nasiona marihuany

Biohumus bio

Wyszukiwarka Forumowa:

Karprzeczny

Active member
Rejestracja
Lip 21, 2016
Postów
37
Buchów
0
Witam, znalazłem biohumus dostępny w biedronce jest on inny od tego co widziałem wszędzie i nie wiem czy mogę go używać na wege
Na etykiecie:
Zawartość składników w % (m/m)
Azot całkowity (N) - co najmniej 0.08%
Fosfor całkowity w przeliczeniu na P2O5 - co najmniej 0.05%
Potas w przeliczeniu na K2O - co najmniej 0.12%
Chce lać na automaty przy 14 dniu życia do czasu flo a potem plankton k (chyba, że coś lepszego jest w ogrodniczym). Jeśli był taki temat to przepraszam
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Witam, znalazłem biohumus dostępny w biedronce jest on inny od tego co widziałem wszędzie i nie wiem czy mogę go używać na wege
Na etykiecie:
Zawartość składników w % (m/m)
Azot całkowity (N) - co najmniej 0.08%
Fosfor całkowity w przeliczeniu na P2O5 - co najmniej 0.05%
Potas w przeliczeniu na K2O - co najmniej 0.12%
Chce lać na automaty przy 14 dniu życia do czasu flo a potem plankton k (chyba, że coś lepszego jest w ogrodniczym). Jeśli był taki temat to przepraszam

dołączył dwa lata temu a dziś pierwszy post, gratulacje!

Możesz go lać ale pomyśl czy nie chcesz wydać tylko trochę więcej na nawozy renomowanej firmy?
 

Karprzeczny

Active member
Rejestracja
Lip 21, 2016
Postów
37
Buchów
0
A no bo 2 lata przeglądałem i dowiadywalem się co i jak :) szukałem dobrego miejsca itp.
Mogę wydać trochę więcej, nie ma problemu, tylko zależy mi na dostępności w ogrodniczym, nie chce mi się szukać growshopow bo w okolicy takiego nie mam. Czytałem dużo że planton k zmienił skład i zastanawiam się nad zamiennikiem.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
A no bo 2 lata przeglądałem i dowiadywalem się co i jak :) szukałem dobrego miejsca itp.
Mogę wydać trochę więcej, nie ma problemu, tylko zależy mi na dostępności w ogrodniczym, nie chce mi się szukać growshopow bo w okolicy takiego nie mam. Czytałem dużo że planton k zmienił skład i zastanawiam się nad zamiennikiem.

Przez internernet zamówisz ciołku ;) sprawdź to :
https://flora-fauna.pl/zestaw-nawoz...or-3x250ml-fish-mixbio-bloomtopmax,p2291.html
 

Karprzeczny

Active member
Rejestracja
Lip 21, 2016
Postów
37
Buchów
0
Dobra zamówiłem to :) dzięki wielkie, wiesz co i jak stosować z tego zestawu? Czy będzie w instrukcji?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół