nasiona marihuany

Reweg czy da radę?

Wyszukiwarka Forumowa:

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Siema pierwszy raz mam taka dziwna sytuacje otoz wysadzilem dwa tygodnie temu sezonowki ktore byly w boxie przez 2 tygodnie w boxie ze wzgledu na eliminacje jajcarzy. W boxie mialy 24/0. Dwa tygodnie temu wysadzilem na spota dzis wpadam a tu wszystkie kwitna jak to mozliwe ze tak szybko przebiegla indukcja?. Nigdy nie mialem takiej sytuacji a z tych pestek rok temu wyrosly krzaki po 2 metry. Czy ktos moze mi powiedziec czy one jeszcze z rewegetuja? Dodam jeszcze ze maja po jakies 30 cm i topki już jak mały palec. Jak ktos ma propozycje jak jak je zrewegetowac lub czy same moga to jeszcze zrobic to prosze smialo pisac.
 
Ostatnia edycja:
J

jaxon19

Guest
Raczej opcja nie do uratowania. Wątpie żeby same przerwały cykl kwitnienia. Tak to juz jest ze na 100 razy cos sie raz nie uda
 

zjarany arab

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2018
Postów
70
Buchów
0
Podeślij tu zdj też tak miałem z przemysłową miała ok.20cm i topki w wielkości paznokci a z wczoraj na dziś okradli mnie z własnego podwórka z automatu który miał kwitnąć ok. czerwca/lipca
Pozdr
 

SHOTUZI

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
175
Buchów
0
Oby im to kurła splesnialo w suszeniu..
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
A jakby tak czarna folie naciagnac na nie szczelnie zeby swiatlo nie przelatywalo. Mogla by zrewegowac? ~zjarany arab. Pierwsza zasada nie chwal sie
 

zjarany arab

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2018
Postów
70
Buchów
0
kava nikt nie wiedział poza bratem i siostrą żeby przez przypadek nic nue zrobili z nią ale mam nadzieję że albo ją odzyskam albo się tym uduszą albo psiarnia ich złapie pluje na takich ludzi którzy żerują na kimś ahhh...
Ale zasadzilem już kolejne auto 1to Black Jack z tanie sianie
A 2 to white window z green hay
Może nie bd miał na wakacje ale we wrześniu bedzie co podkręcić na urodziny kolegi heh
 

Nakurwiamkopce

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2017
Postów
178
Buchów
1
A jakby tak czarna folie naciagnac na nie szczelnie zeby swiatlo nie przelatywalo. Mogla by zrewegowac? ~zjarany arab. Pierwsza zasada nie chwal sie

A co chcesz żeby jeszcze mocniej kwitły? :D btw. kiedy os z moich pestek kava
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Z tego co wiem to nie zrewegowaly. Nieco podrosly i kwitna.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół