nasiona marihuany

Photo of the Month - Maj '18 - Głosowanie

Wyszukiwarka Forumowa:

Tytuł foto miesiąca Maja '18 zdobywa . . .


  • Łącznie głosujących
    36
  • Poll closed .

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Dzięki za glosy. 3 raz biorę udział w konkursie i drugi raz staje na pudle. Dzięki.
Dzik na pewno dostanie garść pestek za płot. Oczywiście słonecznika :D [MENTION=19226]Gandi[/MENTION] możesz napisać do jakiego sklepu dostałem bon? Bo po samym bonie nie mogę wywnioskować.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,909
Odznaki
2
Gandi[/MENTION] możesz napisać do jakiego sklepu dostałem bon? Bo po samym bonie nie mogę wywnioskować.
[MENTION=53166]autostrada[/MENTION] do pestkomanii . . .
 

WódzWąskieOko

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2014
Postów
622
Buchów
1
Siemanko, moja wygrana a w niej
-pineapple chunk (barney's farm)
- strawberry cough(dutch Passion)
-purple afghan kush(dinafem)
Oraz w gratisie 2x lowryader auto, ak47(Black diamond) oraz maroc female seeds. Bardzo dziękuję organizatorowi oraz sponsorowi za konkurs i nagrodę:) do następnego .
received_2019798088054617.jpeg
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Witajcie! :yeahh:

Właśnie dostałem przesyłkę, za którą jeszcze raz bardzo, Bardzo, BARDZO dziękuję wszystkim głosującym, a także organizatorom i sponsorom!!! :D

W paczce znalazły się:
- konopne bletki smakowe (11 paczek / 10 różnych smaków)

- nasiona (1x Amnesia Haze Auto by RQS; 1x Violeta, 1x Panama i 1x Zamaldelica by Ace Seeds; 1x Critical Ogre by Joint Doctor; 1x Amnesia Automatic by GGS; 3+1x Fallen Angel Auto by Holy Seeds Bank; 3x Domina Star by World of Seeds; 3x High Tension by World od Seeds; 3x Mazari Grape by Medicann Seeds; 3x Malana Bomb Auto by Barney's Farm; 3+1x Dark Devil Auto by Sweet Seeds)

- gratisowo czaderskie tematyczne naklejki, metalowy młynek (naprawdę fajny!), bletki, filterki, nasiona od World of Seeds, magiczne metalowe pudełeczko G13, odjazdowa popielniczka i cała masa ciekawej lektury, którą niebawem pochłonę!

Jestem niesamowicie wdzięczny za wszytkie otrzymane fanty, a nawet pudełko, w którym to wszystko doszło - jest naprawde cool! Dziękuję jeszcze raz i obiecuję wykorzystać wygrane pestki w najlepszy możliwy sposób - startując z nimi w następnych edycjach tego konkursu!





Pozdrawiam!!!
 
Ostatnia edycja:

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
To i ja się pochwalę.
Ja bon wykorzystałem tym razem na bongo. Doplacilem parę groszy i takie cudo oto jest w moim posiadaniu.

PS. Odpowiadam od razu na pytanie. Nie, nie było męskich :D

Dzięki za Wasze głosy, to dzięki nim mam teraz banana od ucha do ucha, działa super :D
Podziękowania Równiez administracji forum, oraz organizatorom nagród. Pestkomania.pl spisała się super pora kolejny.
Na koniec chciałbym pokoju na świecie [w tv widziałem że tak się mówi]
Wybaczcie że najpierw był test a później zdjęcie <lol>

IMG_20180616_180004.jpg
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Witajcie, też otrzymałem fajną paczuszke za wygraną w sklepie F2seeds.

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół