nasiona marihuany

1X AUTO MAZAR BElgijskie Niebo:)

Wyszukiwarka Forumowa:

tytanus707

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2015
Postów
87
Buchów
0
WITAM, dostałem nasionko AUTO MAZARA więc postanowiłem je wykorzystać,wiadro z ziemia z Lidla 25L, nawozy to jedynie Biohumus na WEG i Biohumus na FLo od EKODARPOL (chce naturala bez chemi), krzaczek ma już 14 dni rośnie pięknie:) ma dużo słonka zobaczymy co wyjdzie z tego eksperymentu:)
displayimage.php
[/URL] [/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
 

Arni nożycoręki

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2017
Postów
257
Buchów
0
Ładne to i zdrowo wygląda , ziemi ma pod dostatkiem nic tylko słonka trzeba i będzie potwór - będę śledził postępy
 

tytanus707

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2015
Postów
87
Buchów
0
Łodyga zrobiła się już taka drzewiasta twarda hehe myślę że może byc grubo kiedyś miałem Automaty to takie były po miesiącu albo i dalej:)

---------- Post Zaktualizowany 21:08 ---------- Data pierwszego postu 21:06 ----------

Czekam aż troszkę podrośnie i podsypie jeszcze trochę ziemi:)
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
Pytanie takie mam!
Bedzie od dziecka do dorosłości stał gdzieś tam na parapecie czy gdzie go masz? Nie będzie dworu oglądać. Mam w tym roku też auto Mozart 3 jestem ciekaw wyniku. Twojego. Dodam że w tamtym roku z 10l donicy miałem z Mozarta 37g. Pozdro z fartem.
 

tytanus707

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2015
Postów
87
Buchów
0
Ogolnie caly czas jest na tarasie na zewnatrz ale byly mocne burze i schowalem ja do srodka:)
 

tytanus707

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2015
Postów
87
Buchów
0
Witam AUTO Mazarek idzie w górę mimo że pogoda nie rozpieszczała wczoraj na wieczór dostała duża dawkę BIohumuska, ma jakiś 28 dzień życia od wyjścia na świat, pokazała płeć ale jeszcze nie zaczęła FLO Mam nadzieję że coś z tego będzie:)

displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
 

SHOTUZI

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
175
Buchów
0
Za***iste :D Nie wiem czy skorzystasz z rady ale może większa donica ciut by sie przydala?
 

MatiNaw

Active member
Rejestracja
Maj 7, 2018
Postów
42
Buchów
0
No też mi się wydaję że wystarczająco:_

Kolego wystarczy spokojnie looknij do mojej fotorelki Mazarka ja mam donice 20L i jest za***iscie.
życzę Ci takiej jak moja! Ba a nawet i większej damy :)
Pozdrowionka
 

SHOTUZI

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
175
Buchów
0
Mój błąd.. Z perspektywy zdjęcia wydaje się dużo mniejsza. Nawet nadstan 25l. Powodzenia w dalszej części, peace :D
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,210
Buchów
5,537
Odznaki
3
Na autosy 10l wystarczy w zupełności, jeśli jest więcej to tez dobrze. Ładny mazaraek panie :) Jeszcze sporo podrosnie zanim wejdzie ostro na flo :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół