nasiona marihuany

Uprawa w doniczkach

Wyszukiwarka Forumowa:

Trzy Zera

Well-known member
Rejestracja
Sie 8, 2015
Postów
310
Buchów
0
Witam! Mam w doniczkach 60 litrowych sezonowki (T.N.R - KC BRAINS, TANK - VIP SEEDS, MAROC - FEMALE SEEDS )(na jednej palecie mam 4 donice) - wszystkie maja po 3 tygodnie i oto pytania:

1. Mam kilka doniczek ktore niemaja dziur od spodu, czy musze je wywiercic ?
2. Doniczki leza po cztery sztuki na jednej palecie i normalnie LST robic naginajac je ? czy moze po prostu obroce doniczke ? Dodam jeszcze ze slonca maja na maxa.
3. FIM czy TOPPING ? Niechcialbym spie****ic tym fimem sobie roslinek... topping robilem rok temu, wiec mniejwiecej wiem o co chodzi. A i czym najlepiej ciac ? Zyletka czy nozyczkami ? Nozem do tapet ? Ostatnio nozycami odcielem i wyszly po 2 odrosty.
4. Jezeli w tygodniu 5 na 7 dni swieci slonce caly czas to powinienem podlewac co 2 czy 3 dni ?
5. Lepiej podlewac rzadziej i wiecej czy czesciej i mniej ?
6. Oprocz tego Tytanitu jaki nawoz na weg polecasz ? Najlepiej chyba bedzie rozpuszczac w wodzie i podlewac niz sypac pod roslinke co ?
7. Slimakol sypac na palete obok doniczek czy calkiem wkolo palety ?
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
1. Rób dziury bo jak będą ulewy może ci się bagno zrobić i zgniją korzenie
2. Wynik każda w inną stronę tak ci się więcej miejsca w środku zrobi i słońce dojdzie
3. W jaki sposób chcesz coś spie****ic fimem bo nie czaje? XD jak nie wyjdzie fim to się zrobi topping bądź ewentualnie roślina zostanie nienaruszona a przynieść tylko liście :D ja robię fima i jestem zadowolony osobiście ciałem tapeciakiem byle było czyste bez skazy
4. Osobiście podlewam raz na tyg a są suszę i nie płaczą rośliny
5.dziwne pytanie. Roślinie powinieneś dawać wody kiedy i tyle ile potrzebuje , większość roboty wykonuje natura(deszcze) jeśli podlewana to najlepiej wieczorem żeby powoli sobie piła tą wodę
6.asahi sl azofoska/obornik bydlęcy
7.pod donice
 

Trzy Zera

Well-known member
Rejestracja
Sie 8, 2015
Postów
310
Buchów
0
jeszcze jedno pytanie mam ale nie robil nowego tematu, a mianowicie: chcem posadzic jeszcze automaty ale nie bardzo mam gdzie trzymac rosliny na start i czy moglbym od razu po wykielkowaniu wrzucic je do gotowych donic z ziemia ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół