nasiona marihuany

Ledy DIY - czy warto kupić takiego COBa ?

Wyszukiwarka Forumowa:

BabaMaria

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2018
Postów
149
Buchów
8
Na Olx jest sprzedawca "Jakub" z Myślenic który proponuje panele COB własnej roboty.
Czy jest on znany tutaj na forum i czy ktos próbował jego wyrobów ?
Są również na olx inni sprzedawcy takich zabawek, wygląda to uczciwie.

Bardzo proszę o info na ten temat, a może macie tutaj znanych na forum magików którzy robią
panele?
Niedługo bedę potrzebował leda/ów 200-300W i muszę coś wybrać z oferty majsterkowiczów bo nie stać mnie na
wydatek 3 tys zł w sklepie.

Dziękuję za wszelkie info.
 
D

DarkMessiah

Guest
Magicy są na forum. Te ledy napewno działają a jak to się musisz sam przekonać. Budowa ich jest bardzo prosta wiec możesz sobie sam takiego zrobić w domu. Koszt będzie napewno niższy a dopasujesz go do swoich potrzeb.
 
L

Lord of Old School

Guest
Na Olx jest sprzedawca "Jakub" z Myślenic który proponuje panele COB własnej roboty.
Czy jest on znany tutaj na forum i czy ktos próbował jego wyrobów ?
Są również na olx inni sprzedawcy takich zabawek, wygląda to uczciwie.

Bardzo proszę o info na ten temat, a może macie tutaj znanych na forum magików którzy robią
panele?
Niedługo bedę potrzebował leda/ów 200-300W i muszę coś wybrać z oferty majsterkowiczów bo nie stać mnie na
wydatek 3 tys zł w sklepie.

Dziękuję za wszelkie info.

Coś czuje że to ty jesteś tym Jakubem i sie reklamujesz :freak:
 

BabaMaria

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2018
Postów
149
Buchów
8
Spodziewałem się takiej interpretacji<coolpalacz>
Klnę się na wszystkie świętości, nie jestem nim.

W temacie ledów jestem zielony i chciałbym informacji od kogo to kupić (sklep odpada bo za drogi).
Na olx oprócz twórcy COBów jest jeszcze dwóch innych Wielkich Elektroników, jeden to Full Spectrum a drugiego nie pamiętam.
W każdym razie wszystkie trzy oferty wyglądają porządnie.

Nie jestem jednak przyspawany do opcji z olx, jeśli macie tutaj sprawdzonych ludzi od tego to chętnie się z nimi dogadam.
Ważne żeby był to dobry sprzęt który polecają użytkownicy tego forum.
Dla mnie byłoby to bezpieczniejsze bo z rekomendacją forumowiczów.

Chetnie też przyjmę jakieś info na temat sensowności wyboru COBa zamiast zwykłych ledów.
Na YT są relacje z upraw w takich samych warunkach na HPS,Led i COB, i zazwyczaj COBy wypadają dużo lepiej w tych porównaniach.
COB od "Jakuba" ma potencjometr mocy, co bardzo mi się podoba i jeśli ten patent pracuje prawidłowo, byłby jak dla mnie rewelacją.

Miałem nadzieję, że znajdę tu grower'ów jadących na tych wynalazkach z olx, ale widze że jak na razie zrobiłem tylko krypto reklamę
sprzetu o którym nie mam pojęcia.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół