nasiona marihuany

Regulary na outa

Wyszukiwarka Forumowa:

mojepole

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2014
Postów
121
Buchów
11
Odznaki
1
Wic zglaszam sie jako pierwszy kto nie ryzykuje ten szampana nie pije
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,313
Buchów
2,635
Odznaki
8
[MENTION=83746]ProCannabisNL[/MENTION] [MENTION=65363]GanjaChangeMyLife[/MENTION]
[MENTION=78278]Dutch Joint[/MENTION]

Listy spakowane, okolo 12 wysylam.

Co do reszty ekipy to mam jeszcze troche pestek ww fem s1 i strong berry fem s1. Nie wiem czy dojda na oucie, ale jakby ktos chcial to sie odezwac prosze

Jak dojdzie dam znaka. :crazy:
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Listy poszly, czas oczekiwania kolo 2 tyg mysle. [MENTION=72612]Rand0m[/MENTION] do cb tez poszlo

Pozdrawiam i dajcie znac :)
 

Rand0m

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2014
Postów
173
Buchów
0
Tu kazdy z holandii przeciez to trochę bedzie szlo hehe

Dzieki zobaczymy co z tego bedzie chocby nie doszly do konca to mysle ze takie odmiany i tak beda dawac po kasku :D pozdro
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Strong berry wg producenta nadaje sie na out, u mnie w namiocie kwitla okolo 8/10 tyg, za to z ww moze byc problem - dochodzila 13/14 tyg flo bez indukcji oczywiscie :p
 

Rand0m

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2014
Postów
173
Buchów
0
Do mnie doszlo ale troche hujowka zapakowane przy otwieraniu tego kartonika prawie wszystkie sie pokruszyly, takze uwazajcie jak dostaniecie w tym moze jakbym wczesniej namoczyl woda to bybylo git ale suche byly i po prostu sie skruszyly. Nie mam ci za zle bo to i tak z twojej dobrej woli mam teraz strong berry i 3ww.
Oby chociaz doszlo to berry :D a ww sobie szt zostawie na ina i 2 na out wrzuce co bedzie to bedzie
Pozdro napisalem tak ku przestrodze zeby inni sobie nie popsuli
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Jestes druga osoba,ktora zglosila mi, ze zle zapakowane. Bardzo Was przepraszam, nie mialem poj3mniczkow na nasiona i pierwszy raz sprobowalem tak wyslac. :/
 

mojepole

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2014
Postów
121
Buchów
11
Odznaki
1
Siemasz zajac:)wiadomo juz coś w sprawie sb i ww pozdro:)
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,313
Buchów
2,635
Odznaki
8
Jestes druga osoba,ktora zglosila mi, ze zle zapakowane. Bardzo Was przepraszam, nie mialem poj3mniczkow na nasiona i pierwszy raz sprobowalem tak wyslac. :/

Ja jestem pełen nadziei, że moje będą ok. Raczej już doszło po powrocie do domu zgłoszę się w odpowiednie miejsce po ddbior swojego listu. Dam znac za tydzień w piątek czy wszystko jest ok max w sobotę.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,543
Odznaki
3
Gołąb doleciał ale ostały się tylko 4 auto regi, reszta pogruchotana. Raczej zostały pogniecione w transporcie bo delikatnie się do nich dobierałem
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
[MENTION=83746]ProCannabisNL[/MENTION] daj znac czy doszly nasiona i prosze moda o zamkniecie tematu. Os niestety nie wyszedl idealnie, ale nastepnym razem lepiej zapakuje.

Pozdrawiam
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,313
Buchów
2,635
Odznaki
8
Do mnie już doszły na pewno. Tylko odebrała osoba trzecia. Zaznacz mnie jako dostarczone. Dziękuję pozdrawiam.
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,313
Buchów
2,635
Odznaki
8
Proszę o to są efekty.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół