nasiona marihuany

Fotorelacja | Spot na kłodzie

Wyszukiwarka Forumowa:

Pionek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
144
Buchów
4
Elo dziś up z pytaniami, zaczynamy:
1. Podsypałem garscią dolomitu punk devila, amnesie i criticala, jest OK ?
2. Ile wyjdzie na oko G z NN ?
3. Co to za niedobór u criticala te plamki brązowe. Głodny ?
4. Co sie bardziej opłaca zrobić z liści ? makumbe, ciastka czy masło ?
Z góry dziekuje za odpowiedź :)

Punk




Amn i Cr.




NN




Plamki u Criticala



Z góry dzieki za odpowiedźi :)
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Ostatnie zdjęcie wygląda jak niedobór wapnia. Pryśnij jakimś calmagiem, albo podlej nawozem z wapniem, albo ostatecznie podlej wodą mineralną niegazowaną z dużą zawartością wapnia - np. Cisowianka, Nałęczowianka.
 

Pionek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
144
Buchów
4
ok tak zrobie, ale z tego co wiem to dolomit zawiera wapno
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Wapno i magnez z dolimitu są słabo przyswajalne. Dolomit dodaje się do podłoża w celu podwyższenia PH podłoża, a nie uzupełnienia niedoborów, nie podlewa się dolomitem. Więc to co zrobiłeś - podsypanie dolomitem za przeproszeniem gówno da, ani nie zmieni PH podłoża, ani nie uzupełni niedoborów. Dolomit należy mieszać z ziemią przed wypełnieniem doniczki.
 

Pionek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
144
Buchów
4
Wapno i magnez z dolimitu są słabo przyswajalne. Dolomit dodaje się do podłoża w celu podwyższenia PH podłoża, a nie uzupełnienia niedoborów, nie podlewa się dolomitem. Więc to co zrobiłeś - podsypanie dolomitem za przeproszeniem gówno da, ani nie zmieni PH podłoża, ani nie uzupełni niedoborów. Dolomit należy mieszać z ziemią przed wypełnieniem doniczki.

okej dzieki wielkie :)
 

Pionek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
144
Buchów
4
UP

Siema przedwczoraj byłem na spotach, ale up jest dziś. Amnesia Critical i Punk Devil jakoś wolno rosną, moze to przez pogode, albo za małe doniczki. Leje im burze kwiatów, a punkowi biohumusa. Zdj punka bedzię w następnym upie.



Amnesia 53 dni





Na Criticalu dalej widać niedobór, podlałem je wodna z wapnem, ale nie widać poprawy.







NN sobie puchnie, ślimaki liście podjadają, a topów nie tykają :)
Zauważyłem też pare liści wygiętych do góry. Co to może być?
Ostatnio podaje burze kwitów z małą ilościa wody 300ml/1g z racji tego, że u mnie ciągle pada deszcz.









Do następnego :pr:
 

pszczółka

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2017
Postów
82
Buchów
0
Sam sobie odpowiedziałeś, wkop roślinki do gruntu i powyrywaj wszystko zielone dookoła, ziemia będzie się ładnie nagrzewała i panny wystrzelą w kosmos.
 

Pionek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
144
Buchów
4
Sam sobie odpowiedziałeś, wkop roślinki do gruntu i powyrywaj wszystko zielone dookoła, ziemia będzie się ładnie nagrzewała i panny wystrzelą w kosmos.

Kwitnących krzaków nie zaleca sie przesadzać. Zresztą nie mam jak wkopać bo tam jest podmokły teren.
 

Pionek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
144
Buchów
4
Dziś Było robione LST na Punk Devilu. Jest to moje pierwsze LST w życiu i nie wiem czy dobrze zrobiłem.


 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Spoko ja nagieles, ja dodatkowo spinam liście właściwe trytytkami co pomaga bardzo bo nie zasłaniają odrostów i leci to w miarę szybko .
 

Pionek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
144
Buchów
4
UP

Wszystko ładnie rośnie, punk devil pokazał preflowery. Tam gdzie są dziruki na liściach pryskam jakimś środkiem od mszyc itp.



Amnesia 70 dni




Critical 70 dni



Punk Devil 35 dni (po LST)





CAŁOŚĆ



NN 97 dni





Ktoś wie dlaczego NN ma takie liście zwinięte do góry?



Co to może być te zielone plamki na środku liścia ?





Pozdroo
 

nemo_green

Active member
Rejestracja
Lip 8, 2017
Postów
25
Buchów
0
Nie mowi sie Warszawka, tylko Warszawa ^^
A co so zawinietych wiatrakow to radze lac wode z dobrym ph(uzyj plynu heliga i ocen)czysta wode w najbllizszym podlaniu gdyz nn ma popalone koncowki lisci.
Pozdro !
 
O

OdcieńZieleni

Guest
siemasz, idzie Ci ładnie, pryszcz na te k***iska, żeby jak najmniej szkód spowodowały, chyba nie ma fotorelacji w której nie w***ałyby się te małe suki, powodzenia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół