nasiona marihuany

Narkotyki z internetów

Wyszukiwarka Forumowa:

Genialny Żółw

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
120
Buchów
13
Cześć Wam co myślicie o kupowaniu różnych substancji psychoaktywnych przez neta. Kto bardziej ryzykuję sprzedawca czy klient i mogą to być ogłoszenia policji? Mam u siebie na wsi ale na necie są po prostu lepsze. Lepsza jakość i cena
 

meko

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
237
Buchów
0
nikt nie ryzykuje
wybieraj tych którzy mają pozytywy transakcyjne jak na allegro
sam nieraz kupuje co nieco z chemii więc luz
 

Genialny Żółw

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
120
Buchów
13
nikt nie ryzykuje
wybieraj tych którzy mają pozytywy transakcyjne jak na allegro
sam nieraz kupuje co nieco z chemii więc luz

Mam wrażenie jakbyś żartował. Ale takie ogłoszenia to proszenie się o przypał. Wszystko jest kontrolowane, a ja zamawiając same pestki musiałem zmienić tożsamość i paczkomat co i tak to nic nie zmieniło bo numer telefonu jest przypisany pod moje imie i nazwisko. Kto nie lubi być inwigilowany? :)
 

wipe

Active member
Rejestracja
Kwi 12, 2018
Postów
32
Buchów
1
Masz na myśli strony typu ogłoszenia24? Mam nadzieję, że nie wierzysz w takie rzeczy.. :lol3: Jeśli serio myślisz poważnie o zakupie dragów przez neta, to w grę wchodzą tylko i wyłącznie sprawdzone markety w darknecie. Dodatkowo zapomnij o paczkomatach, bo to jest jeden z najbardziej przypałowych sposobów wysyłki, żaden poważny vendor nie odpisze Ci nawet jak spytasz o wysyłkę na paczkomat.. W 90% przypadków materiał idzie zwykłym listem. Musisz przestudiować co to jest tor i vpn, jak ich używać oraz ogarnąć jakieś krypto. Z własnego doświadczenia polecam monero, bo bitcoin z prywatnością ma niewiele wspólnego.

EDIT:
Co innego tak jak chcesz kupić jakieś RC, do których (pewnie) nawiązuje [MENTION=78900]meko[/MENTION] . Te substancje są "legalne" i można je normalnie sobie zamówić bez przypału z wielu stron.
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
Masz na myśli strony typu ogłoszenia24? Mam nadzieję, że nie wierzysz w takie rzeczy..

tez slyszalem ze to najwiekszy kant w historii ale może coś rozwiń bo różne ciekawe propozycje mają jak np hajs.
 

wipe

Active member
Rejestracja
Kwi 12, 2018
Postów
32
Buchów
1
tez slyszalem ze to najwiekszy kant w historii ale może coś rozwiń bo różne ciekawe propozycje mają jak np hajs.

Wiesz co, kupowanie z tego typu ogłoszeń to proszenie się o wy***kę. Nikt poważny nie handlowałby tam nielegalnymi rzeczami, bo prywatność i bezpieczeństwo komunikacji czy samej transakcji tam kuleje. Nie mówię, że 100% ogłoszeń w zwykłym internecie to oszustwa, bo na pewno nie, ale po co ryzykować skoro są dużo lepsze alternatywy? Skoro poruszyłeś już temat hajsu, to właśnie na torze, w marketach typu dream, sprzedawane są podrabiane pieniądze. I szanse na wy***anie są dużo niższe, o ile przestrzegasz kilku zasad. Przede wszystkim, korzysta się tylko i wyłącznie z ofert typu escrow. Jeśli nie obiło Ci się to słowo o uszy to tłumaczę w wielkim uproszczeniu. Kupując towar wysyłasz pieniądze (w tym przypadku krypto) na konto pośrednicze (zwykle jest to po prostu konto marketu na którym kupujesz). Sprzedający dostaje informacje o tym, że zapłaciłeś i wysyła towar. I dopiero gdy otrzymasz przesyłkę zaznaczasz, że wszystko jest okej, a market uwalnia pieniądze. Dopiero wtedy otrzymuje je sprzedawca. Jednym słowem, szanse na oszustwo diametralnie spadają. Dodatkowo, cała komunikacja w tym adres do wysyłki jest szyfrowana poprzez PGP, tak aby w przypadku przejęcia marketu przez służby, albo po prostu w***aniu się sprzedawcy, za dużo nie wyciekło. Podsumowując ciężko mi uwierzyć w to, że przy tak rozwiniętej sprzedaży na torze, ktoś poważny bawiłby się w sprzedaż przez portale typu ogłoszenia.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Panowie, to jest forum konopne, wypie****ać na hyperreal'a. <lol>
 

meko

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
237
Buchów
0
Mam wrażenie jakbyś żartował. Ale takie ogłoszenia to proszenie się o przypał. Wszystko jest kontrolowane, a ja zamawiając same pestki musiałem zmienić tożsamość i paczkomat co i tak to nic nie zmieniło bo numer telefonu jest przypisany pod moje imie i nazwisko. Kto nie lubi być inwigilowany? :)

ale ja nie mówie o fb czy ogłoszenia24 tylko darkweb
a to że podałeś w paczkomatach swój numer oznacza że powodzenia życzę ci

---------- Post Zaktualizowany 19:02 ---------- Data pierwszego postu 19:01 ----------

EDIT:
Co innego tak jak chcesz kupić jakieś RC, do których (pewnie) nawiązuje [MENTION=78900]meko[/MENTION] . Te substancje są "legalne" i można je normalnie sobie zamówić bez przypału z wielu stron.

od takiej chemi trzymam się daleko
 

wipe

Active member
Rejestracja
Kwi 12, 2018
Postów
32
Buchów
1
[MENTION=78900]meko[/MENTION] I prawidłowo. Ja to samo! Darkweb jest dobrą opcją jak ktoś wie co robi, ale autor raczej nie miał go na myśli ;)
[MENTION=35010]Zulinho[/MENTION] A może autor chce po prostu kupić jakiegoś haze'a, a do Czech za daleko :sunny:
 
Ostatnia edycja:

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1

czyli w miare podobnie paczymy na sprawe

Skoro poruszyłeś już temat hajsu, to właśnie na torze, w marketach typu dream, sprzedawane są podrabiane pieniądze.

widzisz, ci z o24 nazywają to ładnie replikami kolekcjonerskimi he, mowa ciala moglaby sugerowac ze cos w tym [politycznej poprawnosci] moze byc, zwlaszcza ze niektore oferty wysylaja sapla np sete za 40.* to mnie zaintrygowalo, bo to ze na torze sa dolce albo ojro to wiem akurat heh

*przynajmniej w teorii
 

meko

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
237
Buchów
0
nie ufam tym hu**m często to fake hasz albo dopalacze
na torze to masz monero i btc a nie walute
 

wipe

Active member
Rejestracja
Kwi 12, 2018
Postów
32
Buchów
1
nie ufam tym hu**m często to fake hasz albo dopalacze
na torze to masz monero i btc a nie walute

Ja też osobiście nie ufałbym takim z o24. W ogóle przypał kupować coś nielegalnego przelewem z konta postawionego na własne nazwisko ;). Dlatego właśnie krypto są dużo bezpieczniejsze. No chyba, że ktoś ma konto na słupa, ale to chyba trochę za dużo pie****enia - ogarniać konto na słupa, żeby kupić zioło z portalu ogłoszeniowego :sunny:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół