nasiona marihuany

Honzę zapiecze dwa razy

Wyszukiwarka Forumowa:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Dobry den!
W donicach pod sloncem goszcza:
Od [MENTION=33194]Zacier[/MENTION]:
Czech Black x4
Joe Long Cayenne x3
Trinidad Scorpion Butch x2
Goronong x4

Od [MENTION=81903]MrGrow Growshop[/MENTION]
Fatali white x3

Od [MENTION=53166]autostrada[/MENTION] (tutaj jeszcze nie wiem po ile sztuk zostanie, napisze ile na dzien dzisiejszy wyszlo z ziemi)
7 pod x2
BIH Jolokia x2
Naga Morrich x2
Scorpion x0

Nasiona z marketu:
Cayenne x3

Nawozy: wykorzystam to co mam, czyli guanokalong: grow, bloom, guano, palm ashes; biobizz biobloom, bac bloom, metrop calgreen, biotabs silicium flesh, mikoryza great white.

Ziemia: Biobizz Loght Mix + Coco + Worm humus (ch***wy z chwastami)

Donice - 11l, 6l i skrzynki balkonowe


Nasiona od Zaciera wyszly na swiat z koncem kwietnia/poczatkiem maja. CB i JLC kielkowaly i rosna zdecydowanie szybciej, TSB i G nieco zamulaly, no ale wszystkie sa juz w docelowych donicach. FW podobnie jak JLC i CB - ladnie rosnie, szybko wykielkowala, ale ma calkowicie inna strukture - taka paprykowa indica ;)
Nasiona od autostrady dotarly pozniej i dopiero pokazuja lby, czas pokaze czy sie wyrobia - jak nie to zawitaja do boxa.
Mieszanki glebowe przygotowalem przerozne, wiekszosc dostala mieszanke guano+miko+SF+mikoryza. Nawozow doglebowo nie dostawaly i zobacze jeszcze czego uzyje.

Za soba mam jednego krzaka cayenne z parapetu, ktory bez wiekszego dozoru bardzo ladnie obrodzil, licze na podobny wynik razy kilka z biezacej uprawy... stad tez prosba do bardziej doswiadczonych kolegow o podpowiedzi, dobre rady i sprawdzone rozwiazania ;)

W kazdym upie bede wrzucal w gratisie fotki tego, co rosnie obok papryk ;)

A dzisiaj... po jednym krzaku, w 11l (CB, JLC, TSB, G), FW w 6l i wschodzace pestki autostrady plus mlody Cząber.

CB




C




FW




JLC




TSB




G




7P




BIH J




NM




S




Cząberek

 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Up w drodze - dzisiaj albo jutro podrzuce wiecej zdjec, a tymczasem lapcie formujacy sie pierwszy owoc na Czech Black:


 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Czas na pokazanie jak to rosnie. Czech Black pcha sie do kwitnienia, w egzemplarzu w 11l urywalem kwiatki, zeby spowolnic chec do wydania owocow. Poskutkowalo - rosnie ;). Za CB najszybciej chca kwitnac Joe Long Cayenne i Cayenne. Je tez przystopowalem. W tym samym wieku jest Fatali White, ale rosnie zupelnie inaczej - mala i szeroka z poznym kwitnieniem. Z tego co zauwazylem w jej slady pojdzie grononogononogonong i Trinidad Scorpion Butch (oba krzaki lekko w tyle za wczesniej wspomnianymi). Co dalej? Dalej Scorpion, 7 Pod, BIH Jolokia i Naga Morrich - pozniej wysadzone, jeszcze nie rozdzielone i sa po 2 szt w malej donicy (w czterech przypadkach 2/3 wykielkowaly, przyzwoicie) - zostawie po jednej sztuce. Nawozow nie leje, bo nie ma takiej potrzeby. No to foty!

Krzoki od [MENTION=33194]Zacier[/MENTION]

Czech Black



Joe Long Cayenne



Trinidad Scorpion Butch



Goronong





Marketowy Cayenne



Fatali White od [MENTION=76364]MrGrow[/MENTION]



Mlode papryki od [MENTION=53166]autostrada[/MENTION]

Scorpion



BIH Jolokia



7 Pod



Naga Morrich





Spojrzenie na ogrodek (tylko fatali white z wczesniejszych fot na pierwszym planie, reszta to goronogororoooonongi x3, tsb, jakies aofy na outa, marchewki i inne przyprawy)




Kwiaty Czech Blacka, ktorego nie "szczypalem"



Grarisowe oregano

 
Ostatnia edycja:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Malutki upek!

Papryki maja sie znakomicie, Czech Black owocuje, Cayenne i Joe Long Cayenne zaczynaja kwitnac, reszta rosnie. Dokladniejsze foty blizej weekendu


Joe Long Cayenne



Czech Black





Straznik ogrodu

 
P

PolnaMiedza

Guest
Zaciekawiłeś mnie tą zielenizną? Chyba w przyszłym roku także rozwine swoją pasje o legalne roslinki... Soczystych owoców życzę
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Zaciekawiłeś mnie tą zielenizną Chyba w przyszłym roku także rozwine swoją pasje o legalne roslinki... Soczystych owoców życzę

Polecam - w zeszlym roku zasadzilem pierwszy i jedyny krzak, ktory wydal dziesiatki papryczek. Teraz odmian jest wiecej i licze na setki roznych owocow ;)
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Też mam papryke od auto$trady :) ładnie idzie ci to ;)
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
jak to z tymi paprykami w polsce? Dobrze rosna i dojrzewaja? Uruchomiles we mnie chec posiadania takich kilku a nawet nastu takich krzaczkow. Lubie ostre, leczo zeby du*e urywalo:D

haha zielsko tez rosnie wsrod papryk:D
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Yo
Tak sobie zerknąłem w niekonopny grow a tu fajnie. Honza, muszę powiedzieć, że no no no, ładny ogród. O większości tych odmian, nie słyszałem, ale mam okazje je obczaić u cb w fr. Ja miałem w zeszłym roku tylko habanero (tylko nie wiem jaką odmianę dokładnie) z dwa krzaki i papryczek sporo z nich było. Nawet dobrze tu w Polsce rosną.
Czy można się od razu do cb ustawić w kolejkę po pestki na przyszły rok ;)
Będę tu zaglądał....
P O Z D R O !
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
jak to z tymi paprykami w polsce? Dobrze rosna i dojrzewaja? Uruchomiles we mnie chec posiadania takich kilku a nawet nastu takich krzaczkow.

W Czechach rosna jak widac, to i w Polsce beda ;)

Jezeli jara cie uprawa marichuany to i papryki dadza satysfakcje. Mi osobiscie koja nerwy ;)
Yo
Tak sobie zerknąłem w niekonopny grow a tu fajnie. Honza, muszę powiedzieć, że no no no, ładny ogród. O większości tych odmian, nie słyszałem, ale mam okazje je obczaić u cb w fr. Ja miałem w zeszłym roku tylko habanero (tylko nie wiem jaką odmianę dokładnie) z dwa krzaki i papryczek sporo z nich było. Nawet dobrze tu w Polsce rosną.
Czy można się od razu do cb ustawić w kolejkę po pestki na przyszły rok ;)
Będę tu zaglądał....
P O Z D R O !

Gilbert, bedzie OS ze wszystkiego co dojrzeje. A jak sie spoznisz to wal na pw bo pewnie natrzaskam nasion :)
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
To już się cieszy ma micha. :yeahh:
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ahooooooj!
Wszystko piknie rosnie, nie ma tylko czasu robic upow... dlatego w dzisiejszej aktualizacji pokaze same owoce a nie cale krzaki, o. Lepszy ch***wy up niz zaden ;)


Czech Black - praktycznie dojrzale, ale jeszcze se wisza




Goronong w 0.2l kubku z pierwsza papryka



Joe Long Cayenne






Cayenne



Fatali White




A w gratisie truskawka gigant bez truskawek gigantow - pozno wykielkowana to maly krzaczek

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół