nasiona marihuany

Uprawa

Wyszukiwarka Forumowa:

Ozyrysek

New member
Rejestracja
Cze 7, 2018
Postów
3
Buchów
0
Mam Auto Moby Dick x-treme planowane qysadzenie około 15 czerwiec na spocie aby trochę podrosly w doniczkach jak mniej więcej czas do zbiorów mnie czeka miejsce słoneczne???. Obok juz wsadzony od 27 maja feminizowany Lsd czy dojdzie do końca sezonu jaki temat z niego jest i ile z ostatnich? ??? Mam pokrzywka planton K burze kwiatów i pk 13 14 aa florovit wieloskładnikowy. Jak podlewać? ? Wiadomo pokrzywka na weg a co jeszcze z tego na weg??? Proszę o podpowiedzi.
 
P

PolnaMiedza

Guest
Jeśli sezon zakończy sie taką pogodą jak sie rozpoczyna to w tym roku mogą dojść odmiany z przeznaczeniem nawet na in wiec nie dygaj. Co do pytań ,,ile z tego da" to daruj sobie bo może dać 5 g i 50. Wszystko zależy od cb, roślina to weryfikuje i daje odpowiedź przy zbiorach. Na wega lej pokrzywy a dalej to czytaj i zbieraj wiedzę bo czasu masz sporo a to co sam wywnioskujesz jest lepsze od 10 odpowiedzi, chodźby były jak najbardziej trafne to nie zrozumiesz tego co i dla czego więc czytaj czytaj i jeszcze raz czytaj.
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Będziesz widział kiedy roślina zaczyna kwitnąć.. pk 13/14 to na ostatnie tygodnie kiedy roślina będzie już puchnąć co do reszty nawozów według instrukcji na etykiecie uważaj na nawozy mineralne łatwo popalić
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół