nasiona marihuany

Pierwsze LST - proszę o ocenę i porady

Wyszukiwarka Forumowa:

maupkaci

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2018
Postów
73
Buchów
0




Pierwsze lst... automatka pokazała cipkę wczoraj, użyłem tyrytytek dajcie jakieś porady czy zostawić to tak czy zmienić czy coś dodać... elo
 

danielbolek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2018
Postów
142
Buchów
0
siema. z definicji to dobrze tylko ci doniczki zabraknie na dalsze dzialania. to docelowa?? bo za 2 ,, 3 tyg juz miejsca nie bedzie.
 

maupkaci

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2018
Postów
73
Buchów
0
Niby miałem ją w tej zostawić już.. ale wiem właśnie czy ją przesadzać czy zostawić ją w tym... nie zestresuje się teraz jak już zaczyna kwitnąć i ją przerzuce do większej donicy??
 

SHOTUZI

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
175
Buchów
0
Podłącze się do pytania. Trochę zaniedbałem jeden spot, roślinki już mają z 6 pięter i zaczynają kwitnąć, mają 34 dni.
Nie wiem jak z auto bo nigdy sie nie bawilem w trening z nimi. Myślicie ,że warto kombinować?
ps. Krzak ma być wielki [wstawiłbym zdj] super skunk i blueberry domina <peace>
 

Nakurwiamkopce

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2017
Postów
178
Buchów
1
A co, obok doniczki np. do tych desek nie może przywiązać? To nie indoor, że ch***wo jak za doniczkę wylezie. Ile masz tam litrów? Jak z 10l to pie**ol te przesadzanie, chyba że chcesz kupować szersze doniczki specjalnie żeby mieć gdzie trytytke czy jak to tam podczepić :freak2:
 

maupkaci

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2018
Postów
73
Buchów
0
Na chwilę obecną wygląda maluszek w ten sposó, jest jaki jest.. naginać te odrosty nowe jeszcze aż do końca czy zostawić tak jak jest?
Ile jej do końca zostało jeszcze ? z miesiąc? pozdro

 

danielbolek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2018
Postów
142
Buchów
0
ja bym naginal. moze jeszcze jakis odroscik by wyrusl i dal topiki. miejsca tu bardzo malo. ja swoje naginalem duzo i dlugo ale teraz sa bardzo niskie przez to. sam jestem poczatkujacy ale na moje oko to do konca jej zostalo ze 2 miesiace <peace>
szkoda ze nie przesadziles bo tych odrostow tez zabardzo chyba niema gdzie przyczepic.
czasem tu ciezko o porade kogos doswiadczonego ale mam nadzieje ze ktos sie wypowie i ci doradzi pro
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
Na chwilę obecną wygląda maluszek w ten sposó, jest jaki jest.. naginać te odrosty nowe jeszcze aż do końca czy zostawić tak jak jest?
Ile jej do końca zostało jeszcze ? z miesiąc? pozdro

mozesz nagiac jeszcze trochu i odslaniac bardziej obiecujace odrosty. minimum 2 miechy do kosy koleszko
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół