nasiona marihuany

Fotorelacja | Spot na kłodzie

Wyszukiwarka Forumowa:

Pionek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
144
Buchów
4
Jest to moja: Można powiedziec pierwsza uprawa. (rok temu 1 parapeciak)
Nasiona: Critical AF , Amnesia AF od gnoma. Noname Auto Reg
Oświetlenie : Słoneczko ~6/8 h słońca.
Ziemia: Z biedronki
Donice: 7 litrowe
Nawozy: Biohumus uniwersalny z biedry, asashi SL sumin , Substral burza kwiatów NPK 10,30,20


Siema rośliny które rosną w donicach na kłodzie wyszły z ziemia 5 maja.
Noname wyszedł 2 kwietnia, myśłałem, że już nic z niego nie bedzie, bo przeżył hardkor przy przesadzaniu na spota. Po paru tygodniach postanowiłem go odwiedzić i się okazało, że jakoś sobie radzi, mimo atakujących go ślimaków.
Spot noname'a to podmokły teren otoczony pokrzywami i pełno ślimaków.


Fotorelacje zrobiłem teraz, bo nie wiedziałem, czy wogóle przeżyją, ale chyba dają rade.
Donica z keramzytem to Critical.




Amnesia. 33 dni




Critical. 33 dni




A tutaj rośliny po oprysku Asashi SL, ponieważ donice spadły z kłody i się poturbowały.





No Name Auto Reg 66dni





To na tyle. Następny up jak bedę na spocie :)
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,616
Odznaki
8
Będzie dobrze. Lepije mało a porządnie. Powodzenia słońca życzę. :bounce:
 
O

OdcieńZieleni

Guest
mocniejszy wiatr i wpi**u ta doniczka się wywróci ... chyba ze masz do***ane gwoździami od spodu do tej kłody [; powodzenia
 

Pionek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
144
Buchów
4
mocniejszy wiatr i wpi**u ta doniczka się wywróci ... chyba ze masz do***ane gwoździami od spodu do tej kłody [; powodzenia

Zrobiłem podparcie z obu stron styropianem. Donice stoją stabilnie. Dzieki :)
 

Pionek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
144
Buchów
4
Up
Przedwczoraj Byłem odwiedzić spota na kłodzie i rośliny ładnie rosną w góre i mało tego wypuściły pierwsze preflowery.
Jak będe dziś albo jutro na spocie to zapodam im burze kwiatów-0/5 zalecanej dawki.
Noname ładnie zaczyna puchnąć po burzy kwiatów, myślałem, że go przenawoziłem, bo dałem mu na pierwszy raz ~2.5g na 0,75 litr wody, ale widocznie był bardzo głodny. Niestety cały czas walczy ze ślimakami,przędziorkami i ma jakiś nie dobór, ale zapytam o to niżej pod zdjeciami.




Amnesia. 43 dni






Critical. 43 dni





Noname 76 dni












Na ostatnich zdjeciach na liściach widać jakiś niedobór (to brązowe). Co to może być i jak temu zapobiec ?
Mogę sypnąć garścią dolomitu pod rośliny ?


To by było na tyle, przy następnej wizycie noname'a spryskam środkiem od przediorków i mszyc + dookoła porozrzucam trociny.

Do następnego :pr:
 

Pionek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
144
Buchów
4
Ktoś jest w stanie odpowiedziec na powyższe pytania ?
 

Pionek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
144
Buchów
4
Up
Wczoraj odwiedziłem tylko rośliny z donicami, a w poniedziałek odwiedze noname'a i dosadzę punk devila do donicy.
Rośliny puszczają coraz więcej włosków. Zostały podlane burzą kwiatów 1g/1 litr na rośline.



Amnesia 48 dni






Critical 48 dni





Do poniedziałku ;)
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
Oo amnezja od gnoma mam ją tylko w fazie nie nawodnionej więc będę zaglądał .
pzd
 

Wengier

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
64
Buchów
0
Fajnie to wygląda. Dobrze rosną mimo ze donice nie są zbyt duże. Szkoda ze nie pomyślałeś o jakimś LST ;)
 

Pionek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
144
Buchów
4
Fajnie to wygląda. Dobrze rosną mimo ze donice nie są zbyt duże. Szkoda ze nie pomyślałeś o jakimś LST ;)

Myslalem, a nawet probowałem, ale nie wiedziałem jak je przywiązać, zeby były dobrze nagięte. Na devilu postaram sie zrobic lst. Up dzis albo jutro.
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
wbijasz badyl koło krzunia i krzuni podwiazujesz "z uczuciiem" do badyla
i tyle
 

Pionek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
144
Buchów
4
UP

Siemanko, odwiedziłem dwa spoty. Na kłode poszedł 3-tygodniowy punk devil wiadomo od kogo :), którego spryskałem Asashi SL, żeby zniwelować stres, a go troche miał :pl:
Amnesia i critcal kwitną i ciągle rosną do góry, nie wiedziałem, że takie badyle sie zrobią. Zaczynam sie martwić, bo donica jest mała jak na takie drzewka. Jutro jeszcze jade podsypać ziemią punka i popryskać noname'a środkiem na mszyce + podlać burzą kwiatów 0.75ml / 2g.

Ogólnie to mi się dni po***ały :pl:, amnesia i critcal wyszły 5 maja więc dziś im mija 44 dzień, a noname wyszedł 2 kwietnia to ma 78 dni.​



Amnesia 44 dzień.




Critical 44 dzień.




Punk Devil 18 dzień.





Noname 78 dzień ( za 3tyg ścinka :harvest: )






To na tyle, kolejny UP za tydzień. Z fartem !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół