nasiona marihuany

Uprawa czechy

Wyszukiwarka Forumowa:

BmwM3

Well-known member
Rejestracja
Lip 28, 2011
Postów
148
Buchów
17
Siema wariaty, wie moze ktos jak to jest w koncu z ta uprawa w czechach? Szukam kogos kto ogarnia temat albo moze kogos kto zostal zlapany na uprawie w czechach (zeby miec potwierdzone info). Wiem tylko tyle ze uprawa ilosci mniejszej niz wieksza (do 5 roslin) to wykroczenie, ale jak to wyglada w praktyce? Policja wpada do domu widzi namiot patrza a w nim nie wiecej niz 5 krzakow to poprostu wystawiaja mandat? No ale z drugiej strony w takiej sytuacji moglbym posadzic w namiocie 4m2 5 roslin (z 3 miesice wega) i wrazie wpadki dostac mandat tak samo jak ktos kto powiedzmy uprawial by 5 malych roslinek na parapecie. Niby logiczne ale jakos nie chce mi ssie wierzyc by tak bylo. Jest ktos kto by mi to objassnil?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
W czechach malo co jest logiczne - do 5 krzakow jest to wykroczenie (jezeli sie nie myle to kara do 10k czk, ale moge sie mylic). Powyzej 5 kryminal.
 
J

Jake Sully

Guest
A ja mam pytanie czy w ostrava czy też Pradze do których wybieram się za tydzień wiedzą co sprzedają lubię wiedzieć co pale i chodzi mi o to czy jak zapytam co to za odmiana itp to czy gość sprzedający będzie wstanie mi opowiedzieć co nie co o danym temacie ;)
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
pewnie moga powiedziec co chca, nie licz ze czesto dostaniesz prawdziwa odpowiedz.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół