nasiona marihuany

[600W MH/HPS][1.44m2][COCO + easy2grow ][7xGP,1xSS,1xPE][Flora&Fauna i Pestkomania]

Wyszukiwarka Forumowa:

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Spoko Fazo dzieki za komentarz tylko juz za bardzo nie moge ich koksowac bo za jakies 2 tyg. Kosa.... chyba, ze do samej wody wleje potas tylko czy on nie spie****i smaku?
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
To wlasnie o czym ci pisalem wczensiej kiedy nie podales im potash plusa kiedy weszly w kwitnienie..
Im to przydalo by sie jeszcze czasu na odzywkach takze nie wiem czy nie warto by tego zostawiac jeszcze na czas urlopu jak masz taka mozliowosc .
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Mógłbyś im ten jeden raz jeszcze polać samą wodę plus ten potas, a potem 10-14 dni sama woda i ścinka.

Jeszcze odniosę się do tego co napisał DNX - moment wejścia w kwitnienie, kiedy pojawiają się włoski a roślina się nadal rozciąga to nie jest dobry moment na przewagę potasu na fosforem, oczywiście potrzeba potasu ale chodzi o proporcje.

To wygląda mniej więcej tak:

- wejście w kwitnienie / początek, roślina się nadal rozciąga: potrzeba dwa razy więcej fosforu (P) niż Potasu (K)
- mniej więcej po 2 tygodniach, kiedy roślina kończy już rozciąganie, potrzebuje tyle samo Fosforu co Potasu
- po następnych dwóch tygodniach (5-6 tydzień kwitenienia) i kiedy kwiaty zaczynają puchnąć: potrzeba dwa razy więcej potasu (K) niż fosforu (P)
- ostatnie 14 dni: sama woda: to w ziemi, w koko mozna trochę krócej samą wodę, a w DWC sama woda to ostatnie 3-4 dni.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Dobra teraz im wlalem potas i pociagniemy dalej tydzien na wszystkich suplach. Zobaczymy po tygodniu jak to bedzie wygladac... ja i tak mam wywalone w te liscie bo i tak ich nie naprawie.
 
Ostatnia edycja:

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Tak, tego się nie da naprawić, co się w liściu "wypaliło" to tak zostanie. Zresztą te ostatnie 10-14 dni na samej wodzie powinny spowodować, że z liściami będzie się dziać jeszcze gorzej, bo roslina będzie z nich wyjadać zapasy zamiast z podłoża, i o to zresztą w tym wszystkim chodzi.
 

patent

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2014
Postów
73
Buchów
0
lejesz odżywki do systemu czy podlewasz manualnie a przez system tylko czysta woda?
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Bardzo elegancko popuchnięten i włochate. No i hpsik czyli powrót do korzeni :)
Pesteczki od Ciebie już pokoszone i jak naten moment jest niecały kilogram zebrany ogółem tak więc jeszcze raz dzieki
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Bardzo elegancko popuchnięten i włochate. No i hpsik czyli powrót do korzeni :)
Pesteczki od Ciebie już pokoszone i jak naten moment jest niecały kilogram zebrany ogółem tak więc jeszcze raz dzieki

Bede 5.09 w Pl, wiec pakiet dla mnie na testa jak co <joint>
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Koniec fotorelacji...
Kosa została wykonana 5.09 w ten sam dzień co wylatywałem do PL nie chciałem ryzykować dalszej zabawy bez mojej kontroli...
Wcześniej jeden krzak został ścięty kilka dni przed całą egzekucją bo wpadła plecha i praktycznie nie miałem co ratować z tego krzaka (nie było mnie 2 dni przy roślinach). Siedem krzaków ściętych mogły jeszcze trochę postać, alę się bałem bo kwiaty uginały się pod swoim ciężarem to była katorga dla mnie bo bambusy nic już nie pomagały.
Siedem krzaków ściętych ogólnie i wyszło jakieś 403g suszu. Nic praktycznie mi nie zostało bo jak przyleciałem do domu to spakowałem wszystko i kolega zabrał po godzinie. Nawet fotki nie zrobiłem bo taki zakręcony byłem...
Co do odżywek? jestem bardzo zadowolony kwiaty ciężkie i zbite. Tylko łodygi ciężkie na maxa i nie ogarniały tego oczywiście wrócę do nich w kolejnym projekcie bo jeszcze mi zostały. Dziękuję za osoby które śledziły fotorelację i sponsorom. Pozdrawiam.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Szkoda ze nie pokazales jakis zdjec ostatnich dni roslin jak to wygladalo bo kilka osob na to czekalo.
Nie to zebym sie czepial ale relacja i do tego sponsorowana to troche taka srednia byla kolego..
. Moze nastepnym razem pokazesz cos lepszego ;)
pzdr
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Zycie... nic nie zrobisz.
Ps. Juz kilka fotorelacji zrobilem i zakończyłem je fotkami. Raz tak wyszlo, ze nie pyklo co mam zrobic pochlastac sie?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Zycie... nic nie zrobisz.
Ps. Juz kilka fotorelacji zrobilem i zakończyłem je fotkami. Raz tak wyszlo, ze nie pyklo co mam zrobic pochlastac sie?

A tam chlastac, wystarczy poprawic sie na przyszlosc ;)
 

danielbolek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2018
Postów
142
Buchów
0
no ale wiele osob dalo by sie pochlastac za zasponsorowanie calego grow. pozdro
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Czaisz chlopie, ze nie wyszlo? Mam Ci to narysowac czy jak?
Widac jak wygladaly 2 tyg przed scina. Patrz na fotki jak nie widzisz masz puszke od piwa.
Zrob scinke, posprzataj,spakoj sie i jedz na lotnisko. Myslisz ze to pc box?
Prosze o zamkniecie relki. Dziekuje.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół