nasiona marihuany

Test na obecność THC w moczu

Wyszukiwarka Forumowa:
K

K2

Guest
Yo !

Wielu z was zapewne zastanawiało się jak długo THC utrzymuje sie w moczu? Wiadomo, że wszystko zależne jest indywidualnie od człowieka, czyli od tego jak często palił, jaką ma budowę ciała, jak się odżywia, na wyniki testu składa się szereg czynników. Poniższe badanie przeprowadzę na sobie. Testy jakie kupiłem do przeprowadzenia badania są takimi samymi testami jakie stosuje się w szpitalach. Paliłem od zawsze ( ok 18 lat teraz jest ) z jakimiś tam przerwami pare lat wstecz ( ale to nie będzie miało żadnego wpływu na wyniki tego testu ). Test przeprowadzam na sobie bo tylko po takim teście mogę wam powiedzieć jakie sa moje spostrzeżenia. Jestem średniej budowy, waga mniej niż 70 kg, wzrost mniej niż 180 cm. Tłuszczu w organizmie podejrzewam, że zero, mięśni też nie za wiele. Jestem chudy. Odżywiam się świetnie. Jem tylko dobre produkty spożywcze. Lubię jeść tzw. słodkie. Nie piję alkoholu prawie w ogóle, no zdarza sie jedno piwko raz na jakiś czas. Nie biorę żadnych narkotyków, nie pale tytoniu. Prowadzę spokojny tryb życia, pracuję zawodowo ponad 200 h miesięcznie nigdy na nocne zmiany. Mój tryb życia jest bardzo stabilny. Nigdy nie ćwiczyłem, chociaż ostatnio kupiłem sobie tzw. cross trainer i zacząłem ćwiczyć ( mówię wam o tym bo wiem, że THC odkłada się w tłuszczach ) - jeżeli mozna to nazwać ćwiczeniami.
Dzisiaj tzn. 6 czerwca pierwszy raz sikałem do pojemnika. Nie palę od 25 maja czyli dzisiaj mija 13 dzień.
Test jest poniżej.



Po 13 dniach wyniki badania sa oczywiście pozytywne. Następny test za tydzień.



dzięki i pozdro !
 
Ostatnia edycja:
K

K2

Guest
Wyniki pozytywne, możesz spać spokojnie<piwofuck>



Tak myślisz ??? Ci dla których pracuję mogą spać spokojnie, bo jeszcze mogą mnie zwolnić, jak się oczyszcze to im coś rozpie****ę w firmie, że się nie pozbieraja...
 
K

K2

Guest
Hej.

Dzisiaj mija 18 dzień od kiedy nie pale konopii. Wyniki badania oczywiście są pozytywne.



dziękuje i pozdrawiam was wszystkich
 
Ostatnia edycja:
K

K2

Guest
Hej

Dzisiaj, tj. 16 Czerwca mija 23 dzień od kiedy nie pale konopii.
Wydaje mi się, że jestem szczęśliwszym człowiekiem. Mam dużo lepszy humor. Wstaje mi się rano dużo lepiej, lżej mi się wstaje. Brakuje mi takich momentów po pracy np. jak pracowałem non stop 20 dni bez przerwy, to brakuje mi takich chwil, kiedy po takim ciągu bez przerwy wracałem do domu w jakąś powiedzmy niedzielę i po spaleniu się oglądałem film i gdzieś tam sobie ze zmęczenia lewitowałem, przysypiałem na parę minut, później wstawałem, dopalałem się i dalej przysypiałem. Brakuje mi takich chwil takiego kompletnego, chwilowego luzu. Ale ogólnie to jest mi obecnie o wiele lepiej bez palenia. Nie mówie tego broń Boże żeby was namawiać do tego co ja robię, bo każdy wie co mu jest najbardziej potrzebne do szczęścia. Ale musze wam powiedzieć, ze mi jest teraz lepiej. Minus nie palenia to ten, że mam więcej bólów głowy. Jak paliłem to też je miałem i myślałem wtedy, że jak przestane palić to może one miną, ale niestety nie minęły, a raczej są większe i boli mnie głowa non stop, raz mocniej raz słabiej. Nie wiele z tym mogę zrobić, bo nie chcę palić, widzę więcej pozytywów, niż negatywów. Nie chcę chemicznych środków przeciwbólowych, nie chcę też jeść oleju z konopii, chociaż też go mam.
Czuję zapach gandzi z kilku metrów z zamkniętego słoika. Mam ok 10ciu słoików w kartonie w szafie. Super szczelne słoiki, do tzw. wekowania, takie z uszczelką.

Ok, nie będę was już zanudzał, proszę zobaczcie na fotografie poniżej. Powoli zaczyna się wszystko oczyszczać z mojego systemu.



W przeszłości jak dawałem ludziom pracę i ja odbierałem ( ale nigdy przez palenie trawki ), po takim badaniu uznałbym wynik za negatywny albo w najgorszym przypadku jakbym chciał naprawdę wyj***ć gościa, a nie miałbym innego powodu, to wysłałbym badanie do laboratorium. Ja sam nigdy w przeszłości nie zwolniłem człowieka po takich badaniach a starałem się raczej to zatuszować, bo nie uważam że takie badanie jest dobre. Nie uważam tak dlatego, że fakt, że człolwiek ma thc w moczu nie oznacza, że akurat to przyczyniło się bezpośrednio do spowodowania wypadku w pracy. Jedynym dobrym badaniem jest w tym momencie wymaz, który pokaże co jest tam w systemie obecnie, w tym momencie. A nie: gościu se palił całe życie przestał palić 2 tyg wstecz, miał wypadek, ma test, test wychodzi pozytywny i on ma za to stracic pracę ? - To jest bez sensu.

pozdrawiam was i do zobaczenia za parę dni. Mam jeszcze 2 badania do zrobienia.
 
C

Convictus

Guest
Dobry wątek konopniak za***ałeś :p props
przyda się w ch*j.
 

trufeel

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2010
Postów
116
Buchów
62
Ja nie palę i nie pije Alko prawie tydzień.
To moja najdłuższa przerwa o wielu lat.
Na początku człowiek nie wie co ma ze sobą począć.
Od jakiegoś czasu mam ogród ( warzywno-owocowy) i tam czuję się świetnie...
 
K

K2

Guest
Yo !

26 dni od kiedy nie pale konopii, wyniki można by uznać za negatywne. Ostateczny test zrobię dokładnie po 30 dniach.



pozdrawiam was was :)
 
L

Lord of Old School

Guest
Yo !

26 dni od kiedy nie pale konopii, wyniki można by uznać za negatywne. Ostateczny test zrobię dokładnie po 30 dniach.



pozdrawiam was was :)
Yo konopny,czyli możesz teraz sobie porozpie****ac pare zeczy w firmie tak jak pisałeś
A po pracy zapalic sobie jointa na wyluzowanie:D
 
K

K2

Guest
Yo konopny,czyli możesz teraz sobie porozpie****ac pare zeczy w firmie tak jak pisałeś
A po pracy zapalic sobie jointa na wyluzowanie:D

zdecydowałem jednak, że im podaruje, niech poznają dobre serce polaka... Miałem na oku drukarkę za 50tyś funtów, ale niech sobie działa, ja nie stracę biznesu a oni tracą kasę codziennie. Gorzej być nie może, ale mają to na co pracowali.
 
K

K2

Guest
Yo !

32 dni od kiedy nie pale konopii. Koniec badania.



Patrząc na dzień 23 możecie powiedzieć, że nic nie różni się od tego co jest teraz i może w sumie sie nawet nie mylicie. Będąc pracodawcą, robiąc taki test - uznałbym go również za negatywny, bo tak mnie wyszkolono. Jak są jakiekolwiek wątpliwości to znaczy, że tych wątpliwości nie ma bo nie można brać ryzyka i cisnąć do przodu. W takim przypadku ryzykuje się trybunałem dla pracodawcy. A to już są gazety, niepotrzebny rozgłos i budowanie negatywnego PR firmy dla której sie pracuje, więc nie robi się tego.

To plus dla pracownika oczywiście, bo jest dalej pracownikiem, pytanie tylko na jak długo ? Jak pracodawca chce pracownika usunąć z firmy to może ( za zgodą oczywiście ) pobrać od niego np. włosa, a to już jest problem bo we włosach THC utrzymuje sie ponad 90 dni. Z tym, że pracownik musi sie oczywiście na pobranie tego włosa zgodzić, jeżeli nie podpisał tego w kontrakcie.

Oczywiście nie trzeba robić takich bzdur, żeby pracownika wyrzucić. Są bardziej wyrafinowane metody, o których tutaj nie będziemy rozmawiali bo to jest test na obecność THC w moczu.

pozdrawiam was i dziekuję !
 
C

Convictus

Guest
Ale ku**a dziwne te testy. Gówno *****e. Po miesiącu bez palenia są takie same jak po 23 dniach :p gówno jak ch*j. Może i masz rację, że w robocie by było z tym git, ale ogólnie powinno być czarno na białym- są metabolity w moczu albo nie. A tak to widzimy ku**a kreskę jedną normalną a druga taka zamaszysta i nie wiadomo co myśleć :D ale ogólnie jeszcze raz dobry temat, uważam za bardzo pomocny. Wielu powinien się przydać :p
pozdro
 
K

K2

Guest
Yo. Nie chodzi o to że gówno, tylko o to, że ja akurat oczyściłem się w 20tym którymś tam dniu... Co nie oznacza, że w Teoim przypadku byłoby tak samo. Wcześniej jak robiłem sobie badania to dopiero po 30 dniach byłem czysty ale wtedy paliłem ok 200 gram w pół roku, to też było pewnie inaczej. No nie ma znaczenia, jestem czysty i czuję się świetnie :)

Pozdro i dzięki !
 

Margines

New member
Rejestracja
Lis 27, 2021
Postów
3
Buchów
0
Ja 32 dzień i nadal pozytywny nie wiem jak się tego pozbyć a za tydzień mam badania
 

bingobum

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2021
Postów
415
Buchów
379
Odznaki
2
Ja 32 dzień i nadal pozytywny nie wiem jak się tego pozbyć a za tydzień mam badania

nie łatwo się pozbyć, bo THC jest rozpuszczone w tłuszczach w twoim ciele, wydziela się przede wszystkim w momencie gdy organizm sięga po zapasy energii; na logikę więc jakbyś zwiększył podaż cukru i tłuszczy tak aby tłuszcz zaczął się na nowo kumulować, to jego poziom we krwi i moczu powinien się zmniejszyć
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół