nasiona marihuany

Problem z dodaniem wielu fotek naraz (Flash Driven)

Wyszukiwarka Forumowa:

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Cześć
Nie mogę dodawać wielu fotek jednocześnie, do niedawna nie miałem z tym problemu aż do ostatnich upków w swojej relce.
poprzednio poddałem się i dodałem każde ręcznie, myślałem że to przejściowy problem ale jednak występuje on nadal.
Też macie ten problem albo mieliście ?
jakie rozwiązanie ?

waga zdjęcia jest odpowiednia, 1mb max, addblocki powyłączane.

 
D

DarkMessiah

Guest
Tak mam tak samo za każdym razem wyskakuje okienko błędu ale jest puste. Klikam Ok po każdym „nieudanym dodaniu”. Zdiecie i tak się ładują do galerii. Błąd najprawdopodobniej jest spowodowany dodawaniem WaterMark #.com do zdjęcia. Już pisałem o tym i administracja wie o zaistaniałym zjawisku.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Klikajcie single i pojedynczo dodawajcie.
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
no i tu się rodzi problem w przypadku próby dodania większej ilości fotek, skoro jest opcja dodawania wielu naraz i nagle przestała działać to o tym napisałem a wy zróbcie z tym info co wam się spodoba :p
nie tylko ja mam ten problem jak widać heh :]
 
O

OdcieńZieleni

Guest
ja tez tak czasem miałem, ale klikam na ikone kłódki obok adresu www i tam zezwól na użycie flasha, czasem się wiesza i nie włacza sie mimo iż jest zeby działał domyślnie, mi pomogło :)
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
To nie wina galerii czy problem serwera #.com. Tez tak mialem jakis czas temu, pomogla aktualizacja przegladarki czy jakiegos dodatku.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół