nasiona marihuany

1X AUTO MAZAR BElgijskie Niebo:)

Wyszukiwarka Forumowa:

Cubbi

Well-known member
Rejestracja
Paź 26, 2013
Postów
77
Buchów
0
Ziomek to jest automazar od DP czy BFS a może jeszcze inny ?
 

tytanus707

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2015
Postów
87
Buchów
0
Ziomek to jest automazar od DP czy BFS a może jeszcze inny ?

AUtoMAZAR od DP panie dzieju:)

---------- Post Zaktualizowany 19:32 ---------- Data pierwszego postu 19:19 ----------

Kilka nowych fotek kolejne dopiero za tydzien:0




A tu patrzcie co mam :D
 

tytanus707

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2015
Postów
87
Buchów
0
Witam po długiej przerwie:)kilka fotek na koniec i jestem zadowolony:)krzaczek przetrwał półtora tygodnia suszy sam ale pózniej opiekował się nim kolega i dał rady:) jak myślicie ile z tego moze być? nie mam wagi wiec nie podam wyniku:) jak oceniacie mojego AUTO MAZARA tylko na BIOHUMUSIE:)smak i moc podam jak spróbuje:)oczywiście mam problem z kopiowaniem linkow z galerii (po***anej)

---------- Post Zaktualizowany 08:43 ---------- Data pierwszego postu 08:37 ----------

displayimage.php
[/url][/IMG]





---------- Post Zaktualizowany 08:45 ---------- Data pierwszego postu 08:43 ----------

Mysle ze i tak nie ma lipy, z pewnosci jak by krzaczek byl caly czas pod opieka to bylo by ciut lepiej:)
 

tytanus707

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2015
Postów
87
Buchów
0
Czasem jakies marne habazie to kazdy komentuje a tutaj cisza...
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
U mnie też słabo z zainteresowaniem więc łącze się z Tobą w bólu;)

Bardzo fajny mazar i dobra robota z wyborem donicy im w8ecej ziemi tym lepiej jest to sprawdzone . Oczywiscie beczka 250L na jednego automata to zbyt wiele Ale 15 -20L można dawać spokojnie
Co do plonu... stawiam 30 40 Ale mazar lubi zaskoczyć to i 50 60 może być pozdro
 

tytanus707

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2015
Postów
87
Buchów
0
Nie wiem ile wyszło ale pomidorek pierwsza liga:)

---------- Post Zaktualizowany 10:53 ---------- Data pierwszego postu 10:52 ----------

Teraz startuje z kolejnym AUTO MAZAREM ale tym razem będzie bardziej zadbany więc myślę że będzię dobrze:)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół