nasiona marihuany

2018 Hipisowski Psychiatryk 3x#NN

Wyszukiwarka Forumowa:

hippie

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2015
Postów
161
Buchów
0
Siemanko!
Byłam dzisiaj odwiedzić miejscówkę. Ładnie porosły, nic im w sumie nie jest. Wysypałam całe opakowanie Ślimakolu. Spryskałam je Asahi SL, podlałam wodą oraz Bloom C od Atami. Może na razie styknie. Nie jestem zadowolona do końca z tego, co tam zrobiłam, wzięłam ze sobą po garści azofoski i dolomitu i zapomniałam im podsypać xd Tempo takie szybkie, serducho wali jak oszalałe, myślę tam tylko o tym, żeby jak najszybciej opuścić to miejsce ;)
Miałam też ze sobą drut do LST, ale nie zrobiłam tego i trochę żałuję, bo już tak wystają poza roślinność, ze widać je z daleka. Trudno, zobaczę jak będzie następnym razem. Mam nadzieję, że nikt ich nie zauważy, ani nie zniszczy. Butelka to 1,5L.
Tak się prezentują, mam nadzieję, że jeszcze je zobaczę. Pzdr!

20180724_083012.jpg

20180724_083004.jpg

20180724_083321.jpg

20180724_083019.jpg


20180724_083045.jpg

20180724_083302.jpg

20180724_083051.jpg
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,174
Buchów
6,581
Odznaki
2
Zauważam, że na forum jest tendencja do wysypywania ślimakolu. Nigdy nie używałem bo zwyczajnie nigdy nie miałem problemu ze ślimakami. Spójrz, plancik ładnie urósł i bez pomocy ślimakolu, bo żaden ślimak sie nie pokusił żeby Ci wszamać roślinkę. No sama powiedz.
 

grassmaster2k

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2017
Postów
70
Buchów
77
Rada na przyszłość, nie syp ślimakolu tak blisko łodyg, bo wsiąka w ziemię i będziesz to paliła ;)
 

hippie

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2015
Postów
161
Buchów
0
Z tym Ślimakolem to juz drugi raz, tak profilaktycznie, bo gdy byłam ostatnim razem - zauwazylam ze maja jakies pozjadane liscie oraz śluz gdzieniegdzie na liściach. Tą najmniejszą mi prawdopodobnie wszamały. Nie chcę być nadgorliwa, niby obok jest mrowisko, to nie powinnam się martwić ;)
 

QuattroV8

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
93
Buchów
0
Jak dla mnie spoko, radzisz sobie... Fajnie ze w ogole kobieta sie tym zajmuje!
Co tam sobie zbierzesz to Twoje.
Z czasem jak bedzie to juz jej hobby, gdy kazdy progres roslin przyczyni sie o usmiech, a outdoor bedzie traktowac jako dawka czystego zdrowia, to bedzie kopac konkretne doly... a przetransportowane litry ziemi itp.nie zbedne specyfiki nie beda zniechecajace jej! Nie trac wiary kolezanka i zasuwasz z tym na grubo!

Co do roslin... ladnie to wyglada, wkaponowane w naturyzm. Jestem na tak<palacz>

Pozdrawiam i podgladam :)
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Zauważyłem na liściach białe kropki zrób sobie oprysk z czosnku albo karate zenon pewnie jak potrząśniesz liściem to białe owady wylecą podobnie jak mszyca siedzą pod liściem i wysysają soki chujozy a tak to wszystko wygląda na zdrowe co do ślimaków one już ci nie powinny zagrażać nie robisz lst więc nie ma co za dużo sypać kilogram ci powinien na cały sezon albo na dwa starczyć :p
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
pieknie Ci to hippie rosnie. Jestem dumny. Co do slimakolu, bardzo dobrze ze uzywasz, nie masz zbyt wiele plantow i szkoda bylo by zeby chociaz jednego Ci te sk***ysyny oskubaly. Mi zjadly 1 krzaka ze tylko kawalek lodygi z ziemi wystawal a trzem zrobily golenie do lodyg ze tyczki powstaly. Widac duzy progres, szkoda ze nie trenujesz nic no ale pierwszy out to niech Ci bedzie i nie wiadomo co to bo w koncu to no name'y. Miejmy nadzieje ze bedziesz miala 3 panny albo przynajmniej 2.
Brawo, brawo tak trzymaj.
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Najgorzej jak zaczyna kwitnac bo w kolo to czuc ... ladne roslinki jeszcze sie rozrosna syp ta azafoske bo pewnie niedobory pokarza w sierpniu. I nie pekaj dobra fifa przed wejsciem na spota i bedzie dobrze ;) Mam nadzieje ze gaz przy sobie masz pod reka.

Pozdro z fartem
MJL
 

el bandito

Banned
Rejestracja
Lip 6, 2016
Postów
115
Buchów
0
Fajny progres zrobiły Twoje roślinki. Skromnie polecam zamiast drutu szturek czy jak się mówi na tzw. dratwę. Warunek jest jeden - rób pętelkę bez zacisku, czasem trzeba przewlec kilka razy przez oczko - i zostawić miejsca trochę tak by nie ześlizgnęła się z pięter. Wtedy jest pewność, że roślinka sobie poradzi i nie będzie problemu jeśli badyl zbyt dużo masy zrobi :)
Pozdrawiam cieplutko.
 
L

Lord of Old School

Guest
[MENTION=75800]hippie[/MENTION] no no podrosly :)
Fajne krzoki:D
Oby do :harvest:
Pozdro
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Ten granulat na ślimaki działa tak ze je przyciąga one go wpierdzielania i zdychają wiec dobrze sypać w drobnej odległości od planta ;) Pozatem dobrze idzie
 

hippie

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2015
Postów
161
Buchów
0
Proszę przenieść fotorelke do niedokończonych. :(:(:(:thumbdown::shaking: A ty złodzieju ch*ju zaje*any oby ci gardło uschło!!!
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Mnie o***ali z takiego miejsca ze noga zapadała sie w czarnoziem a słońce było od rano do wieczora, lekko wilgotna na samej azofosce warry szly po 400g....zawsze jak jestem w PL zagladam tam z maczeta czy nie wsadził swoich, miejsce było na dobre 20 krzaków w odległosciach 2m od siebie i za***### w koło bagnem nie moge przeboleć tego miejsca, bardziej wolał bym wiedzieć kto to zrobił i rozje$$$ mu łeb pod domem niz zeby mu gardło puchło, 2 lata miałem tam 2 kamery na ulice i miejscowe zeby wykminic kto to byl, ale cisza juz nie wrocił faja. Znam ten bol.Dlatego nie robi sie 1 miejsca z 10 krzakami tylko 2-3 podzielone, juz tego troche było na forum ze ludzie latali z 3000 litrow ziemi a 2 tyg przed scinka mieli same łodygi. W szwecji nikt nie chodzi ci po krzakach :D lesniczy ma obszar wielkosci miasta tyle lasow wiec małe prawdopodobienstwo, a szwedzi zarabiaja na nasze po 10.000-15.000 zwykli robole nie maja czasu na pierdoły wola sie naj### na miescie i brać sztuki od murzyna fajnego indora.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół