nasiona marihuany

Pełno sezonówki (dinamed cbd 2,critical mass cbd, maroc oriona i parę innych)

Wyszukiwarka Forumowa:

mocar

Member
Rejestracja
Wrz 29, 2017
Postów
17
Buchów
0
Witam serdecznie kolegów z forum fotorelacje którą chcę przedstawić będzie zawierała w sobie głównie medyczne szczepy konopi indyjskich. Są to następujące odmiany dinamed cbd 2 szt Dinafem, critical mass cbd, maroc oriona,oraz kilka słabych sativ. Galerie postaram się uzupełniać raz w tygodniu wszystko w miarę możliwości czasowych na forum nie mam doświadczenia lecz praktycznie pare lat pod rząd coś działałem



Ogólny pogląd na wszystkie


Critical mass cbd


od lewej dinamed cbd po prawej maroc oriona


tutaj dinamed cbd nr 2


wspomniane wyżej słabe sativy w ilości 5 szt.
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Poodkręcaj ziomek te butle!
 

Ambasador34

Active member
Rejestracja
Maj 9, 2018
Postów
42
Buchów
0
Wy*** te butle już lepsza moskitiera albo siatka wokoło . Ile mają dni ?
 

mocar

Member
Rejestracja
Wrz 29, 2017
Postów
17
Buchów
0
butle docelowo trzymam aż rośliny wypełnią ich przestrzeń ochrona jakaś przed ślimakiem a i taka mała szklarnia critical mass cbd i jeden dinamed cbd coś ponad miesiąc i dwa tyg a drugi dinamed cbd i maroc oriona 2 tyg i parę dni a te 5 koło siebie to ponad dwa miesiące przetrzymałem w mini boxsie jako mniejsze i teraz takie coś porosło poniżeżej aktualne foty <peace>

5 w kupie


critical mass cbd


starszy dinamed cbd


młodszy dinamed cbd


maroc oriona


na przyszły rok nie zaopatrzę się w pestki dinafemu jakieś wszystkie one wątłe bez ikry do życia prawdopodobnie bedzie coś od GGS patrząc po niektórych fotorelacjach aż szkoda nie spróbować
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Wywal te butle, Dinafemu pestki mialem juz na inie i oucie i nigdy sie nie zawiodlem, zawsze byly jedynymi z lepszych...
 

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
Butle mogą być przecież mają dziury to się nie uduszą... stosujesz jakieś nawozy ?
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
a te enigmatyczne slabe satiwy to co masz na mysli?
samosieje sadzac po budowie i kwitnieciu - to predzej w ruderlisy bym mierzył
ciekw jestem tych cbd
 

Kapitan Hasz

Banned
Rejestracja
Maj 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
Te baniaki to już dawno powinny być ściągnięte. Mamy czerwiec, takie sztuczki się robi przed zimnymi ogrodnikami.
 

mocar

Member
Rejestracja
Wrz 29, 2017
Postów
17
Buchów
0
Purple Haze możesz polecić jakieś żywotne na outdoor z których wyrośnie drzewo i byłeś z nich zadowolony żeby nie kwitły do listopada tylko max do pazdziernika wole za wczasu wiedzieć na co stawiać a nie eksperymentować, co do nawozów stosuje canny podstawowe na wzrost, kwitnienie, booster, pk13/14 ,ukorzeniacz itp. Odnosnie sativ mam to na myśli że upalenie jest niepowalające w poprzednim roku miałem je i po spożyciu trzymało max 1 godz. lekki humor bez rewelacji wszystko zależy kto czego szuka
 

SHOTUZI

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
175
Buchów
0
Podobają mi się te "słabe" drabino panienki :D
Ode mnie polecam z całego serca: Northern XXL z samochodów.
 

yashahima

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2012
Postów
94
Buchów
0
Roślinki się gotują a te w kupie za gęsto posadzone. Zainwestuj w snacol lepiej jak boisz się ślimaków. Jak na te dni to liche panny są. Zapodaj im jakiś nawóz (polecam plagron) jeśli nie dawales wcześniej i wypie**** te butle do śmietnika. I ja bym jeszcze pierdyknoł fima na tych badylastych i ładnie by się odbily. Tyle uwag i wskazówek z mojej strony. Aha i podejrzewam że ten mini box jest tak samo dobry jak te butle w czerwcu. Bez obrazy ale tak to wygląda ;) zrób tak jak mówię a będzie dobrze
 

mocar

Member
Rejestracja
Wrz 29, 2017
Postów
17
Buchów
0
kolejny dzień z życia pozdejmowałem butle jeden dinamed cbd jest dość wątły i może sie jakiś ślimak do niego przytulić ale zobaczymy czas pokaże maroc troche podjedzony ale żyje critical mass cbd fajnie odbił do góry drugi dinamed cbd go goni i te 5 sztuk sativ niewypał jednym słowem nie polecam kombinować z pestkami które trafiły sie wam w topach kolejne pokolenia coraz słabsze i niestabilne genetycznie luzne topy albo wogóle ledwo co ich tam jest nauka na przyszłość zawsze jest na przyszły rok inaczej do tego tematu podejme bedzie to bardziej przemyślane a wiec zdj: :jaraczz:

na lewo critical mass cbd na prawo wiekszy dinamed cbd


po lewej mniejszy dinamed cbd na prawo pokiereszowany przez ślimaka maroc oriona


z bliska dinamed


maroc


czas pokaże co przyniesie przyszłość trzeba być dobrej myśli <peace>
 

SHOTUZI

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
175
Buchów
0
Wyglądają niektóre na koszykarki. Może trochę poobrywaj tą trawę wokół? :afroweed:
 

mocar

Member
Rejestracja
Wrz 29, 2017
Postów
17
Buchów
0
kolejny up ...
lewo critical mass cbd prawo dinamed cbd


dinamed cbd goni criticala


critical mass cbd nie robiłem fimu i samoczynnie wyrosły dwa stożki wzrostu może być ciekawa pod koniec życia


prawo maroc oriona i lewo mniejszy dinamed cbd


mniejszy dinamed cbd


pokiereszowany przez ślimaki maroc
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,179
Buchów
9,518
Odznaki
11
skoro przytaskales ten keramzyt na spota to w jakims celu..ale niestety on nic nie da jak obok bedziesz mial tyle odslonietej schnacej ziemi..przykryj ja ta trawa co w okolo rosnie,zrob taki gruby dywanik z niej i nbedzie trzymac wilgoc
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół