nasiona marihuany

Flo tytanitouuo

Wyszukiwarka Forumowa:

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Siema mam pytanie czy na flo można pryskac tytanit (po topach ??? Czy tylko po liściach ?pisałem w dziale pytanie ale tam nikt nigdy nie odp
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
TYTANIT polecany jest w uprawach wszystkich gatunków roślin rolniczych i ogrodniczych, do stosowania dolistnego. Może być także stosowany w trakcie nawadniania roślin (fertygacja, podlewanie).
TYTANIT jest niezbędny w okresach intensywnego rozwoju i wzrostu roślin oraz w warunkach osłabienia roślin przez czynniki stresowe.

Czyli z tego co jest napisane na stronie producenta ja wnioskuję, że nadaje się tylko na fazę flo. Po owocach raczej tą chemią nie pryskaj sobie.
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Czyli z tego co jest napisane na stronie producenta ja wnioskuję, że nadaje się tylko na fazę flo. Po owocach raczej tą chemią nie pryskaj sobie.

Zluzuj ziomek z tymi twoimi "dobrymi radami" i spamem, bo pojęcia zbyt wielkiego nie masz a udzielasz się w co drugim temacie.
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Zluzuj ziomek.
Ja tylko mu skopiowałem ze strony notatkę producenta. Szukałem po forum żeby dodać link do opisu tego produktu i jego zastosowania ale nie było. <joint>
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Skopiowałeś notatkę, którą dodatkowo zinterpretowałeś po swojemu :shock:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
TYTANIT polecany jest w uprawach wszystkich gatunków roślin rolniczych i ogrodniczych, do stosowania dolistnego. Może być także stosowany w trakcie nawadniania roślin (fertygacja, podlewanie).
TYTANIT jest niezbędny w okresach intensywnego rozwoju i wzrostu roślin oraz w warunkach osłabienia roślin przez czynniki stresowe.

Czyli z tego co jest napisane na stronie producenta ja wnioskuję, że nadaje się tylko na fazę flo. Po owocach raczej tą chemią nie pryskaj sobie.
To w fazie wegetatywnej roślina nie rośnie? ku**a, całe życie żyłem w zakłamaniu. Dzięki, że mnie uświadomiłeś. :D
 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
Gość co mi powiedzial o tytanicie pryska przez cale zycie rosliny, ja tez tak zrobie. Raczej niz zlego sie nie stanie przeciez to tylko tytan.:)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół