nasiona marihuany

GGS i inne [automatyczny out 2k18]

  • Autor wątku OdcieńZieleni
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
O

OdcieńZieleni

Guest
post kończący, prawie jak mój cios :D zleciało lato z tymi autosami, szkoda, że pod koniec lekko się popie****iło ale jak mówią, co Cie nie zabije to Cie wk***i mocno, suszu wyszło koło kloca coś, wszystko już wyschnięte na wiór, połowy w sumie już nie ma, sam dziś będę testował temacik, lecz co to za ocena jak wszystko wrzucone do 1 wora, ale fotki jakieś mam



[MENTION=73812]grzes[/MENTION] , te krosy z amnesia dają bardzo ładne kwiatki, najlepsza jakość jaką miałem do tej pory na out, co do pleśni to pojedyncze sztuki gdzieniegdzie łapały grzyba, reszta bez skazy, polecam z czystym sumieniem
 
O

OdcieńZieleni

Guest


Green Poisony, będę je ciął tak za 2tyg bo pogoda ma być jeszcze, oczywiście leżały w bagnie po ostatnich wichurach :/
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Ładne, jesienne kolorki :) Miałeś już wcześniej te GP na oucie?
 
O

OdcieńZieleni

Guest
nie ale już nigdy ich nie posadzę, flo mi zaczeły w ostatni tydzień sierpnia więc jakoś pózno zaskoczyły i to mnie zraziło, dobrze że teraz będzie w miare przyjazna pogoda to dojdą przez te 2 tyg. chyba :sunny:
 
O

OdcieńZieleni

Guest


w tym tygodniu wszystkie wale w łeb, jeden skoszony najbardziej, pare dni suszenia i ocenimy materiał z tych GP fv.
 

Buchaj Ziom

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2012
Postów
240
Buchów
1
czekam na ocene mocy gp,niestety w polsce startuja z flo koniec sierpnia/poczatek wrzesnia.ale za to rosna na weg jak *****e monstery
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół