nasiona marihuany

Na spokojnie 2018 - Passion, Orion + swoje

Wyszukiwarka Forumowa:

Gnuśny

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2016
Postów
77
Buchów
4
Witam, jest to moja 3 fotorelka i w tym roku dokonałem wszelkich przygotowań aby do tego sezonu mniej się przyłożyć. W skrocie - co bedzie to bedzie:freak:

Na razie na spocie wschodzi ok 15 sadzonek:
7x sezony Passion1 z Dutch Passion
2x pół auto Grape Stomper od Oriona
6x auto Ak47 mojej produkcji czyli niefeminizowanych.
Mialem wiecej Oriona i Grzesia ale niestety jakiś leśny zwierz wpieprzyl, tak jak 3x sionka Passion1.

Najstarsze sa Grape Stompery wsadzone na poczatku maja. Reszta dwa tyg pozniej a na wacie teraz 10 x auto Ak47 i 6x gratisowych Mazarów.

Oprócz przekopania ziemi w listopadzie i przed wsadzeniekm roślin nic nie sypałem. Spot jest sprawdzony wokół pokrzywy wiec ziemia żyzna. Na grow leje tylko biohumus a potem na flo coś dokupie.

Życze wam i sobie udanych sezonów oby bez kleszczy!




 

Gnuśny

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2016
Postów
77
Buchów
4
Spocik Na Spokojnie, dzielnie opiera się suszom i dzikiej zwierzynie.

Tu widac starsze i młodsze auto Ak 47, na starszych widać już białe włoski.




Jak wypatrzycie samca to krzyczcie:D

Obgryziony auto Mazar, dwóch jego towarzyszy rosnących obok zostało pożartych. W zeszłym roku w tym miejscu było spokojnie a teraz coś zamieszkało...


Głowny spocik z 5 Passionami, 3 auto Mazarami i 2 półauto Oriona



Ten piękny liść to oczywiście Grape Stomper Oriona.

Generalnie połowa sadzonek przez warunki, głównie przez zwierzyne odpadła. Z 10 Passionów zostało 5 i mam nadzieje że tak już pozostanie. przy nastepnych odwiedzinach zaczynam lać nawozy na FLO. Do tej pory był tylko BIOHUMUS.

pozdro!
 

Gnuśny

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2016
Postów
77
Buchów
4
Pierwszy tydzień lipca był bardzo słoneczny. na pierwszym planie niższe Passiony na drugim Grape Stompery Oriona



Jak co roku coś je nadżera ale z takimi genami Stompery przetrwają jeszcze wiele"


Drugi spocik z automatami Ak 47, własnej produkcji. Kwitnace dostały Plagron. Pozawijane końcówki liści myśle że przez ponad tydzien niepodlewania i upały. Na żadnych nie zauważyłem jajec...






 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Ladna masz tam ziemie. Sezony bym polamal beda wieksze plony. Przedziorek napie****a lepiej zrob oprysk bo to potrafi narobic szkody ...

Z farcikiem
Mj
 

Gnuśny

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2016
Postów
77
Buchów
4
7x Auto Ak ściąłem jakieś 3 tyg temu, wyszło coś ponad 100g na zdjęciu pozostałe Akacze i ciemniejsze auto mazarki




Spot z Passionami i Grepami Oriona ma się swietnie. Smyki wyrosły i mają już po ponad dwa metry. Grape z tego co wiem miało być pół auto, ale z takimi genami to nazwałbym monster sezony :)




2 razy spryskane miedzianem na pleśń, z nawozów plagron na kwitnienie
pozdrawiam
 

Gnuśny

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2016
Postów
77
Buchów
4
Witam wszystkich, siema Devine
wszystko gra a sezon w tym roku jest tak ciepły że chyba wiekszość z nas nie ma na co narzekać.
Na spocie pozostały Passiony z Dp oraz 1 Grape Stomper od Oriona:




Chciałbym uroczyście oznajmic że półautomatem od Oriona GRAPE STOMPER (ciągle nie wierze że to półauto, jeśli sie myle popraw mnie Orion) osiągnąłem swój dotychczasowy rekord wyciągając 450g suchego!
Zdjęcia posiadam jak juz jest w częściach więc musicie uwierzyć na słowo.
Co wazne udało się to bez boostera - Plagron Green Sensation kupiłem i nie wiem gdzie schowałem hehe, tylko Biohumus i plagron Pk
Tak więc ukłony Orion, trefna seria Durban Poison z zeszłego sezonu poszła u mnie w zapomnienie i dalej jesteś numerem jeden.



Drugi Grape Stomper, również dorodny:



Na pierwszym planie Passion z niedoborami:


Top Grape Stompera i susz:



pozdrawiam,
G.
 

MonsterAk

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2018
Postów
137
Buchów
4
450g z jednego krzaka pół auto ? Wooow pięknie ???
 

Gnuśny

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2016
Postów
77
Buchów
4
Półauto wystrzeliło na ponad 2,5m dobre geny i pogoda... po prostu Orion:)
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Hejka wzorowy wynik z paf. Pasiony 1 DP jak sie uda to do konca pazdziernika trzymaj bedzie kocor chyba ze przestanie puchnac.Zreszta ten od oriona tez ladny wynik daje i moc. Ech bedzie co wchlaniac na zime.

Smacznego z fartem
 

Gnuśny

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2016
Postów
77
Buchów
4
Dzięki, na spocie jak widać na fotach z jednej strony są 3 metrowe krzaki, słońce jest od rana do popołudnia, nie wiem ile h. Passiony będą pewnie trwały do początku listopada, może jeden pójdzie pod nóż w październiku ze względu ograniczenia techniczne żeby nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę. :jaraczz:
 

Gnuśny

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2016
Postów
77
Buchów
4
Podsumowanie sezonu: w porównaniu z poprzednimi ten był bardzo udany, spot odwiedziłem kilkanaście razy, rzadziej niż w poprzednich latach, pogoda była ładna więc plecha zżarła mi tylko ok 5% całości, nie lałem żadnych boosterów, miedzianem na plechce spryskałem ze dwa razy... tak wiec można bez chemii? można! mniej napuchniete topki ale wszyscy zadowoleni:jaraczz: całości wyszło ładnie ponad 1 gr ;)
w tym sezonie robie sobie przerwę, proszę o przeniesienie fotorelki do zakończonych, pozdro z fartem!

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół