nasiona marihuany

Regularne automaty do oddania

Wyszukiwarka Forumowa:

SensiJet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2010
Postów
76
Buchów
0
W zeszłym roku zasiałem dla nasion mały spocik automatów. Nie pamiętam co to były za odmiany ale były to takie al'a lowridery małe grube i niskie. Mam z około 200-300 sztuk wszystkie do oddania za free. Każdy kto chce nasiona musi mieć fotorelacje z zeszłego roku. Każdy kto chce nasiona bierze tyle ile da rade wysadzić. Dasz rade wysadzić 5 ? weź 5, dasz radę 20 weź 20. Fajnie by było gdyby ktoś przeprowadził fotorelacje z tych nasion. Byłbym bardzo wdzięczny a na przyszłość może prześlę mu femki ;)

Wysyłka pocztą polską najtańszym sposobem chyba że ktoś coś innego zaoferuje.

Termin przyjmowania zgłoszeń: do wyczerpania zapasów ;)



A oto matka wszystkich nasion 1 z 2

1468228018546.jpg
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Rand0m

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2014
Postów
173
Buchów
0
Siema tez przyjalbym ze 40 choc zadowolilaby mnie kazda ilosc. Niestety nie robilem relki w tamtym roku to jedyne foty jakie mam


pisz na pw jesli da rade. A fotorelke robie od nastepnego weekendu bo juz troche mam osadzonych a czekalem az sie wszystko zazieleni.
Pozdro
 

Dutch Joint

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2015
Postów
598
Buchów
2
Siemano :D
Przygarnąłbym z 20-25 sztuk :D Zależy mi na czasie
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Wezme 25 sztuk, mam miejsce gotowe wiec luźno, fotorelacje prowadzę
 

Erekcja

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2017
Postów
89
Buchów
2
Jak by się dało to i ja bym z 5 sztuk przygarnął 2017
 

SensiJet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2010
Postów
76
Buchów
0
Jutro robię pierwszy rzut na poczcie następny będzie w piątek. Więc dostaniecie nasiona ode mnie ;) Erekcja, Rakso, Dutch Joint, Holy Molly, Rand0m, KiedysSieOgarne. Jeśli możecie edytujcie swoje posty i podajcie linki do waszych fotorelacji jeśli już macie jakieś. Każdemu z was dorzucę po jednej pestce feminizowanej auto Big Bang x Black Jack.

Uwaga są ograniczenia w wiadomościach nie mogę ich za dużo wysyłać raz na 1500 minut mogę 20 wiadomości chyba. Więc proszę o adresy w wiadomości prywatnej użytkownika Erekcja, Dutch Joint i Rakso.
 
Ostatnia edycja:

Dutch Joint

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2015
Postów
598
Buchów
2
Adres poleciał, jak doszło postaw bucha, bo zapewne juz wysylac wiadomosci nie dasz rady :D
 

SensiJet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2010
Postów
76
Buchów
0
Panowie jak chcecie pogadać to siedzę na shoutboxie na głównej stronie na samym dole. Więc zapraszam odpowiem na każde pytania. Rakso tylko twojego adresu mi brakuje jak się nie odezwiesz do jutra to dostaniesz dopiero piątkowym rzutem.
 

SensiJet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2010
Postów
76
Buchów
0
Fake just to dawaj adres na priva tylko podkreślam jakieś bezpieczne te adresy wybierajcie. To wyślę tobie małe co nie co. 15 da radę bo fajną miejscówkę masz. Kto dzisiaj jeszcze da adres to jutro lecą pestki do niego!
 

SensiJet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2010
Postów
76
Buchów
0
A więc poprosiłem żonę to rano wskoczyła na pocztę aby nasiona poszły w świat. Użytkownicy którzy otrzymają je proszeni są o potwierdzenie otrzymania nasion najlepiej zdjęciem bo tak naprawdę w gratisach każdy dostał co innego.

Użytkownicy którym wysłałem nasiona to:
KiedysSieOgarne
Holy Molly
Rand0m
Dutch Joint
Erekcja
Fakejust
 

19cinek52

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2009
Postów
158
Buchów
0
Ja bym też z chęcią z 5 chciał, mam trochę wolnego miejsca
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół