nasiona marihuany

GGS i inne [automatyczny out 2k18]

  • Autor wątku OdcieńZieleni
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
O

OdcieńZieleni

Guest
Siema, dziś byłem na spociwie, po tygodniu nieobecności, bałem się, że plecha może mocno szarżować, ale nic z tych rzeczy, ale lekko wypłukało papu z doniczek, podlałem fishmixem i astvitem dawka 100%, oprysk topsinem i tak wyglądają:




po drodze spotkałem takie misie kolorowe :



jakoś leci, green poisony nie chcą kwitnąća auto nie są za duże ale coś tam się zbierze plonu ...
 

Wengier

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
64
Buchów
0
Super ze nie ma plechy, pewnie odetchnąłeś z ulga co <peace>. Mam nadzieje ze u mnie również panny będą się broniły przed tym szarym gównem. Patrząc na automaty to jeszcze z 2 tygodnie ze spokojem do ścinki. Teraz tylko słonce i jeszcze raz słonce + booster i będą pały.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
do ścinki jeszcze dobry miesiąc myślę, jak do polowy sierpnia się wyrobie to będę zadowolony ale na nic się nie nastawiam. Po kosie automatów, 4 GP zostawie bez opieki, zobaczymy co z nich będzie, narazie brak kwitnięcia :)
 
O

OdcieńZieleni

Guest
siemano, trochę zaniedbałem fotorelacje, spróbuję trochę podgonić zdjęciami, Green Poisony bez zmian, nie kwitną, reszta w miare dobrze idzie, troche papu im brakowało, troche susza zrobiła swoje ale wychodzą na prostą, oto one :




na pogodę nie można narzekać, dosłownie jedno ognisko pleśni i to z jednym opryskiem na początku flo, więc jest bardzo dobrze



kosa planowana tak za 2tyg, może niektóre sztuki postoją dłużej, a GP zostaną samopas do października :) pozdro misiaczki
 

Pionek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
144
Buchów
4
Co sie staneło ? Ktoś krzaki ci za***ał, czy co?
 
O

OdcieńZieleni

Guest
nawałnica przeszła przez mój rejon i 3/4 doniczek wy***ało się na ryj, krzaki w bagnie pognite, reszta która się nie przewróciła dostała rykoszetem od łamiących się gałęzi, ogólnie to zawinąłem nawozy, doniczki i tyle byłoby sezonu w tym roku :)
 

Pionek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
144
Buchów
4
Współczuje ci. Szkoda krzaków, bo ładnie wyglądały i już były blisko kosy :(
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,583
Odznaki
2
Nie mów że nie da się nic uratować bo w to nie uwierzę. Przecież te automaty już były gotowe, coś musiało przeżyć..
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
No nie pierdo...... Masakra byly bardzo ladne. Zalobo jak nic ... Trzymaj sie i wnioski na przyszlosc!!!
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Total Kozak, coś tam się suszy, wiadomo, że wszystko nie poszło na straty ale zrezygnowany jakiś jestem, przez tyle lat na tym spocie rraz mi doniczke wywróciło, teraz 3/4 leżały obalone w bagnie .. takie uroki outdoora, ale oczywiście nie poddaje się, za chwile ruszam z indorem :)


MOD nie zamykaj tematu, wrzuce chociaz fotki suszu, który się ostał
 
Ostatnia edycja:
P

PolnaMiedza

Guest
Znam ten ból, w zeszlym sezonie miałem to samo a w tym prawie u mnie nie pada i susza straszna. Jak nie urok to sraczka. 3maj się
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,583
Odznaki
2
Total Kozak, coś tam się suszy, wiadomo, że wszystko nie poszło na straty ale zrezygnowany jakiś jestem, przez tyle lat na tym spocie rraz mi doniczke wywróciło, teraz 3/4 leżały obalone w bagnie .. takie uroki outdoora, ale oczywiście nie poddaje się, za chwile ruszam z indorem :)


MOD nie zamykaj tematu, wrzuce chociaz fotki suszu, który się ostał

Chłopie, najważniejsze że nie ma strat w ludziach. Trochę ch***wo bo w następnym sezonie masz w ch*j roboty żeby odrobić straty. Najważniejsze że zostało conieco A obijasz na indorze!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół