nasiona marihuany

Paf,AF,SEZ[ok.50szt]

  • Autor wątku KiedysSieOgarne
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
K

KiedysSieOgarne

Guest
cz 3
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
 
U

Usunięty 66767

Guest
Powiem ci że tak sobie patrze na twoje dzieło i trochę mi żal że jednak nie postawiłem bardziej na wiadra ale większych gabaretów jak mam pod Easy Shamany gdzie donica ma 100l bo jednak takie rozwiązanie ma dużo plusów,a nie zrobiłem tego bo nie chciałem się wodą przejmować za bardzo bo wiem co było rok temu jak wszystko było praktycznie w wiadrach ale jednak łatwiej jest wyhodować niezłe bydlaki właśnie tym sposobem dlatego jak wszystko pójdzie z godnie z planem to przytulę taką ilość w tym sezonie że za rok ograniczę się tylko do kilku sezonówek właśnie w wiadrach takich po 100l i na każdą donicę pójdzie po 2 szt.Trochę nie na temat bo to nie mój wątek ale takie przemyślenia mnie naszły...No nic będę śledził twoje poczynania dalej bo bardzo fajnie to pole wygląda i ma duży potencjał także będzie obfity plon:harvest:Dużo słońca trochę deszczu i będzie za***iście!!!POzdro<peace>
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Dzięki dzięki za dobre słowa chłopaki :D staram się jak moge. Donice mają 30l jak dla mnie to wystarczająco ponieważ donice mają dziury od spodu i co się nie mieści już w niej przebija się w ziemie pobierając sobie ładnie wodę :) jedyny minus przebicia się korzeni to to że nie można już wtedy przestawiac donic ale są też plusy tj pobieranie minerałów z gleby spotowej. Podlewam raz na tydzien mam 2 wykopane studnie na spocie i starcza
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,636
Odznaki
3
Szanuje Twoje wybory i sadzenie w donicach ale za rok połowe posadz w 30L dołach, szczególnie sezony.
Nie wiem jaki masz teren ale jak woda nie podchodzi do korzeni to olał bym donice.
Studia to super sprawa i teraz ułatwienie pompka, węzyk i do każdego dołka masz system kropelkowy. Wystarczy akumulator żelowy i masz mega wypas.
Piekny lasek i widać duzo pracy włożonej
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Wlasnie od jakiegos czasu planuje podlaczenie tam systemu nawadniania ktory bedzie pompowac wode ze studni do kazdej z donic poprzez węzyki wkopane na glebokosc 5cm pod glebe. Teren jest ogolnie podmokly lecz jak sa duze susze to woda sie chowa do tego stopnia ze rosliny mogly by stac w ziemi ale jakby popadalo to juz moglo by byc gorzej, poniewaz szybko zbiera sie woda co sprawia ze jest idealnym miejscem na donice, bo nawet gdy korzenie przejda przez nie to nie ma az tak duzej ilosci wody zeby korzenie mogly zgnic a podczac suszy dostaja wilgoci ktora jest niezbedna. Poki co nie znalazlem jeszcze odpowiedniej pompy ktora by mnie zadowolila w 100% Dzieki za zainteresowanie :)
Po sezonie prawdopodobnie wkopie wszystkie donice w ziemie na głębokość 1/3 całkowitej wielkości donicy aby za rok miały lepsza wilgotność
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Pomysl jak najbardziej oplacalny. Nie pakowal bym wezyka w ziemie wystatrczy przy lodydze i woda wsiaknie . U mnie to dziala i 32 worki dostaja co drugi dzien ok 2l wody o 21. W ciagu 3 min znika okolo 60l z beczki. Trojniki akwarystyczne z regulacja przeplywu pompa zanuzeniowa 12v 1.5 bara plus pakiet aku i programator elektroniczny 12v. Na 2 tygodnie starczaja aku. Sama studnia moze wyschnac lepiej miec wiode w beczce. U mnie ze studni leci do beczki a z beczki leci pod planty. Mozna do beczki zawsze wrzuci jakies witaminy lepiej miec magazyn.

Pozdro
MJ
 

Wengier

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
64
Buchów
0
Smakowicie i zieloniutko tutaj u ciebie. Sam tez zakupiłem green sensation od plagron. Powiedz mi od którego tygodnia kwitnięcia stosujesz i jaka dawkę jak mogę prosić. Pozdro <shiza>
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Stosuję go póki co tylko na automatach od ggs które kwitną około 1.5tyg i na automacie mojej roboty który kwitnie około 2-2.5tyg stosować go planuje do samego końca (3-4 dni przed ścinka ostatnia dawka) zobaczymy jak to bedzie. Póki co dostały tylko 1 dawke
 

nieznajomy

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2015
Postów
102
Buchów
0
Ogródek na jaki czekałem widać że roślinki niektóre poprzyalane nawozami ale żrą papu tak jak to powinno być, no cóż najgorzej to będzie za 3 tyg wode zatargać ale czego się nie zrobi dla kobiet :))

Moje oczy nie pozwalają mi oderwa wzroku od fotorelki.
Dużo farta będę stałym gościem. Aż ja naberam ochoty na zrobienie relki.
:harvest:
 

zjarany arab

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2018
Postów
70
Buchów
0
Uhh ale te panie są zgrabne heh aż ślinka leci czekam na ciąg dalszy z fartem
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Jedyne co przychodzi mi do glowy to ZAJEKIRWABISCIE DO***ANE W SPOD!!!.
Ogladam i kibicuje bo wynik bedzie zacny !!!

Pozdr
Mj
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
UPP !
Siemanko_Odwiedziłem dzisiaj spota.Kilka panienek było trochę
podwiędniętych ,ale ogólnie wszystko ładnie porosło.Kilka najwyższych
ma prawie 2 m.Większość ma 1,60-1,80.No i kilka ponad metrowych.
(ok.4-5).Jeden pół auto ładnie kwitnie.OG-Kush xAmnesia od GGS
spoko puchną .Green Poison XL Auto pachnie owocami leśnymi.
rosliny ktore juz kwitna to:
-1xGreen Poison XL auto
-1xAuto ak47 x lr#2
-3x GGS OG Kush x Amnesia Auto
-1xOG kush outdoor(wyglada jak auto, pachnie specyficznie ciezko okreslic)
-2x black domina x lr#2 (slabo napuchniete nieciekawe)
-2xwlasne pestki nn (jedna bardziej zaawansowane flow druga mniej, to te w worku)
-x1 mix outdoor ggs
-2x pestki wlasne nn
-2x sugar haze reg auto
Po wczorajszych wiatrach na jednym z polauto ulamala sie dosc spora galaź, ale i tak wyglada niezle, dwa polauto sie polozyly a reszta nienaruszona.
Auto od GGS i moj wlasnej produkcji (ten w worku) dostaly dawke green sensation, a reszta kwitnacych roslin dostala pk 13/14 i canna boost.
Oprysku z asahi tym razem nie stosowalem poniewaz jest pochmurnie i wydaje mi sie ze bedzie padac, wszystko zostalo obficie podlane i mam nadzieje ze te podwiedniete troche odzyja.
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-971452]
[img]https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/79363/normal_IMG_20180622_114611.jpg[/url][/IMG]
[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-971451]
[img]https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/79363/normal_IMG_20180622_114552.jpg[/url][/IMG]
[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-971450]
[img]https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/79363/normal_IMG_20180622_114549.jpg[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół