela (patrz ślimaki-suki sie najadły Slimaxa i pozdychały xD), ale trzyma sie dobrze<lol> Powiedzcie, czy dziury w liściach spowodowane ulewą nie zaszkodzą temu młodemu krzaczkowi?? Z góry dzięki za rady^^

Dla skali...
clear.gif

Od góry
clear.gif

7-palczaste!xD
clear.gif


Peace:bounce:
 

unnamed

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2009
Postów
455
Buchów
0
kuźwa ładnie zacząłeś,powodzenia, roślinki OK :D
 
A

Ace Ventura

Guest
krzaczki za***ioza ;d powodzenia życzę samych kobitek !! :D:smokee:
 

dawid17

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 18, 2009
Postów
549
Buchów
0
No, no ładny krzaczek życzę zdrowej dziewczynki!:harvest: Czekam na fotki reszty plantów
 

Sensei

Member
Rejestracja
Kwi 6, 2009
Postów
22
Buchów
0
Hola Hola ! Wróciłem właśnie ze spota xD Krzaczek wygląda strasznie marnie, deszcz go zmasakrował, ale myślę, że da rade:spalony: Sporo podrósł ^^ Oprócz tego w ziemi mamy już 9 kilkudniowych sadzonek: 6 DR & 3 BBJ<coolpalacz> Reszta nie wykiełkowała :zombi: Jutro ich fotki:p A teraz łapcie fotki robione pod natchnieniem THC<wodna>(sorka za foty robione komem)

clear.gif

Ach nagle zawirował mi świat... xD
clear.gif


clear.gif

clear.gif

Klimacik :bounce:
clear.gif



Bless Ya !
 

Sensei

Member
Rejestracja
Kwi 6, 2009
Postów
22
Buchów
0
A więc tak jak obiecałem wczoraj... Autoflowy:)

clear.gif

clear.gif

clear.gif


Peace!
 

Lomu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 20, 2007
Postów
1,694
Buchów
13
Ale z ciebie fotograf koleś w tle hehe..pozatym spoko roślnki,ale po co się pieprzysz z AF...Posadził byś 1 porządną i sprzetu byś miał tyle co z 10 z af;]
 

Misiek99

Well-known member
Rejestracja
Lut 15, 2009
Postów
167
Buchów
0
'koleś w tle' byl zamierzony <shiza>
a autoflowy wybralismy dlatego, zeby bylo szybkie palenie i brak strachu ze ktos wyczai krzaki :harvest:

bless
 

Sensei

Member
Rejestracja
Kwi 6, 2009
Postów
22
Buchów
0
Hohoho Farmerzy!:bounce: Minęło całe 6 dni od naszej wizyty na spocie. Unknown ma się dobrze jak na to co przeżył... Oberwanie chmury+wichura. Byliśmy pewni, że nasz krzaczek poległ, lecz MJ jest silna i dała radę!:spalony: 70% listków jest strasznie pocharatanych przez deszcz, lecz optymizmem napawaja nowe odgałęzienia ^^ Oto jej fotki...

Z profilu
clear.gif

Od góry x2
clear.gif

clear.gif

Ładny listek, który sie zachował podczas ulewy...
clear.gif

I na koniec artystycznie:freak:
clear.gif


Jutro zapodam fotki Autoflowów, które za pare dni leca na spota^^

Chill!
 

Misiek99

Well-known member
Rejestracja
Lut 15, 2009
Postów
167
Buchów
0
Jako zapalony współhodowca mam kilka pytań: czy dziury w listkach są spowodowane przez deszcz, czy jest mozliwosc ze zostały wygryzione przez mrówki, gdyż sporo z nich sie kręci wokół planta (nie wiem jaka odmiana...mrówek :) ).

I czy uwazacie, ze mozna by juz walnąć fima i powoli zacząć podwiązywać?

A także ineresuje mnie to, czy na rozwój rosliny moze zle wplynac 'wykrzywienie' jej w jedną strone, które jest spowodowane tym, ze slonce pada tylko z jednej strony (jest okolo5-6h slonca tylko :/ ) Ewentualnie mozna ją przesadzic, tylko nie wiem czy nie jest juz za pozno.

z góry dzięki :jaraczz:
 
Ostatnia edycja:

monopolowy

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2008
Postów
456
Buchów
0
Jako zapalony współhodowca mam kilka pytań: czy dziury w listkach są spowodowane przez deszcz, czy jest mozliwosc ze zostały wygryzione przez mrówki, gdyż sporo z nich sie kręci wokół planta (nie wiem jaka odmiana...mrówek :) ).

To nie przez mrówki . Możliwe , że spadł deszcz i potem wszło słonce. Krople podziałały jak soczewki i wypałiły dziurki. Ja ich w sumie nie widze (dziurek i mrówek) . A co do mrówek to fajnie , że są bo to wróg ślimaków :D

I czy uwazacie, ze mozna by juz walnąć fima i powoli zacząć podwiązywać?

A także ineresuje mnie to, czy na rozwój rosliny moze zle wplynac 'wykrzywienie' jej w jedną strone, które jest spowodowane tym, ze slonce pada tylko z jednej strony (jest okolo5-6h slonca tylko :/ ) Ewentualnie mozna ją przesadzic, tylko nie wiem czy nie jest juz za pozno.

z góry dzięki :jaraczz:

Wygięcie w jedną stronę nie wplynie negatywnie na roślinę . Jak ma tylko 6 h słońca to ewidentnie wymaga przesadzenia . Ale musisz okopać ją baaardzo mocno w koło i głęboko żeby nie uszkodzić korzeni. Co do FIMA można już ją ciachnąć , ładnie się rozkraczy :D :pr: Naginaj dopiero jak się rozkraczy na boki i bedize za duża w góre (dziwne..jak może być za duża od przybytku głowa nie boli ale są różne przyczyny najcześciej przypał). Powodzenia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół