nasiona marihuany

Ogródkowy outdoor Red Poison auto -> Wooden Man

Wyszukiwarka Forumowa:

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Witam


W tym sezonie mam możliwość posadzenia 4 Red Poison od Sweets Seeds w swoim "ogródku".

14L donice, ziemia Plagron light mix

Wyszły nad ziemię 19 czerwca lecz jedna od samego kiełka słabo idzie i słabo wygląda no ale puki co żyje i rośnie.
Druga jest żółtawa i ma malutkie białe kropki na liściach nie za bardzo wiem co jej dolega ale też puki co rośnie ;)
Dwie pozostałe wyglądają i rosną ok, poniżej zdjęcia robione telefonem wiec szału nie ma, następnym razem postaram się zrobić aparatem








Z kropkami :





 
L

Lord of Old School

Guest
Ładnie czysto schludnie będe zerkał zioom
PowodzEnia:freak:
Yo
 

Arh+

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2014
Postów
516
Buchów
5
jaką ziemię zastosowałeś?

Czytaj z zrozumieniem, a będziesz wiedział jaka ziemia została użyta.
Ciekaw jestem jak to wyrośnie w donicach
Dziwi mnie tylko jedno wysadzales 19 czerwca<rotfl>
PpwodOnka
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Tak faktycznie ***nelem sie chodziło o maj a nie czerwiec a i napisałem w jakiej ziemi Plagron light mix ;) trochę za***any byłem zakładając temat.
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
UP​


Witam,

Zacznijmy od troszkę kiepskich nowin to troszku mszyca atakuje ale już jest robiony wywar z czosnku a z dobre nowiny to dwie najlepsze dziewczyny zaczęły kwitnąć 5 dni temu, trzecia już się zbiera a czwarta jak zakładałem od samego początku to nie wypał i robi za ozdobę co widać na zdjęciu poniżej.

Kupiłem boosterki od AN Big Buda , Bud Candy oraz Bud Factor X w pojemności 100ml każdy, mam nadzieje że styknie na te 3 roślinki


Fotki














 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
i to tak pod murem , obok sąsiada rośnie ??
Ciekawe czy Ci się wybarwią :)\
z fartem
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Jeśli chodzi o sąsiadów to bez przypału, nie mam co się obawiać co do kolorów obstawiam dwie z trzech złapią fiolety
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
No to kolejny up​


Dziewczyny się trzymają dzielnie idą do przodu, dwie ładnie kwitną trzecia jest jakieś półtorej tyg za nimi ale idzie.
Ta trzecia od małego non stop taka żółtawa jest i się jej to utrzymuje lecz chyba za bardzo nie przeszkadza nastepnym podlaniu dostanie nawozy na flo moze troszkę azotu zobsczymy.
Czwarta z dziewczyn o dziwo żyje i nawet zaczeła kwitnąć lecz pozostaje jedynie kwiatkiem ozdobnym w moim ogródku.

Zdjęcia miały być ładnie zrobione aparatem lecz nie znalazłem ładowarki i zdjęcia robione telefonem




Fotki

Roślinka nr 1






Roślinka nr 2







Roślinka nr 3







Roślinka nr 4






Fioleciki <lol>​
 
Rejestracja
Cze 29, 2018
Postów
18
Buchów
0
Bardzo fajne kolory ;] i tak w ogole to masz super mozliwosci z takim ogrodkiem :p niewielu ludzi moze sobie na to pozwolic. Wygladaja bardzo fajnie ;] czytalem, ze biohumus jest bardzo dobrym nawozem organicznym. Nawet gdy dodasz troche do podlania to raczej nie wplynie to negatywnie na roslinke.
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
I kolejny UP​



Sorki że nie podaje który to już dzień ale nie liczę, jeżeli wyrazicie chęć od następnego upa mogę podawać ile to już dni od wyjścia z ziemi.
Co do Dziewczynek to Panienka numer jeden ma topy liściaste oraz trochę trzepierzaste i cały czas mocno sterczące do góry liście. Panienka numer dwa moim prywatnym zdaniem jest najlepsiejsza :D struktura rośliny oraz topów jest bardzo ładna. Panienka numer trzy cały czas troszkę z tyłu ale stawiam ją na podium na drugim miejscu, odzyskała kolory po podaniu nawozów. Czwarta ozdobna dalej żyje nawet coś tam kwitnie :sunny: trzymam do końca
Wszystkie dziewczyny są podlewane Big Budem , Bud Candy oraz Bud Factor X 2ml/1L

Fotki


Panienka numer 1









Panienka numer 2









Panienka numer 3









Oraz ostatnia panienka numer 4<lol2>





 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
:harvest::harvest:UP:harvest::harvest:




Panienka numer 1 poszła pod nóż, liściasta trzepierzasta ale jest, pięknie pachnie oraz ten kolorek :D


FOTKI










 
Q

qadzik

Guest
Piękne barwy, co do liści to ty chyba liściastego pheno nie widziałeś <lol2>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół