nasiona marihuany

Paczka pocztą

Wyszukiwarka Forumowa:

zjarany arab

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2018
Postów
70
Buchów
0
Cześć mam pytanie bo mój ziomek chciał wysłać pączka pocztą Polską paczkę z zielskiemniby tam dobrze zapakowana i mówił że psiarnia nie oglada takich paczek no i mam pytanie ile jest w tym prawdy. Że policja nie szuka tam i że można dobrze dobrze skitrac zioło w pacze i wysłać
Pozdro
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Coś takiego niech sobie sprawi i zmieli temat co by bobki nei były wyczuwalne w palcach, ładnie zgrzać i wsadzić w jakąś pocztówkę. ;)
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Da się wszystko. Kontrole paczek są najczęściej w weekendy na głównych węzłach sortowniczych, gdy paczki stoją czekając na dni robocze, ale sporadycznie, może raz w miesiącu. Więc minimalizujesz ryzyko puszczając paczkę w poniedziałek-wtorek-środa. Są puszczane psy których celem jest głównie znalezienie papierosów, lecz przy okazji znajdują się równie ciekawe rzeczy. By nie było wyczuwalna zawartość, pakujesz to na pewno próźniowo, zgrzewarką. Paczkę szczelną i próżniową obmywasz detergentem, najlepiej jakiś wybielacz, niszczy związki zapachowe. Robisz to też w rękawiczkach, bo ów związki zapachowe mogą się przenieść z rąk na opakowanie. Jeśli chcesz tym wysłać marihuanę, to nie wiem czy warto się pieprzyć dla jednorazowej paczki.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Da się wszystko. Kontrole paczek są najczęściej w weekendy na głównych węzłach sortowniczych, gdy paczki stoją czekając na dni robocze, ale sporadycznie, może raz w miesiącu. Więc minimalizujesz ryzyko puszczając paczkę w poniedziałek-wtorek-środa. Są puszczane psy których celem jest głównie znalezienie papierosów, lecz przy okazji znajdują się równie ciekawe rzeczy. By nie było wyczuwalna zawartość, pakujesz to na pewno próźniowo, zgrzewarką. Paczkę szczelną i próżniową obmywasz detergentem, najlepiej jakiś wybielacz, niszczy związki zapachowe. Robisz to też w rękawiczkach, bo ów związki zapachowe mogą się przenieść z rąk na opakowanie. Jeśli chcesz tym wysłać marihuanę, to nie wiem czy warto się pieprzyć dla jednorazowej paczki.

Warto, warto. :D
 
P

PolnaMiedza

Guest
Dziś odbierałem z parkingu Douanes ( ala francuska straż graniczna) auto kolegi, któremu powiedzmy że nie pykło przewiezienie sporej ilości suszu z kraju a do b (swoją drogą i tak byli łaskawi, że oddali auto bo zazwyczaj realia są inne). Paradoks tego jest taki, że sam robiłem to kilka razy w ciągu ostatnich 4 lat i nigdy nie przysporzyło mi to problemu. Wniosek jest z tego taki , że trzeba jeść raki hahaha... a na poważnie to 100 razy się uda a za 101 powinie sie noga wiec zawsze tylko fikcyjne adresy nadawcy, paczkomaty, jakiś menelik opłacony dobrym buzonkiem do odbioru, obserwacja ze 10 min tego jakże już prestiżowego i drogocennego dla nas osobnika i odberanie od niego paczki w ustronnym miejscu a powinno obyć sie bez wiekszego stresu. I zawsze zastanów się co robisz, bo błache decyzje mają zazwyczaj srogie konsekwencję.
 

zjarany arab

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2018
Postów
70
Buchów
0
Polnamiedzia Dzięki za pomoc a i ,,mam pytanie bo jeżeli szusz z cbd jest legalny i można go wysyłać i ja bym wysłał w takim słoiczku z tą plomba nie naruszona to dało by coś "
Pytanie ziomka
 

SHOTUZI

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
175
Buchów
0
Synu słuchaj,niech Ci wysyła. Grunt dobrze zapakować, niech adresat poda fałszywe dane w razie W, a Tobie nie udowodnią ,że wiedziałeś o jakiejś przesyłce. Z resztą 95% ,że przejdzie bez przypałowo. Mi pare razy paczka szła z Holandy bez przypału. Ale zapakowane było mistrzowsko, początkowo myślałem ,że dostałem jakiś spam ze sklepu.
Z farcikiem
 

zjarany arab

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2018
Postów
70
Buchów
0
Okey krótka piłka bez żadnych cuda wianek poprostu zwykła paczka(dobrze zapakowana) beż pie****enia się okey dziki dzięki za pomoc pozdro!
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Powiem krótko... Da się! Tylko wystarczy poczytać tutaj jak to zrobić. Poszło bez przypału. Najlepiej mieć też jakiś bezpieczny adres.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół